0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar sabahtan beri midem bulanıyor çıkardım da rahatlamadım yine kızım altına yapmış acayip kokuyor değiştiremiyorum annem kendi cocugundan mi iğreniyorsun dedi igrenmek değil ki kokusu midemi alt üst ediyor oturup aglamak istiyorum 

13 Cevaplar

0 oy
(701 puan) tarafından
Bende sandım ki senin altın bezli ve hamilesin:). Canım ya kıyamam sana hamilesin herşey kokuyor zaten oda yani kokuyor sonuçta herkes öyle tabi çoğu hamile öyle ben sabundan bile tiksinirdim yani
tarafından
Başlık hatalı olmuş kuzum bilmiyorum ki çok kötü hissediyorum kendimi teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(120,354 puan) tarafından
gebelikde olur oyle
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,210 puan) tarafından
Burnuna mandal tak ağzından nefes al değiştir hızlıca :D hamilesin sonuçta insan kendinden bile tiksiniyo yeri geliyoda
tarafından
Doğru valla eşimden de tiksiniyorum ben :) öyle yapcam sanirim kuzum teşekkür ederim
(2,210 puan) tarafından
:)) rica ederim canım ☺️
0 oy
tarafından
Var cnm 6 haftalk hamilym oglum 14 aylk 
tarafından
Mide bulantısı başladı mı kuzum ben illallah ettim 13 haftalık hamileyim kızımda 2 yaşında
tarafından
Arada var cnm valla oyle sık sık olmuyor arada  bir ama burnuma hersey kokuyor senin kizdayken bulqnmadimi
tarafından
Çok bulanmadi bu beni benden alıyor canım onda da Mike ekşimesi coktu
0 oy
(488 puan) tarafından
Ay kac yasinda cocugun arasi ne kadar hamileliginle bende dusunuyorum ama alti bezli benimde oglumun wc egitimi emzik birakmasi fln derken ole yapiyim diorm ikinci bebemi
tarafından
2 yaşında kışın basladim WC eğitime hastalandı bıraktım şimdi daha başlamadım emziği kendiliğinden bırakmıştı
tarafından
13 haftalık da hamileyim
0 oy
tarafından
Cnm ilk uc ay oyleydim  sonra  gecti cnm 
tarafından
İnşallah benimki de geçer canım
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ayni durumu bende cektim canim malesef ki mecbur alıyordum.  Annen öyle diyeceginj getir ben alayim deseymiss
tarafından
Alışıyım diye yapmıyor herhalde bende mecburen alıyorum
(3,950 puan) tarafından
Aynen kendin al canım  3. Aydan sonra koku hassasiyeti gecmeye basliyor zaten
0 oy
tarafından
Benim oğlum 16 aylık ve ben 11 haftalık hamileyim kokulara çok hassasım bu aralar ama çok şükür bebeğimin altını değişirken hiç igrenmedim midem bulanmadi
tarafından
Çok şükür canım
0 oy
(12 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşında ve tuvalete alışmıyor bir türlü ben de hamileyim midem çok bulanıyor kokusundan. Değiştirene kadar mahvoluyorum 
tarafından
Allah kolaylık versin kuzum
0 oy
(636 puan) tarafından
Bende öyleydim hamileligin başlarında maske mi eşarp mi dersin geçirirdim ağzıma pencereyi falan açardım yine de midem kalkardı. Bulantılar geçince o da geçti çok şükür 
tarafından
Çok şükür canım ben 13 haftalıgim daha gecmedi
0 oy
(13,449 puan) tarafından
Allaha şükür hiç olmadım öyle 
tarafından
Çok şükür
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Bende hamileyim hemde kızım var bezli hersey yediği icin pis kokuyor artik benim midem bulanmiyor tiksinmemeye çalış yani ben tiksinmiyorum hemen pencereyi açıyorum havalandiriyorum o çocuk da rahatsız olur degistirmen lazım hemen
tarafından
Mecburen alıyorum kuzum bende deniyorum ama bazen alır almaz kusmaya basluyorum
(1,014 puan) tarafından
Camı ac havalandir cnm bide sıcak havalar ya iyice kokuyor
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Hamile olduğun içindir bence. Yoksa ne kadar kötü kokarsa koksun mecbur bebeğin altı temizlenecek öyle pis duracak hali yok ya
tarafından
Mecbur değiştiriyorum kuzum evet bencede öyle

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 272 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hamzanin annesi 12 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
17 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Tugce12. (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 412 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 148 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu

386,752 soru

11,561,730 cevap

35,249 kullanıcı