0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
Kizlar merhaba,

butun hafta ctesi pazar gelsin diye beklerim ki ailecek birseyler yapalim diye. hep benim dememle olmazki biraz da esimin demesi gerekmezmi. bugun sözde cikacaktik yine evde kaldik. disari cikmaktan kastim da ben evde termosa cay demleyecektim birseyler hazirlayacaktim yesillikte temiz havada durup bebegi dolastirip gelecektik. butun hafta zaten hic birsey yapamiyoruz hafta sonu da bos bos ziyan oluyor. birtek ben miyim bu sekilde yasayan merak ettim dogrusu sizler neler yaparsiniz? ben esime demekten biktim desem de degismiyor yine evdeyiz. bir kere de kendi dese hadi cikalim sen de hava al diye ama yok. beraber ailecek birseyler yapmayi istemem yanlis mi sizce?

29 Cevaplar

0 oy
(7,119 puan) tarafından
Tabi ki yanlış değil canım benim eşim hafta sonu oldu mu hemen gezmek ister bende ona uyarım. 
-Reklam-
0 oy
(692 puan) tarafından

İzinleri köye annesine götürür akşama kadar köyde arkadaşlarıyla gezer gece maç yapar sonra eve geliriz mesela bugün öğlenden bu yana karşı koltukta uyuyor hayretler içindeyim nasıl mutlu huzurlu çocuk derdi olmadan kesintisiz uyuyor diye :D ben bi temizliğe bi çocuğa koşuyorum kavga etsem çıkarır ama ben kendi isteğiyle kalk hazırlan gezelim demesini çok isterdim 

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Çıkarır mesela yarın madımak toplamaya götürecek bizi biz madımak toplarken oda semaverde çay demleyecek 1 2 saat takılıp geleceğiz
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Benim eşim vardiyalı çalıştığı için hafta içi hafta sonu farketmez evde olduğu günlerde haftada 2 kez en azından çıkıyoruz.. Hatta bazen ben çıkmak istemiyorum o oğlumuz giydirir bebek arabasına koyar onlar gezmeye çıkar ben evde yatış :) son 1 aydır havalar güzel olunca bazen onları kovalıyorum evden erkek erkeğe gezin diyorum :D
0 oy
tarafından
Canım her pazar ama her pazar beynini yerdim   ... Başım ağrıyor belim ağrıyor .... Sonra bir pazar kalktım hazırlandım çıktım evden nerdesiniz diye aradı bende geziyoruz dedim haber vermedin dedi bende basın agriyordur diye dedim .... Sonra ikinci pazarda öyle yaptım  ... Sonra 3 de baktım kendide hazırlandı geldi bizle ... Siz dedi bana soylemiyorsunuz gidiyorsunuz zoruma gidiyor dedi ... Bende sana yalvarıyorum yapmıyorsun dedim madem sen yapmıyorsun artık senin ayağını beklemeyecegim ... Ha şimdi geldin diye yine beni çıkar diye söylemem ... Ben. Çıkarım ister gelirsin ister gelmezsin dedim ...  
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bizimkide aynı gerçi bende de aman aman bi istek olmuyo. Yıllarca çalışmışım bi izin günlerimde evde olurdum şimdi full evde bunalıyorum ama çocukla çıkmakta zor geliyor hem istiyorum hem istemiyorum bu durumda eşimin işine geliyo 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Para varsa çıkarız
0 oy
(119,776 puan) tarafından
bu yil esim hep dersle ugrasti ama yinede pazar gunleri hep beraber cikiyoz artik gezme vakti
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Biz çıkıyoruz. Aynı dediğin gibi yaptık. Termosa çay koyup dışarı da içtik. Maksat hava almak. İstemekte en doğal hakkın 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde El-Fa-Mi (788 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 387 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 285 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 200 göst.