0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba anneler. Ben üniversite sok sınıf öğrencisiyim sınıf öğretmenliği okuyorum. Erkek arkadaşımla 2 yıla yakın suredir tanışıyoruz. Okul bitince hemen evlenelim istiyor. Ben atanmak istiyorum o Bursada avukat ama ben atanirsam Doğuya atanırım ve 3 yıl orada kalmam gerekir evlilik ertelenir. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bursada ailemden uzakta nasıl yaşayacağım bilmiyorum siz olsaniz ne yaparsınız 

24 Cevaplar

0 oy
(13,552 puan) tarafından
Sevdiğimle evlendim önce atanıp sonra evlendim iyi ki de atandiktan sonra evlenmisim diyorum hem bu kadar sorumluluğum varken atanamazdım hem de birinin eline bakmadığım için şükrediyorum her şeyime müdahale etmeye çalışan bir eş ailesine sahibim evimiz benim atandığım şehirde de rahatım burda da ev alıp yerleşmeyi düşünüyorum Rabbimin sevgili kuluyum bence önce atama sonra evlilik olduğu için. 
-Reklam-
0 oy
(628 puan) tarafından
Koca kaçmıyor. Önce iş önce meslek. Benim önceliğim hep işim oldu. Çok şükür atandım sonra da evlendim . İşim de var eşim de var  :)
0 oy
tarafından
Atanmadan asla evlenmezdim. Seni seviyorsa atandigin yere gelir orda avukat olarak calisir. Bu konuda tavuz verme ilk once is
0 oy
(563 puan) tarafından
Keske atanmak kolay olsaydı da Bi bunu düşünmeye kalsaydı iş

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 405 göst.
22 Nisan 2021 Aile kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 977 göst.
23 Kasım 2019 Aile kategorisinde Kübra Kayaaa (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,596 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
30 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu

382,911 soru

11,461,907 cevap

35,051 kullanıcı

...