0 oy
219 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Eşimin erkek kardeşi var lise 3. Sınıf ve bize gelip kalmak istiyor, eşim de Çarşamba gününe kadar istirahatli hastalığı sebebi ile ben de dedim ki sen evdeyken gelip kalsın ama işe gideceğin gün kendi evine dönsün.annesi yok zaten babası aramış sen nasıl kardeşine Çarşamba günü dön dersin felan demiş ondan önce de eşim bana kızdı zaten neden öyle diyorsun diye. Ben rahatsız oluyorum benim yaşam tarzım böyle beni ailem böyle yetiştirdi ben bir gece bile akraba evinde kalmadım kendi öz abimin bile evinde kalmadım yani ben sevmiyorum böyle şeyleri keza 6 aylık çocuğum var eşim sabah 7 de evden çıkacak akşam 6 da eve gelecek ben mi yanlış düşünüyorum ya gerçekten aşırı derecede sinirlerim bozuldu 

9 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Çok haklısın evde sen ve nikah düşen biriyle kalman ztn yanlış bunu eşinin idrak etmesi lazım 
(368 puan) tarafından
Kız nikah düşen biri dediğin lise öğrencisi bir çocuk Allah iyiliğini versin:)

Ben o açıdan düşünmedim ama evde rahat gezemez hareket edemez açısından haklı olabilir
tarafından
Lise 3.sinif diyor sence küçük mü?  

Bizde yanlış gözükür benim ailemde ben öyle gördüm:)
(368 puan) tarafından
Ne bilim bana küçük geliyor lise bebesi işte:)

Ama sonuçta yengesi ya ne bilim ben fazla iyimserim heral:)
(790 puan) tarafından
Bizde lise 3 öğrencisi dediğin büyük olur ki benim dayım yengem geldiğinde bizimle çoğu zaman aynı odada bile oturmaz oda kuşudur bizde erkek çocuk en geç 10 yaşındaki 10 yaş bile büyük odası ayrılır ki kadın başıyla rahat etmeyebilir kadın haklı benim dayımın odası üst katta yemek yemekten yemeğe aşağı iner bazen onada inmez biz çatıya çıkarırız odasına yemeğini ki kuzenim benim bana aşkım derdi küçük dayım bir daha kuzenine öyle dersen seni döverim dedi  çocuk 7 yaşındaydı benle evlenme planları vardı küçük dayım ona bile tahammül etmiyordu ama kuzenim benim eşimle konuşmuyor şuan 14 yaşında beni çok severdi evlenmemi halen hazmedemez bak eniştem seni üzerse söyle gidiyim döviyim der tekvandoda karakuşakmış ha 14 yaşında ama saflığı 10 yaşında o ayrı
tarafından
Yok küçük değil ergenligini geçmişse sıkıntı

Olabilir yani demiyorum kötü gözle bakar kardes gibi olsalar bile uygun görülmüyor:)
-Reklam-
0 oy
(2,392 puan) tarafından
Hayır çok haklısın kız olsa bi derece anlarım da erkek kardeşi ne alaka yani 
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Eşim değil onun işe gidip kaynimin evde benim yanımda kalmasını normal bir araya geldiğimizde bile kesinlikle kaynıma der gel yani yalnız bırakmaz çünkü İslam dininde zaten haram rabbim eşinize hidayet etsin 
(32 puan) tarafından
Ya bir ara tamamen bizimle kalsın diyordu. babası da tamamen üstümüze atma peşinde yani eğer böyle devam ederse evliliğimiz iyi bir yere gitmez zaten bunu kendisine de defalarca söyledim
(1,187 puan) tarafından
Çok haklısınız bende olsam böyle bir şeyi kabul etmezdim
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Çok haklısın. Kız olsa okey ama erkek olmaz. 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Maalesef düşüncesiz insanlar var ama bence de esin yokken kalmamalı 
(32 puan) tarafından
Yani benim de erkek kardeşim var eşim yanımda yokken geldi kaldı eşim eve gelince gece geç saat olmasına rağmen ben kalmak istemiyorum illa gideceğim dedi ve gitti ben insanlardaki bu bencilliği afedersiniz ama arsızlığı anlamış değilim
(8,965 puan) tarafından
Tam olarak arsızlık düşüncesizlik zaten canım sen haklısın
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Eşiniz babasıyla sizin aranızda kalmış kardeşi yüzünden. Üzüldüm. Eşinizle bu konu yüzünden aranızı açmayın. 

Kalsa da evde durmaz akşama kadar o yaştaki bi genç. Tabiki sonuna kadar haklısınız kalmak istememekte. Aslında erkeklerin bunu biraz anlaması gerek. 
(32 puan) tarafından
Evde kalmak istemez normalde o yastakiler haklısınız ama bu öyle değil evden çıkmıyor
(3,249 puan) tarafından
İş yaptırın gider :)
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Yasam tarzinizmis bilemem ama benim kaynim benden 9 yas kucuk, gelip kalsa sknti etmem. Zaten uzun kalmazda. Bizde kayin, baldiz vs kardes gibidir. Esimin tarafi icinde bizim icinde. 
0 oy
(933 puan) tarafından
Bencede doğru değil sizin yaşınız kaç 
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Çok haklısın ben de aynı senin gibiyim hiç sevmem başka birinin evinde kalmayı kimsede benim evime yatılı gelsin istemem ayrıca lise 3'e giden çocuk 17 yaşında ne olacak daha küçük diyenler falan olmuş arkadaşlar burada 18 yaşında evlenip doğuranlar var farkındaysanız 17 yaşında bir erkek hiç de küçük değil

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 153 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Simsek21 (1,330 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Elmas bayir (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 280 göst.
10 Şubat 2021 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.