0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bu iki yas sendromudur nedir ne zmn bitecek yeminle artik kina geldi her seye agliyor inatlasiyor konusma desen yok  bisey isteyince agliyor ne zmn bu durum gececek oglum istedigini aglayarak degilde soyleyerek isteyecek her seye bagriyor aglamjyorda aglamis gibi yapiyor sadece  hamileyim  digeri dogunca napicam ayakta salaniyor kendi yemek yemiyor kucak istiyor napicagimi sasirdim artik 22 aylik 

7 Cevaplar

0 oy
(2,701 puan) tarafından

Aynı durumdayız ama benimki i hep böyleydi :)

tarafından
Cnm basim agriyor artik  ne istedigini anlamiyirumki anlasam yapicamda yok hic cabalamiyir benimki
(2,701 puan) tarafından
Valla diyorum ya canım oğlum da 22 aylık hep aynıydı huysuz bağırır ağlar. Ben de anlayamıyorum senin fibi konuşsa da anlasam diyorum.
-Reklam-
0 oy
(6,952 puan) tarafından
Ay benimki de aynı canım konuşuyor ama sürekli mızmız hep istediği olsun istiyor 
tarafından
Bizimkisinin konusma cabasida yok cm
0 oy
tarafından
Kuzu cok zor.Ama kardese de hazir degil daha .Dogunca muhtemelen daha da mizmiz olacak .İnsallah  bir an once sakinlesir .
tarafından
Amin insallah cnm kucuk cocuklari seviyor aslinda ama bilmiyorum
0 oy
(267 puan) tarafından
Sana kötü bir haberim var daha her şey yeni başlıyor 31 aylıktan haber veriyorum 
(267 puan) tarafından
Konuşma konusunda da benmde çok kaygılarım vardı tam iki yaşına girdiği ay bi açıldı tam açıldı önce hiç konuşmuyordu ııı ııı dşye anlatırdı
tarafından
Gercektenmi
(267 puan) tarafından
Maalesef öyle hele bir dili çözülsün bakalım her şeye ikna etmek daha da zorlaşacak ohoo çıldırmamak elde değil bi de bende hamileyim doğuma iki ay kaldı annemin yanına geldim son aylarda biraz olsun rahat edeyim diye
0 oy
(39 puan) tarafından
Aynı durumdayiz benim ikizlerimde 22 aylık ikiside aynı konuşmuyolar istedikleri zaman dede baba anne anneanne diyorlar ama ağlıyorlar mızmılar geçsin artık 2 yaş sendromu
0 oy
(119,154 puan) tarafından
2 yas bitmeden 3 yas sendromu geliyomus
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Sende hoşgeldin 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 520 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 431 göst.