0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde (1,126 puan) tarafından
Cocuguma hava aldirmak istiyorum hem bi ekmek alip gelirim diye dusundum ama hangi saatler arasinda market serbestligi var bilmiyorum sanirim saatler degismis 10 ile 5 arasi yazan haber siteleri var 1 4 arasi yazan da var kafam karisti  cocukla cikmam icin saat araligi kacc

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla eşim oğlumla 5 e kadar dışarda geziyor üstelik eşimde polis bişey olmaz olsaydı gezmezdi eşim bence :) 
(1,126 puan) tarafından
Neyse kalp kirmayalim hanimlar kimin nasil bir ortamda ne sartlar altinda yasadigini bilmiyoruz. Mubarek gunlerde kirmayalim birbirimizi
tarafından
Valla zivziv insanlar ortalıkta geziyor hiç evden dışarı adım atmayacak mıyız? Eminim sizde günde kaç defa dışarı çıkıyorsunuzdur burda böyle diyorsun da :) çok şükür hiç korona olmadım 7 aydır hiç misafirim gelmedi ve ben evden çıkmıyorum Koronadan öncede çıkmazdım çünkü gurbet memleket,ama çocuk evde durmuyor benim gibi maalesef hırçınlaşıyor dışarı çıkmak onunda hakkı, kötü sözlerin hepsi döner dolaşır sana gelir :)
tarafından
İstediğini söyle valla çokta bilinçli bir aileyiz Hiç korona bile olmadık, Tedbirleri alarak geziyor eşimle Çocuğum açık alanda. Bununda hakaret edilecek bir yanı yok, eden varsada içi küflenmiştir artık :)
(1,572 puan) tarafından
Çocuğumun 18 aylik doğdu korona geldi. Sosyallessin diye bile çıkaramıyoruz. Görümcem 1 mahalle otemde oturuyor en son ne zaman gittim bilmiyorum. Cocugum kapinin onune cop atmaya çıkınca insan gorunce agliyo sosyallesmekten bahsediyoruz dimi:D sana bana bi sey olmuyo olan cocuga oluyo sen bu yastan sonra disari çıkmasan da bi sey olmaz ama benim cocugum park ne nasil oynanir bilmiyo:D çıkmıyoruz gitmiyoruz cunku. Mavi ilde sorun yok evet ama kırmızı ilde yaşayıp yasak varken polis esinde cikip gezseydi buyuk sorumsuzluk olurdu
tarafından
Ben kırmızı illerden bahsetmiyorum zaten ki Bizimki çok çok küçük bir kesim 4 tarafı dağ napalım yani çocuk evde durmuyor Çok Hiperaktiff Pedegogluk bir çocuğum var benim Korona pandemi zamanı kaç Televizyon, Kaç Tabak, Kaç Koltuk kırdı sayamıyorum bile hep vurup kırıyor hırçınlaşıyor mecbur dışarı çıkıp stresini enerjisini atmak zorunda :) ve parka gidip akşama kadar oynuyor ne var yani anlamadım bunda bu kadar hakaret edilecek
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 4 arası haftaici diye biliyorum bugün çocuklara serbest olduğunu sanmıyorum canım 
(1,126 puan) tarafından
Ayni serbestlik cocuklara da oluyordu normalde ama yeni yasaklar geldi ya hala var mi bilemedkm
tarafından
Bu eve kapanma diyorlar ya o yüzden dedim canım
(1,126 puan) tarafından
Anladim tesekkurler
0 oy
(289 puan) tarafından
Benim  ildırım cocukla haftasonu yasak tamamen

Ama ben hep çıktım parka markete gittim bi sikinti yasamadim cadde de polis çevirme noktası var bi kere de donup bişey demediler
(1,126 puan) tarafından
Bizim burda parklar kapali. Markete gidecektim bende
(289 puan) tarafından
Hava güzelse baya baya kalabalık canım kimsede bişey demiyor bekçi polis geciyor bakiyor gidiyor
Bi de ankaranin gobegindeyim
0 oy
tarafından
Hafta sonu herkese yasak diye biliyorum geri geldi bazi illerde burda oyle suan. Hafta ici de 1 ve 4 arasi ama biz iki gun once oglum esim ben ciktik 11 den aksam 5e kadar sorun olmadi. Etraf cocuk kayniyodu
(1,126 puan) tarafından
Hafta sonu nasil acaba normalde 1 4 arasi hafta sonunda da serbestti
tarafından
Hafta sonu serbestti ama sonra birden artti vakalar ve yasaklar gerk getirildi. Hafta donu sokaga cima yasagi var cok fazla sehirde

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 220 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sevgi25 (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 601 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 740 göst.