0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (1,069 puan) tarafından
Aglamaktan gözlerim acıyor artık çok doldum patladım olan kendime oluyor  bile bile zarar verirym ama gerckten cok sıkıldim .Arkadasm yok ailemle annemle problemler vardı ki zaten onlarla konusunca görüsünce daha sıkıntıya giriyrm o yüzden onlarla da görüsmyrm hep esimin ailesi arkadasları yakınları ile görüsüyrz .Cok calismak istedim ise de giremedm iyi gelir diye düsündm iki cocugum oldu vs ertelendi durdu.Esimden beklentiye giriyrm bu sefer aksam gelsin onunla konusayim vs onda da anlayıs yok muhabbet yok kendi halinde .Kısacası evde dört duvar ve cocuklarla hapis  kalmis gibiyim .Esimin arkadaslariyla sohbetleri  varken muhabbet edip mutlu oluyorken ben evde kafayı yiyrm .Ve cok zoruma gidiyor anlattim olmadı agladım bagıra bagıra olmadı demek ki anlamk istemiyor kendimi kücük düsürüyor gibiyim  gercekten dayanamayck duruma geldim artık kimsesizlik hele ki esin anlayısszligi cok kötü.Ne yapacagimi bilemez oldum ben sevgi ilgi gezmek vs her konuda esime baglı olmaktan beklemekten sıkıldım .Benim gibi olan var mı nasil toparladinz bu durumu

11 Cevaplar

0 oy
(15,600 puan) tarafından
Cokda sıkma kendini dua et namaz kıl inan huzurla dolarsin  en güzel arkadaş Allah tır gerisi boş 
-Reklam-
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Rabbin var canım o sana bir kspı açacaktır kara gün kararıp kalmaz
0 oy
(1,105 puan) tarafından

Bende resmen asosyalim :ermm: evde asla sıkılmam heleki yanlız kalmaktan kendine meşgale bul bence canım benim arkadaşlarım var tabiki ama ben pek görusmuyorum neden bilmem evde daha mutluyum oda sanırım kendime oyalanacak birşeyler bulduğum için şu devirde gercek arkadaslikta pek kalmadı zaten oyuzden kendine de bukadar dert edip hirpalama ben evde çocukla ilgileniyorum o okulda olduğu zaman kitap okuyorum ahşap boyuyorum mum yapıyorum falan zaman akıp gidiyor böyle düşünmeye devam edersen daha çok bunalirsin daha kotu etkiler seni eşine gelince onun ilgisizliği senin açından kötü tabiki insan eşiyle hoş sohbet etmek ister sen eşini teşvik etmek için birşeyler yapsan bazı erkekler de böyle işte üzme kendini 

0 oy
(859 puan) tarafından
Böyle düşünen tek benim sanıyodum yalnız değilmişim. Allah kocalarımıza anlayış versin diyecek bişey yok 
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Rabbim sana huzur versin canım. 
0 oy
tarafından
Bende senin gibiydim  ailem uzak da fazla görüşemiyorum eşimin ailesiyle hep dipdipeyiz eşimde eskiden hiç benle konuşmazdı yüzüme bakmazdı ben ilgiliydim o bana soğuktu sonra dedim olacak gibi değil kendimi çocuklarımı üzüyorum 

Abdest aldım namaz kıldım kuran okudum dua ettim vs.. her üzgün olduğum da şeytana lanet getirip Allah'a şükür ettim dua ettim beni bu sıkıntıdan kurtar eşimle arama muhabbet huzur aşk sevgi koy Allahım diye şimdi bu 3 yıldır maşallah eşimle okadar iyiyiz ki beni çok düşünür sürekli benle ilgilenir yani kısaca aramız çok iyi

Sana tavsiyem kimse yok deme Allah var gam yok 

Ona dua et ibadet et o sonra senin evine huzur da sevgide aşk da bereket de verir insallah
0 oy
(839 puan) tarafından
Bende aynı senin gibiyim inan ki bazen o kadar çok ihtiyacım oluyor ki konuşmaya dertleşmeye keşke aynı şehirde olsaydık:(
0 oy
tarafından
Niye tüm mutluluğu esine bağladınki  

Hersey onlarsızda güzel olabilir 
(1,069 puan) tarafından
Malesef ki sevgiye ac büyüdüm belki de ondan sevgi bekledigimden.
0 oy
tarafından
Var tabi kuzum olmaz olur mu. Ak ben bekarken aktabalarla armaoz çok sıkı fiki büyüdük teyzelerin kuzuenlerim teyze gibi değil arkadaş sırdaş gibi büyüdük hemen hemen taşıt olduğumuz için evlendim eşim hepsini yasakladı onlara git.eyecekain falan ilknzamanlar çok çok zorlandım ne arkadas kaldı ne aile kaldı ne akraba kaldı tabi grubumuz vardı vatsaptan ama onlar birbirine gidip geliyor kahveye kahvaltıya yemeğe ben gidedigim.icin zoruma.gidoyirdu çıktım gruptan sonra .

. Alıştım ya şimdi aalinda en güzeli böyle kafan agrimiyor... 

Ve en çok anladığım şey şu oldu kim için olursa olsun eşinle üçüncü bir kişi yuzindennaran açılmasın sakın bu hatayı yapma ben çok kötü gün yaşadım ve o savunduhum insanlar varya kötü gunumde hiçbiri yoktu ve ben gene ne kadar kötü olursa olsun sırtımı yaslaglyacagik.tek.insan eşim olduginu anladm .
0 oy
(2,340 puan) tarafından
Ben seninle arkadaş olurum derdini dinlerim senin arkadaşın olurum 
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Aynı durumdayım gurbetteyi. Kimsem yok burda beb surumu kabullendim ve kızımla arkadaş oldum yani esimi takmıyorum artık ona kızmıyorum ondan bi beklentiye girmiyorum youtubede tanımıyorum bazen kızımı kanguruya koyup dışarı çıkıyorum markete falan gideriz yemek mutlu ettiği için yemeğe vurdum bende her yemekten sonra pişmanlık tabi durum bu yani bende 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 520 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 123 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 150 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde Gizem coban (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 3,289 göst.