0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (415 puan) tarafından
1 tane komşum var sürekli eşyalarını gösterir yediğini içtiğini bak bak diyerek çeşit çeşit tabağım var bak halim var senin ev köy evi gibi benim evde kışlık malzeme dolu odamın biri her gördüğün de anasıyla ikisi kilolusun siskosun sen yine kilo mu aldın ve bunu benim kocamın yanında kendi eşinin yanjnda der neyse bana soguksun falan diypr aksine sıcağımda böyle insanları sevmiyorum bana kendini göstermeye çabasında hep 2 bebem var 2 yıl olmadan hamile kaldım 5 ay oluyor doğum yapalı eşimle aynı yerde Ler eşime o kadar erkeğin içinde demiş ki kilo almış çok şişko demiş eşimde yo aynı kiloda yeni doğum yaptı demiş bana söyledi eşimde boyum 173 kilom 77  zayıflamaya çalışıyorum verdim de hatta emzirdikce kendi boyu kısa ve kilolu ama asla sende kilolusun demedim hep sustum ama üstüme çok geliyor sanki sürekli kilolusun ya verdim ama yine aynı şeyi diyor eşime deme amacı neyki eşimle evlilik yıldönümümuz di eşim bizi paylaştı güzel şeyler yazdı ondan sonra öyle dedi bu da

23 Cevaplar

0 oy
(6,669 puan) tarafından
Kes direkt muhabbeti 
(415 puan) tarafından
Ya ben konuşmuyorum da dışarda hemen görsün bak bak ayakkabım orijinal diype yada direk çok kilolusun diyor eşime demiş en sonda o kadar erkeğin içinde patavatsız
(6,669 puan) tarafından
Slm verme verdimi alma gelicem dedi mi kabul etme gel dedi mi gitme istersen yol çok gıcık oldum baya
(703 puan) tarafından
Ayakkabım marka mı yolda görünce afedersın ız kızlar ama al bır yerıne sık derım o ne görmemişlik öyle ya esila miraya katılıyorum hıcbır sekılde muhatap olma esıne de sıkı tembıhle konusmasın arsızla
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından
Eşim bizi paylaştı kıskandı bu 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Vala sert bir dile uyar eşinde sende uzak bir mesafe koyun araniza kadının amacı beli zaten kıskançlık ve fesatlık 
(415 puan) tarafından
Aynen o kadar erkeğin içinde pat diye kilo aldı diyormuş benden için gitmiyorum gelmiyorum dışarda bile görsün hemen ayakkabım orjinal seninki sahte kilolusun hep bu tarz sohbeti evine gitsem herşeyini gösterir bak bak marka diye
(7,036 puan) tarafından
Gitme görüşme sende yada eşin bir daha ortamda öyle bir zeydeyince senin amacnin ne ne istiyorsun karımdan desin rezil olsun
0 oy
(1,906 puan) tarafından
Ağzın var dilin var kadın bunları derken niye sustun onu anlamadım. 
(415 puan) tarafından
Ne bileyim eşyalarını gösterirken takmadım hiçte kiloma laf ediyor onuda he dedim eşime demeye. Baslmais o beni görünce bir daha desin sustum diye üstüme geldi ondan bu rahatlık bir daha muhakak der o cevabı vercem
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Böylelerinin ağzına tıkacaksın lafı susmak olmaz o kadını da eşinden uzak tut muhabbeti kes bence hiç iyi bı yol değil bacım 
(415 puan) tarafından
Aynen salaklık ettim sustum ama o bir daha illa diyecek nasıl yapcam görsün eşime söyleyince iyice sinirim bozuldu
0 oy
tarafından
Bence sen o kadının ağzına et bir lafını sok bir dahada görüşme görgüsüz, terbiyesiz kadın sen iyi dayanmışsın ben olsam ona neler yapardım neler derdim. O kim ki kocana bunları söyleyecek hadsiz.. 
(415 puan) tarafından
Ah sorma nasıl pişmanım sen çok mu incesin deseydim bir daha muhakkak o bana diyecek bende nasıl tersleyecem
tarafından
Kocam memnun benden kime ne de
0 oy
(804 puan) tarafından
Cnm boyun uzun ztn kılon pek srıtmıyor ayrıca ona ne ya senin yerinde olsam Cok pis kavga ederim mesafe koyarım hadsize bak
(415 puan) tarafından
Ya o kısa ve cidden kilolu ben ona hiç kötü laf demedim beni hep ezikledi o sen ne işinde calisacan askeri ücret mi Alcan kendi işi güzel ya neler neler vercem cevabı çok konuştu bu kadın
0 oy
tarafından
Bidaha biseyim orjianal derse biraz da görgü satın al çok ihtiyacın var de patavatsız gereksiz çok sinir oldum bunu görünce yönünü değiş selamını bile alma bunun
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Niye konusuyorsun boyle biriyle
(415 puan) tarafından
İşte salagim ben her gördüğünde geliyor bir dahs gelsin illa laf edecek cevabı vercem
(1,450 puan) tarafından
Bence bidaha gelmesine musade etme
0 oy
(985 puan) tarafından
Valla ben fesat düşündüm kadının günahını almim. Gözü eşinde olma ihtimali var mı bacım??? Seni kötülüyor durmadan 
(415 puan) tarafından
Aynen benimde aklıma o geldi ben gidip kimsenin eşine yada anasına laf demem ne üstüme bu eşim bizi paylaştı kıskandı bu
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Niye susuyorsun kiiz sen kendi boyunla kilona bak benim boyum varda kaldiriyorum de kız ben 169 76 kiloyum biri kilolusun dese ağzına carparim evet aldım ama öyle asirida durmuyor boy var kurtarıyor senin hayda hayda kurtarirneyin kafası bu resmen fesat sende ona deki kıçı yere yakından korkacan der büyükler harbiymis haa de
(415 puan) tarafından
Bu kısa şişko 5 ay oluyor 20 ayda 2 doğum ettim yine iyim boydan belli olmuyor bu kendi kilosunu sürekli bana lanse etmeye çalışıyor ama susmayacam eşime demesine sinirim bozuldu çok fena
(7,248 puan) tarafından
Gerizekalı. Başka açıklaması yok lafını verirsen bidaha cesaret edemez
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Hiç kilolu değilmişsin boyuna gore kilon gayet güzel ayrıca sende ona bı iki kere kilo almışın deki anlasin nasıl bı duygu oldugunu 
(415 puan) tarafından
Diyecem sen çok mu incesin diyecem ah hep sustum her gördüğü yerde bayram da o kadar insan içinde bile selam vermeden kilo almışsın dedi ya kendi kısa ve kilolu kendini görmez bana deelr
(1,189 puan) tarafından
Sen onun yaptığını yapma herkesin içinde deme ikiniz tekseniz de
0 oy
(935 puan) tarafından
İstersem 100 kilo olurum kime ne, ama sende suç, ne susuyorsun böylelerinin karşısında. Valla iyi ki bana denk gelmiyor 
(415 puan) tarafından
Doğru diyorsun suç bende hep bir daha o beni görsün aynısını yapacak bekliyorum bu sefer ağzına etcem
0 oy
(870 puan) tarafından

Mevlananın bir sözü geldi aklıma

Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok.
Ne elbiseler gördüm, içinde insan yok.

Bence bu söz çok da güzel laf olur o kadına bu ne hadsizlik ve bu ne patavatsızlık eşinizin yanında erkeklerin yanında nasıl bir kadın ki bu şekilde sizin özelinizi konuşabiliyor ve nasıl oluyor ki siz susabiliyorsunuz görmemiş ben sizin yeriniz de olsam öyle bir  cevabını verirdim ki bırakın yoldan geçerken bana laf atmayı yoldan geçerken yolunu değiştirirdi. 

(415 puan) tarafından
Koniscam o beni görünce yine diyecek ya yeni doğum yapmış kadınım bir kadın bir kadına hele erkeklerin içinde eşime denilir mi çok düşüncesiz patavatsız sinirim çok bozuk
(870 puan) tarafından
Cevabını ver bu sefer susma sustukça arsızlaşmış
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Sen kilolu değilsin ki, ben 175 boy 80 kiloyum 45 gün oldu doğum yapalı. Eşim asla zayıflama çok iyisin diyor =) boydan yani. Bu seni kıskanıyor belli ki, herkes ona diyor o da sana diyor. Mesafeni uzat alakayı kes, uyar eşimin yanında düzgün konuş de. 
(415 puan) tarafından
Diyecem denk gelince yine diyecek o bana tam ne diyim sinirim bozildu banada eşim iyisin yeni doğum yaptın der kıskanç bu kadın 40 yaşında gösteriyon da diypr birde kaç yaş büyük yapıyor beni
0 oy
(8,043 puan) tarafından
Kilo hassas noktamdır ve bunun hassas noktam olduğunu bilen annem bana takılır hep balon gibi oldun falan diye acaba sizinde kırmızı çizgi izin kilo olduğunu farkedip sinir etmeye mi çaşılıyor

Sizde bu duruma çok sessiz kalmışsınız komşu bu sonuçta s.çıp sıvar 2 dk kapı dışarı atarım ayakkabılarına para vereceğine bir pskiyatriste gitsin beyinine giden oksijen azalmış 
(415 puan) tarafından
Ya bana takıntılısin diyor eşim boşver diyor o kim de söylüyor demi bende bozacam bu kadını sadece kilo değil yaşım 25 olduğu halde bana 40 yaşında dedi bu ya canımı sıkıyor cok
0 oy
tarafından
Vay görgüsüz ayı vayyyyyy
0 oy
(3,231 puan) tarafından
Bu kadar yüz göz olmaya ne gerek var ki. Ne münasebet yani eşine senin hakkında konuşuyor eşinde dinliyor bunu. Kesersin muhabbeti sorun ortadan kalkar bu kadar basit. Mesafeli olmak her zaman için güzeldir komşu da arkadaşta yerini bilecek 
(415 puan) tarafından
Karı koca aynı yerde calsiiyorlar ki çağırınca ben gitmiyorum soguksun diyor parka dışarı çıktığım da görür görmez kilo almışsın der hep
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Sen de tersle canım ne akla hizmet senin kocana seni kötüleme cesareti buluyor ? Boz at kadını küssün
(415 puan) tarafından
Bende ona sinir oldum eşimden cesaret almış gibi demi sinir oldum
0 oy
(404 puan) tarafından
Kilo aldın diyene "var ki yiyoruz şükür ' de gül çatlasın ayrıca bende 77 kiloyım ve sen benden uzunsun o boyla çokta güzel yakışır çaylasın pislik kıskanmış.Kıskananlar çatlasın.Sevmediğin için soğuksun hiç kibar olmaya çalışma görüncede kendini anlatmasını dinleme saf gibi.napiyim? De bozulsun . Orda burda benim kilomu konuşup duruyosun sanane benim kilomdan benim boyum yeter de. Sen çok kısasın desene ona.kes at direk sana soğuksun diyo ama ne hakla? Kendi samimiyetsiz yalancı sinir oluyo sana.
(415 puan) tarafından
Aynen öyle sorma ya 20 ay da 2 dogim yaptım zayıfladım bu hale kilo almışsın diyoe onu gectim kocama demeye durmuş bozcam hep bozmadıgimdan oldu valla tersleyecem dışarda yine denk gelecek ben ona soğuğum beni çağırır gitmem gittiğimde hep eşyası üstü bunları soylwr gisterie

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 809 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde yenigelin24 (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 651 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
4 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sila_eymen (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 576 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu

379,056 soru

11,345,710 cevap

34,812 kullanıcı

...