0 oy
128 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Gelin bacılarım aglasalim:))benimki 21 aylık bu zaman da kadar eşimin zoruyla 2 3 kere denedim basarız olduk bu yaz kesinlikle vericem diyorum ama zorlanıyorum bende tuvalete gidiyoruz ama yapmıyor cikar çıkmaz salona felan yapıyor çişini geldiğinde donunu tutuyor çiş diyor ama yapmıyor Ama yapicaz bacılar halledicez bu isleri de :)

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

20 aylık olcak benımkıde geven tuvalete oturttum cocuklar ıcın olan baslıktan taktım oturuyor cişşş dıyo sıfona bastık falan ama gıttı halıya yaptı :D havalar ısınsın ele alıcam ıyıce ben

(1,946 puan) tarafından
Bizim halı çiş deposu oldu iyice içine etsin ole yıkamaya vericem :)
-Reklam-
0 oy
(2,798 puan) tarafından
Kendini ifade edebilen bı cocuksa kolay karşına al anlt canım ona lazimliga çişini yaptı zaman ödül verceni söyle balon şeker falan al yaparsa lazimliga yaptı zaman yakınına koy ay sürpriz burdaymis de ben geçen hafta öyle yapa yapa alıştırdm
(1,946 puan) tarafından
Ya benimki her şeyi anlıyor  ama bu çişi anlatamıyorum anlamıyor veya yapmak istemiyor mu bilmiyorum düzgünce anlatıyorum eğer ki çişini yaparsan sana mama vericem veya bak biz buraya çiş yapıyoruz seninde buraya yapman gerekiyor diyorum çişi geldiğinde beni tuvalete götürüyor ama hemen kaçıp başka yere yapıyor
(2,798 puan) tarafından
Ben anlatım gibi yaptım canım öyle anca öğrendi
0 oy
tarafından
Benimki 18 aylık oldu yeni ikifundur bezini açıyorum ama ağlıyor bez istiyor klozete bağırıyor sanırım bir iki ay daha beklucem
(1,943 puan) tarafından
Sizin bebiş daha çok küçük. Hiç zorlama annesi. Zaten en uygunu 2.5 yaşındayken diye biliyorum
tarafından
Evet belki bunu erken baslatirim dedim abisi 27 ay Linda ogrenmsiti
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Başlayanlardan biri de benim Allah'ım çok zor dünden beri kaç kez pijama değiştirdim bilmiyorum bir yerden sonra saymayı bıraktım :D 
(1,946 puan) tarafından
Ben 2 haftadır defalarca makine çalıştırdım artık ev çiş kokuyor:)
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Her uyandığında tuvalete götür çişş de. Yavaştan öğrenir. Yaşı gelmiş bence başla derim
0 oy
(119,381 puan) tarafından

biz hallettik o isi :D

(1,946 puan) tarafından
Darısı başlayanların basina:))
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Üzmek istemem ama ben küçük  kızımı 25 aylıkken başladım çok pişman oldum büyük kızımi 30 aylıkken başladım hemen alıştı maşallah gerçi her çocuk farklıdır 
0 oy
(551 puan) tarafından
Yavaş yavaş olmazmi bu işler kizlar illa bı anda mi bezi çıkarmak gerek hem bezliyorum hem tuvalete gidiyoruz genelde altına yapıyor ben kıyafetleri çıkarana kadar. tuvalete yetistigimiz çok nadir 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 66 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 203 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 173 göst.