0 oy
360 göst.
Aile kategorisinde (846 puan) tarafından
İki gündür ayrı yatıyor işten geliyor yüzüme bakmıyor tek kelime etmiyor başka odaya geçip oturuyor. 

Ya suçlu olduğu halde yinede ben konuşmak istiyorum sorunu çözelim diye düşünüyorum şimdi konusacaktim dönmüş yatmış dedim niye ben konuşuyorum adamın umrunda değil zaten.

Nasıl yol izlemeliyim ben kendimi kötü hissediyorum böyle rahat uyuyamıyorum nasıl olacak

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kiz birak ne konuscan anasinin gaziyla trip atiyo bikac gun daha kuser sonra normale doner ozaman soyle soyluyceklerini alistirmayin sunlari soyle yacocukgibi pohpohlamayin 
(846 puan) tarafından
Anası aradı bugün beni söyledim oglunla kavga ettik dedim iyimi oldu böyle dedim ödü koptu. Akşam barışın bak çocuğunuz var sizin neden böyle ediyorsunuz falan dedi valla gelirim yarın bak dedi. Onuda arayacam şimdi dedi. Ama ne yaptı ne oldu bilmiyorum. Hep ben konuştum ilk demi niye konuşayım çocuk gibi peşinden mi koşacam ben bunun 30 yaşında adam az olgun davransın
tarafından
Kaynanana soylemen hata olmus icten ice sevinmistir belkide bak oglum benim dedigimden cikmiyo diye kullanir bunu zamani geldiginde hep
tarafından
Sizi hatırladım künye meselesi vardı dimi. Olay kapanacağına daha da büyümüş üzüldüm ama alttan almayın bence alışkanlık olmus biraz
-Reklam-
0 oy
(784 puan) tarafından
Konu ne özel değilse suç ondami
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Eşimde bir zamanlar öyleydi nler çektim iki üç yılım heba oldu şükür o kavgalar o şeyler sonuç buldu artık Bi tik düzeldi ama günlerce kus kalırdı hiç umursamadan yazardı erkenden tek kelime etmezdi ama Bn karakterimi verdiği o inat ve çabayla hep çok uğraştım onu sevdiğim sorunu çözmemiz gerektiğini yoksa aramıza soğuk luk gireceğini asıl ozaman hicbirseyin duzelmeyecegink sevgimizin azalacağını çok anlatim ona ama şuanda öyle davrandığım için hiçte pişman değilim 
0 oy
(119,533 puan) tarafından
bi kac gune gecer

İlgili sorular

+1 oy
33 cevap 1,185 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (553 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 1,139 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 173 göst.