0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar daha yeni Babamla konuştum Yarın Annemlere gideceğim hem küçük Kardeşimin doğum günü var hem de beni özlemişler Ben de onları özledim babam Kaç gibi gelirsin Yarın dedi Ben de Öğlen gelirim dedim Babam dedi ki biraz erken gel yapılacaklar falan olur dedi Ben de öyle miyim baba dedim zaten akşam kutlayacağız doğum gününü dedim O da tamam o zaman dedi Bir de dedi Gelince dedi ev işlerine yardım et dedi Ben de ediyorum baba zaten dedim bardakları hazırlıyorum bulaşıkları yıkıyorum çay koyuyorum her işi yapıyorum dedim Annen sana otur kızım ben yaparım diyor ama sen gidince benim başımın etini yiyor işte kızım oturdu da elini bir işe sürmede de diye diyor Ben çok kırıldım ya babama dedim Baba ben Hamile olmadan önce zaten Hey işi yapıyordum hamile olduktan sonra da yapmaya çalışıyorum ben çoğu zaman kendi Evimin işini bile yapamıyorum bulantılarımdan baş dönmelerimden dedim anlıyorum da kızım annen beni zor durumda koyuyor dedi annem babamı ayrı bana ayrı konuşuyor gerçekten çok üzüldüm bu duruma sizinle paylaşmak istedim

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Klasik şeyler bnce ya 
tarafından
Ama annem bana gerçekten farklı konuşuyor işte kızım sen yorulma da ben yaparım da öyle dediği halde ben yine de yapmaya çalışıyorum bir şeyler ama babama ben gittikten sonra öyle demesi Çok zoruma gitti
tarafından
Annenle konuşabilirsin konuyu
tarafından
Bu sefer de babamla arası kötü olur gittin kızıma söyledin de dediklerimi de diye kavga ederler Onun için diyemiyorum
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından

Boşuna dememişler bülbülü altın kafese koymuşlar ahh vatanım demiş... içne olursa olsun kim olursa olsun insanın kendi evi gibisi yok bacım <3

tarafından
Aynen öyle yani Annem bana çok farkı davranıyor babama gitmiş bunları söylemiş benim o garibime gitti Hatta bir an babama acaba yalan mı söylüyor diye düşünmedim değil Çünkü annemin davranışları öyle farklı ki bunu diyecek bir insan asla olamaz diye düşünürsün
(916 puan) tarafından
Yok canım maalesef var öyle anneler baban öyle bir şey olmasaydı asla demezdi bence
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bn olsam gitmezdm 
tarafından
Israr ediyor annem gel diee gelmeyincede damat kizimizi getirmedi oluyor
(7,768 puan) tarafından
Annen bencil özür dilerim ama birde arkanda konuşuyomuş
0 oy
tarafından
Anneme gittiğim zaman bardak bile kaldırtmaz,  lafını da asla yapmaz.  Kırılmakta haklısın 
tarafından
Bana da oyle davranirdi ama arkamdan da konusurmus haberim yok tbi
0 oy
tarafından
Kusura bakmada annende ivey anne gibi sey hossettim yani degildir tabidesen gidince babana dert yanmasi falan tam uvey annelik bi konu
tarafından
Ikili oynama annem de birazcik var cok kez sahit oldm
0 oy
tarafından
Meltem sen niye herşeyi kendine dert ediniyorsun. Ufak şeyleri büyütüp , büyük sorunları görmezden geliyotsun. Tatlis annecikle aynı yapınız.
tarafından
Takintiliyim cunku ben
0 oy
tarafından
Takma canm ya kafana boşver 
tarafından
Oylede ne bileyim ya beklemezdm annemden
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Ben olsam alınırım gitmem. Birde hamilesin hem senden iş bekliyor hem arkandan dedikodunu yapıyor. Bunu benim üvey annem yapıyor o yüzden gitmiyorum evlerine. Niye gelmedin derlerse de iş yapamıyorum fazlalık etmeye de gerek yok evinizi batırmayalım temizleyemem sonra arkamdan laf etmeniz de zoruma gidiyor gelmiyorum  diyorum. 
tarafından
Hamilelikte muhim dgl arkmdan knsmasi cok uzdu beni
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Annen ikili oynuyo demek ki ben olsam annen yapma yorukursun dediginde gulerek derdim ki aman kiz sonra kizim geldi oturdu oturdu gitti dersin ederim elime yapismaz diyip yapardim. 

Hem babamı ele vermezdim hem cevabi vermis olurdum.
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Benimkide hep arkamdan konuşur artık umursamıyorum huyu o.
tarafından
Hic iyi bsy dgl ama neysen o olcksn
0 oy
(119,342 puan) tarafından
bosver gitme bee
0 oy
(657 puan) tarafından
Anne baba işte hep söylenirler takma kafana 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
0 oy