+1 oy
810 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar daha önce de konusunu açmıştım eşimin kuzeninin karısı artık cidden sinirlerimi bozmaya başladı dün eşimle dışarı çıktık dönüşte de kuzeni eşime biz piknikteyiz sizde gelin demiş neyse ben gitmek istemediğimi belirttim kuzeninin karısını sevmediğim için, kuzeninin arabası yok o sebepten onları almak için gittik eşimin kuzeniyle arası çok iyi asla kırmaz neye ihtiyacı olsa koşar, neyse gittik dönüşte arabada bi sorun çıktı araba tamirinden anlayan birini buldular eşimle kuzeni de çıktı arabadan arabanın dışını inceliyorlardı arabada eşimin kuzeninin de küçük oğlu var 4 yaşında falan. Çocuk bende çıkmak istiyorum falan dedi kadın da ,eşime seslendi gel al çocuğu diye ne alaka ya daha önce de oğlu berbere gidecekmiş ama eşimin götürmesini istiyormuş güya başka türlü gitmiyormuş ne alakaysa, eşime diyor ki sen götür berbere başka türlü gitmiyor demişti sanki çocuğun babası benim eşimmiş gibi davranıyor amacı ne çözemedim bi gün dicem ama babası varken eşime neden söylüyorsun diye de olmayacak

22 Cevaplar

+11 oy
(3,480 puan) tarafından
Amacı orospuluk başka bisey değil 
(4,426 puan) tarafından
"))) ❣❣❣❣ tamam ozletmem ")
tarafından
Öp yerime güzelleri ♥️
(4,426 puan) tarafından
Uuu seve seve operem "D ❣⚘
tarafından
Ahahah manyak :D ♥️
(3,480 puan) tarafından
Kız gülmeyin valla keşke elime geçse parça parça ederim:))
-Reklam-
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Tam zamanı gelmiş deseydin keşke 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Yavrum buraya defalarca yazdın kızdın sinirlendin simdiye kadar ona deseydin belki adam olmuştu 
(301 puan) tarafından
Kaç defa imâ ettim canım rahatsız olduğumu belli ettim anlamıyor
(4,983 puan) tarafından
İma etme direk söyle
0 oy
tarafından
Durumu daha öncede okumuştum. İyi sabrediyrsun ben lafı yapıştırmıştım
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Şimdi kötü kötü konuşacağım olmayacak.  Biraz eşininde uyanık olması lazım seslendiği zaman oda kuzenine dönüp çocuğunu alsana falan diye laf etsin
(301 puan) tarafından
Kuzeniyle samimi olduğu için karısına da asla öyle bir şey demez ve eşim çocuklara çok düşkündür çocuk konusu olduğu için de reddetmez zaten
(11,217 puan) tarafından
kuzeni uyanik olupta karisina sen hydr dese daha guzel olmazmi :)
(1,964 puan) tarafından
Başlarım kuzenine iyide olsa kadın zorla gel yap diyecek yakında siz hala kuzeniyle iyi karisinada laf etmez diyorsunuz. Onunla iyi diye senin durumun ne olacak başkasının karısının kocana cilvelerini mi izleyeceksin her gün için içini yiyor. Reddetmeyi öğrenecek ortada normal bir durum yok kadın kendini oturmuş kocana yamamaya çalışıyor çocuğunu kullanarak kocan da bu hareketlerle ona yüz vermiş gibi oluyor oda devam ediyor.
(301 puan) tarafından
Valla ben kaç defa rahatsız olduğumu belli ettim kadının tavırlarından kendi de biliyor rahatsız olduğumu
(1,964 puan) tarafından
Zaten kuzeni daha saf onu saymıyorum bile insan karısının sağının solunun ayrı oynadığını nasıl fark etmez.
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Sana gıcıklığından yapıyordur bir kere belli etsen mesela böyle birşey olduğunda şakayla karışık kocasının yanında da babası burda ya benin eşim ne diye yapsın diye o zaman anlar 
0 oy
tarafından
Sen işi bilmiyon bacım sende kocasına laf sok de işte sen karın başkışlarına konuşmasına biz varken dikkat et diye adamın içine kurgu düşürki kadında ayağını denk alsın
0 oy
tarafından
Ben olsam bu çocuğun babası yok mu sürekli eşimi çağırıyorsun amacın ne derim bunun altında da iyi niyet aramam çünkü bende iyi niyetin son kullanma tarihi bitti 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
burda asil mudahaleyi o kadinin kocasi yapcak :) adam bu kadar saf oldugu icin kadinada gun dogmus. adam.nasil fark etmez ya karisinin onu bi halta saymayip elin adamindan kocalik bkledigini
(1,733 puan) tarafından
Bence saf ayağına yatıyor gıbı
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Abartıyo sanki kadın
0 oy
tarafından
Evet ya hep yazıyorsun kız taş olsa catlardi ... En tahammül edemediğim şeyler ... Kendimle ilgili konularda utanırım acaba ayıp mı oldu derim ama ...  Eşimle çocuğumla ilgiliyse aslan olurum:) kimse benim kocama cocugu alsana diyemez bide kuzen eşi ... Herkes haddini yerini bilecek ... Zamanı gelmiş gene laf etmemissin ... O an direk diyeceğim şey .. kocan orda bostan korkulugumu .... Taviz verirseniz siz aglarsaniz
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Kız kendi kendini yiyp bitireceğine lafını soksaydın ya  
0 oy
tarafından
O gün bugün bacim söyle 
0 oy
(42 puan) tarafından
ay  canım seni çok iyi anlıyorum bendede aynısı eşimin kuzeninin karısı benim kocamla fotoğraf çekiniyor benim dövesim geliyor 
0 oy
(1,145 puan) tarafından
O bir gün hemen olmalı eşine de milletin karısının lafına gitmesin yüz vermesin
0 oy
(510 puan) tarafından
Daha eşinin kuzenin karısı deyil mi yani yengesi olsa okey derim ben olsam eşimi uyarirdim sonra onuda ne munasebet derim
0 oy
tarafından
Canım sen bu meseleyi hala çözemedin mi 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Şimdiye kadar demedigin suç
0 oy
tarafından
Kocası napio bu durumda
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Sen iyi bu zamana kadar bisey  dememissin ben şimdiye kırk kere demistim