0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (1,351 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar kaynanamla tartışmamız olmuştu bi kaç ay önce ağır şeyler söyledi benim boşanmama kadar ve ben o günden beri konuşmuyorum geçenlerde geldi neyse dedim insanlık bende kalsın hoşgeldin dedim işte resmi bi şekilde konuştum o hiç konuşmadı sadece çocuğu sevdi gitti bende bu kez iyce soğudum eşimde ısrarla kurban bayramında köye gidelim diyor dünde bu konudan eşimle tartıştık konuşmuyor benle siz olsanız gider miydiniz içimden gelmiyor 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(1,351 puan) tarafından
Cevaplarınızı bekliyorum kızlar 
-Reklam-
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ya küsme olunca en büyük sıkıntı bayramlarda oluyor günü birlik gidip geleceksen eşinin hatrına git derim ama bunu eşine söyle empati yapsın diğer türlü evinin huzuruda kalmayacak bu anne düşkünü kocalar yüzünden 
(1,351 puan) tarafından
Söylüyorum canım anlamıyor tek dediği bu yaştan sonra ben mi onu değiştircem diyor ama bende en azından haksız yerlerde annesine tepki göstermesini istiyorum
(1,068 puan) tarafından
Aynen öyle canım eşin müdahale etmediği sürece üstüne gelir sende ona göre konuş eşinle birdaha yaşanırsa arkanda durmazsa gerekeni yapacağını söyle tavrının ne olacağını bilsin ayağını ona göre denk alsın
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ben gitmem gitmiyorum da 
(1,785 puan) tarafından
Ayrıca anası bizi 100 milyar dolandırdı ve benim namusuma laf etti o yüzden küsüz
(1,351 puan) tarafından
Hmm benimki de beni boşatmak istedi
(1,785 puan) tarafından
Kız ne işin var o zaman gideyim de aramızı mınbozsun de gitme
(1,351 puan) tarafından
Diyorum zaten ama diyor annem boş konuşuyor bakma ona diyor onun demesiyle mi hiç istemiyorum ama nasıl yapcam bilmiyorum
(1,785 puan) tarafından
Hayır de sözünü geçir
0 oy
tarafından
Sen mesafeni bozmayacak şeklide muamelenin yaparsın eşini de üzmemiş olursun sonuçta annesi ailesi gitmek ister. Sizin iyi olmanız onlara en güzel cevap olur zaten kırma eşini. Eşin senin ailene gitmek istemeseydi ne hissedersin? Azıcık empati yap kuzum
(1,351 puan) tarafından
Benim aileme zaten canı isterse gider aynı şehirdeyiz istemezse gitmez oda bi uğrar çıkar biz gidip kalacaz
0 oy
(78 puan) tarafından
Ben olsam bayramda giderim, boşverin büyüklük sizde kalsın. Sadece araya mesafe koyun, konuşmaması daha iyi bence bunun için de soğumayın resmi bir şekilde iletişime devam edin derim. 
(1,351 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Aslında gitmemek gerek ama eşin bu konu için sana tavır alacaksa tartışma ve soğukluk girecekse araya eşine söyle söyle asla annen için değil sırf senin için senin hatrin var seni seviyorum diye geliyorum de ve git ama gittiğinde de asla samimi olma mesafeli bi şekilde git gel ben olsam böyle yaparım 
(1,351 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım mantıklı
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Bnce madem esin gitmek istiyor. Akıllı ol. Git çok iyi davran çok içten ol. Herşeye yardım et. O kötü davransın bırak. Esin bunu görecek. Dönüşte dersin ben elimden geleni yaptım daha ne giderim ne konuşurum. Akıllı ol. O annesi . İllaki dicek ki biz küçüğüz biz alttan almalıyız. Sen alttan aldığın halde o şekilde davranınca dicek annem de az değil. Karım daha ne yapsin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 222 göst.
20 Ocak 2024 Aile kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 174 göst.
0 oy
7 cevap 129 göst.
0 oy
4 cevap 132 göst.
7 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 3mhnads (1,939 puan) tarafından soruldu

380,152 soru