0 oy
1,043 göst.
Diğer kategorisinde (10,986 puan) tarafından
Görünce sinirden çıldırdım. 1 hafta oldu işe başladım. Ben soylememiştim kızım söylemiş annem ise basladı diye. İşe gitmeye hazırlanırken kapı caldı adamın biri elinde çiçekle. Kardeşime geldi sandım. Sonra banaymış. Notta yeni işinde başarılar dileriz. Seni çok seviyoruz yazıyor altında da çocukların ismi ve kendi ismi. Birde eski soy adımla göndermiş yani kendi soy adını yazarak. Sinirden cıldırdım. Arayıp bagıra yım dedim annem durdurdu. Zaten saf saf konuşmaya basladı annem yok burnu sürttü yok degerini anladı diye. Basladım annemle kavgaya bu sefer. Döven söven aldatan adam düzelir mi Allah askına ya. Diyoeum ki bu çiçekleri yolup kargolayım. Sonra diyorum ugrasma. Birde kızıma sormuş annen görünce ne yaptı diye. O da cok sinirlendi baba demiş. Çıldırmakta haksızmıyım anneme kızlar ya? Teyzem geldi aksam o da diyor anneme ne demek düzelmiştir sacmalama diye. Teyzemde buyuk tepki verme. Tepkisizlik daha büyük bir cevap diyor 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
1çiçepi görünce ayılıb bayılıb herçeyi unutacaz,ya
(10,986 puan) tarafından
Gerizekalı bunlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karaktersiz insanlar kaybedince Kıymet bilmeye başlar ve kötülükten beslenir. Sen tepki verseydin seninle ağız dalaşı yapacaktı sadece o karakterde bir insanın gerçekten pişman olup barışmaya bilr niyeti yoktur zaten ki bu saatten sonra asla olmaz sen tepkisiz kalmakta çok iyi yapmışsın. Arada çocuklar olunca ufak tefek haber alır ağızlarından başka da bir halt yapamaz üzülme
(10,986 puan) tarafından
Kızımı defalarca uyarıyorum ama gene de soyluyor. Onu da Dr götürecegim
0 oy
tarafından
Aklı başında bir teyze ne güzel. 
(10,986 puan) tarafından
Annemin dedikleri ayrı sacmalık zaten
0 oy
tarafından
Ciddiye bile alma ya ne güzel kurtulmuşsun
(10,986 puan) tarafından
Bilerek yapyor