0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (326 puan) tarafından
Yıllar önce rahim kalınlaşması tanısı konuldu pataloji falan o günler geçti derken annemin yine lekesi gelmeye başladı 68 yasında bu arada ama bu defa karında şişlik ağrı var ve çok fazla Dior yarın doktora gideceğiz duanızı bekliyorum peki ne olabilir ur kist yaşayan bi bilgisi olan varmı karın şişliği karın ağrısı ve leke belirtileri ödem bacak larında var şimdiden teşekkür ederim

5 Cevaplar

0 oy
(4,431 puan) tarafından
Canım üzmek istemem ama büyük ihtimalle rahmi almak isteyecektir doktor
(326 puan) tarafından
Benimde aklıma o geldi biliyormusun canım bıçak altına yatsın istemem ama işte başka çözüm de yok yani kadın bayadır çekio ve kadın doğum söz konusu olunca korktu gitmedi geçti de di çok ihmal etti kendini hatta kendide söylüyor aman ne var ne yok hepsini al diyecem dio :)  o derece daralmış yani
(4,431 puan) tarafından
Keşke o kadar beklemeseydi valla daha yeni annemi zorla gönderdim onda da biri diyo kist var biri diyo tümör var üvey annemjn de bayram önünden aldılar rahmini onda da kalınlaşma vardı sürekli kanaması oluyordu o yüzden direk alırlar diye düşündüm iyi olsun da alsınlar varsin
(326 puan) tarafından
Aynen kuzum ya önemli bi organ değil artık yaşı 68 yani zaten menopoza girdi hani mensup oluyor almasınlar desek oda yok gitti bugün kemik taraması göğüs taraması bide emar istemişler rahim genişlemesi demiş bu defa ur falan yokmuş çok şükür ama rahim ağzı kanserinden şüphe ettiği için taramalara gönderecek haftaya kaldı onlarda ya valla bu hastane böyle işte bir aya anca sonuçlanır
(4,431 puan) tarafından
Hayır haberler alırsınız inşallah canım geçmiş olsun evet ne yazikki kanser gibi önemli bir hastalığın kesinleşmesi için aylarcaillet oyaniyor halbuki bir gün bile önemli böyle seylerde
-Reklam-
0 oy
tarafından
En güzeli doktorun ne olduğunu demesi balım inslalah kötü bişey çıkmaz ... 
(326 puan) tarafından
Yaaaa çok teşekkür ederim kuzum inşallah inşallah
tarafından
Sadece eğer rahim alinacak olursa sezaryan gibi oluyor zaten ... Ağır kaldırması lazım kist oluyor kaynanam 2 kere kist aldırdı 3 yaparsam ölürsün bu ne ya demiş . Bulgur çuvalı falan kaldırmış annen çok dikkat etsin
(326 puan) tarafından
Tamam güzelim
0 oy
tarafından
Bilgim yok canım 

İnşallah kötü bişey yoktur Allah şifa versin
(326 puan) tarafından
Yada çok teşekkür ederim kuzum
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Canım korkma bu yaşlarda Bi çok kadının başına geliyor bu büyük ihtimalle doktor ameliyatla rahimim almak ister benim yengemin de teyzemin de alındı kötü bişey getirme aklına 
(326 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum inan benimde düşüncem o sanırım ameliyat der
(1,066 puan) tarafından
İnşallah tez zamanda anneciğin sağlığına kavuşur içini ferah tut
(326 puan) tarafından
Amin kuzum Rabbim tüm anneleri korusun iyi dileklerin için teşekkür ederim gitti doktora yukarıda arkadaşa anlattım rahim ağzı kanserinden şüphe etmiş
(1,066 puan) tarafından
Allah şifa versin canım
(326 puan) tarafından
Amin balım inş
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Anneminde aynıydı canım rahminde 6 tane kist varmış aldırdı doktor 40 gün ilişkiyi yasaklamıştı ama babam olacak arsız tabi yapmış yapacağını yine tekrarladı bakalım bu defa ne olacak Allah şifasını versin annenin biseyi yoktur inşallah
(326 puan) tarafından
Sağol kuzum inşallah balım sağol çok geçmiş olsun sizede
(3,832 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 385 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 256 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 173 göst.
0 oy
4 cevap 365 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,750 puan) tarafından soruldu

379,162 soru

11,349,830 cevap

34,816 kullanıcı

...