0 oy
1,042 göst.
Diğer kategorisinde (10,978 puan) tarafından
Görünce sinirden çıldırdım. 1 hafta oldu işe başladım. Ben soylememiştim kızım söylemiş annem ise basladı diye. İşe gitmeye hazırlanırken kapı caldı adamın biri elinde çiçekle. Kardeşime geldi sandım. Sonra banaymış. Notta yeni işinde başarılar dileriz. Seni çok seviyoruz yazıyor altında da çocukların ismi ve kendi ismi. Birde eski soy adımla göndermiş yani kendi soy adını yazarak. Sinirden cıldırdım. Arayıp bagıra yım dedim annem durdurdu. Zaten saf saf konuşmaya basladı annem yok burnu sürttü yok degerini anladı diye. Basladım annemle kavgaya bu sefer. Döven söven aldatan adam düzelir mi Allah askına ya. Diyoeum ki bu çiçekleri yolup kargolayım. Sonra diyorum ugrasma. Birde kızıma sormuş annen görünce ne yaptı diye. O da cok sinirlendi baba demiş. Çıldırmakta haksızmıyım anneme kızlar ya? Teyzem geldi aksam o da diyor anneme ne demek düzelmiştir sacmalama diye. Teyzemde buyuk tepki verme. Tepkisizlik daha büyük bir cevap diyor 

24 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Teyzen güzel demiş canım. Haklısın sinirlenmekte. 
(6,047 puan) tarafından
Annenin dedigi gibi muhtemelen burnu sürtünüyor şu an ko.pek gibi de pişman ama biri ona demeli ki geçti bolu pazarı sür eşeği nigdeye
(10,978 puan) tarafından
Sürünsün. Yanımda ölse su vermem
(6,047 puan) tarafından
Sürünsün tabi. .
(13,834 puan) tarafından
Hep kaybedince kiymet anlarlar zsten
(10,978 puan) tarafından
Ne anlarsa anlasın bacım vallaha. Ah yanımda olsaydı da beynine vura vura indirseydim cicegi
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
İlk tepkin bence yeterli canım daha fazla sinirlenip kendini yıpratma.
(10,978 puan) tarafından
Beni kışkırtmaya calısıyor
(913 puan) tarafından
Umrunda değilmiş gibi davran sen sinirlendikçe üstüne gelir
(10,978 puan) tarafından
Aramadım zaten
0 oy
tarafından
Bırak kız surunsunnnn
(10,978 puan) tarafından
Gebersin insallah ta kurtulayım
tarafından
Darısı benimkinin başına beraber gebersinler kız aynı gün düğün yapalim
(10,978 puan) tarafından
Bıktım bıktım bundan
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Bence umursama o zaman daha çok kudurur teyzen haklı 
(10,978 puan) tarafından
Bırak tepki verme o tepki de olsa görüp senle konuşmaya calısıyor diyor teyzem
(3,127 puan) tarafından
Aynen doğru söylüyor bence muhattap olmamak iyi kötü tepki vermemek en iyisi
0 oy
tarafından
İnsanın siniri ile ancak bu kadar dalga geçilir ya 
(10,978 puan) tarafından
Hangi birisine cıldırcam bilemedim
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Tam çıldırmalık ama kaybedince mi kıymete bindin daha önce aklı nerdeymiş pislik ya
(10,978 puan) tarafından
Agzına tükürdügüm
0 oy
(119,509 puan) tarafından
seninki kudurdu dayak istiyo annende belki duzelir yuva dagilmasin kafasinda
(10,978 puan) tarafından
Ya bacım boşanmışım hersey bitmiş ne yuvası. Ben annemin yerinde olcam gebertirim dayaktan onu
eski kafa bacim
(10,978 puan) tarafından
Ya benşm kızımı aldatan gebeyken döven adam karsıdaki eski kafası mı var bunun bacım
haklisin tabiki
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Tepki vermeni bekliyor zaten o yüzden kızına sormuş tepki verme düzelmez bir adam 7sinde pislikse 70indede aynıdır. 
(10,978 puan) tarafından
Aynen oyle
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Pişman demek ki zaten boşanana kadar üzülmezler kadını buna zorlarlar sonrada pişman olurlar çok duydum gördüm öyle ama affedilmiycek bişeyse yapacak bişey yok
(10,978 puan) tarafından
Asla istemiyorum asla onu.
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Eski kocan pişman olmuş ama iş işten geçmiş keşke seni kaybetmeden değerini bilip böyle şeyler yapsaymis
(1,685 puan) tarafından
İş işten geçmiş seni kaybetmiş bu saatten sonra ne yapsa fayda değil. Zaten seni bu hale getirecek şeyler yapan barissan yine pişman eder
(10,978 puan) tarafından
Adı gecince nefretim kabarıyor bacım
(1,685 puan) tarafından
Sakin ol cnm neden kendini bu kadar yipratiyorsun ki haketmeyen biri için. Gül geç...
(10,978 puan) tarafından
Ya neler yaptı neler cektim. Simdi bu hareketi dalga geçmek gibi geliyor
(1,685 puan) tarafından
Sen onunla dalga geç. Yani Gül geç umursama bu en guzel cevap olur sen sinirlendikce o uğraşır ve bundan mutlu olur
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Dogru soylemis teyzen cnm hic muhattap bile olma o artik hayatinda yok verecegin bir kotu tepki bile tepkidir 
(10,978 puan) tarafından
Konuşmaya calısıyor diyor teyzemde
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Klasik erkek tipi işte .

Elindeyken değer bilmez kıymet vermez .

Gotune tekmeyi basınca kıymete biner 

Ohhh olsun böyle erkeklerin pişmanlıklarını görünce çok mutlu oluyorum.
(10,978 puan) tarafından
Sürünsün donup bakmam
(2,137 puan) tarafından
Degismez asla .O yüzden beter olsun
(10,978 puan) tarafından
Ben 3 kere şans verdim ona neleri yuttum cocuk var diye. Uyardım yapma kendine gel diye. Simdi kaybedince cicek yolla. Bir tarafı yememiş direk yollamaya kendi adıyla birde cocukları kullanıyor. 7 yasındaki cocuk bile anlamış annene babam gene sana aşklı sey söylemiş diyor. Seytan diyor git tacizden suc duyurusunda bulun
(2,137 puan) tarafından
Hiç oralı olma canım .Bırak yollasın dursun sende çöpe at
0 oy
tarafından

Teyzen doğru söylüyor çiçeği de hemen çöpe at kızın babasına söyler annem çiçeği  çöpe attı der eski koca kişisi de kudursun :))))

(10,978 puan) tarafından
Yoldum zaten yere vura vura
0 oy
(355 puan) tarafından
asla affetme, konuşma yüz verme. çocuklar ı kullanıyor şerfsiz. ENGELLE HERYER DEN, rahatsız ederse polise şikayet et
(10,978 puan) tarafından
Çocuklarla konusuyor konuşturmamakmsuc diye engelliyemiyorum. Cıldırtcak beni.
0 oy
tarafından
Canım belliki eski kocan barışmak istiyorsan,sinirlenmekte haklısın ama uğraşma değmez,ilgilenme bosver
tarafından
Barışmak istiyor dicektim
(10,978 puan) tarafından
Kapımda yatsa hava artık canım. Ben ona daha bir gunumu bile verip ziyan ettirmem
0 oy
tarafından
Aaa yüzyüze bak  sıkıldı galiba ona buna gide gide baktı ki en iyisi benim evimdekiymis kıymetini bilememisim 

Hiç bir tepki verme bacım kudursun boşver 

Ya bı kadının kıymetini niye elinden gidince anlıyor bu mal erkekler niye elindeyken kıymet vermez ki insan kadınları mutlu etmek kadar kolay bişey yok yanlismiyim kızlar biz bı tane güzel sözden bile mutlu oluruz onlar 1 tane Allah'ın emanetine bile sahip çıkamıyorlar 

(10,978 puan) tarafından
Umrumda degil bacım artık ne isterse yapsın boş.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Özge sakın ha sakın kurulana kadar canın çıktı
(10,978 puan) tarafından
Hayır bacım asla.
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Pislik çiçeği evliyken almıyor boşandıktan sonra mi aklı başına gelmiş kızın babasına desin çöpe attı 
(10,978 puan) tarafından
Cok sinirlendi demiş sadece. Bende cocugu kullanarak laf göndermek istemiyorum. Cocuk zaten yıpranıyor
(1,156 puan) tarafından
Ay canım benim yaa Allah sabır versin sana. Umarım hayatında hep başarılı olursun kimseye muhtaç olmadan ayaklarının ustunde durusun inşallah
(10,978 puan) tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
(977 puan) tarafından
Sessizlik her zaman insanı çıldırtır tepki verme boşver canım 
(10,978 puan) tarafından
Seytan diyor yol cicek leri içine de o şırfıntoya yolla bu cicegi yaz.
(977 puan) tarafından
Mahkeme olarak boşandınz mi seni çok iyi anlıyorum bnde o durumdayım da . *t gibi pişman olurlar ama ne fayda artık
(10,978 puan) tarafından
Evet bosandık bitti hersey evi filan esyaları ayırdık
(977 puan) tarafından
Aradığını bulamamış demekki anladım hakkına hayirlisi olsun daha güzel günlerin olsun evlatlarınla inşallah :)
0 oy
tarafından
Kaybettikten anlaşılan değerin içine tukureyim 
(10,978 puan) tarafından
Bu Deger degil ki bacım. Elindekini kacırmak istemiyor. O hep benden için bosanamaz dedi. Simdi panik oldu

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,194 göst.
29 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 697 göst.
27 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,468 göst.
12 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zxcvbnm09 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.