0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (6,136 puan) tarafından
Kızlar gece 23.00 de bagliyorum sabah 11 gibi degistiriyorum az cis yapmış 

11 de bagladigimi ikindin 4 veya 6 gibi degistiriyorum yine az çiş 

4 veya 6 da bagladigimi gece 23.00 de degistiriyorum yine çiş sayısı az 

Bez bağlatmak yada cozdurmek istemiyor bu hep böyleydi 

Ama bağlayınca da rahatsız olmuyor yani asılmıyor bezini 

Oğlum 20 bucuk aylık 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bugün de Zeynep ne yaptı :angel: altını hiç bilmiyorum hep yıkıyorum 

arkasını döndü bana cıbıcıbı dedi ıhhh dedi birde baktım ki ta belinden çıkmış bu bidiklar çok akıllı öğrenir aslında 

(6,136 puan) tarafından
Ah biraz olsun konuşsa hemen başlıcam esra diyor başka da bişey demiyor su bile demiyor delirecem esimin sülalesi konuşmakta üşengeç 7 den 70 e kadar öyleler oğlum da çekmiş konuşmaya üşeniyor
tarafından
Ayy herkes varya kendinde olmayana ozenirmis ya benim oğlan 9 yasin da allahim oyle çok konusyorki ogum dedim vallahi yeter daaa tamam anne haklısın diyor sjsjsj
(6,136 puan) tarafından
Hahahahaha:)))) Nasrettin hocanın hesap sende haklısın:D
Esimde küçükken çok soru sorarmış ama oğlum bilmiyorum neden böyle bide babasına benzesin diye esimin adını koydum
tarafından
Aşka bak sjsjsj deregme o
tarafından
Aşka bak sjsjsj dert etme elbet konuşacak
-Reklam-
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Ya benimkide 9 da falan degisiyorum 10 da yatmis oluyor sabah cogu kez azcik cis var 9 gibi degisiyorum. Bu ara bezini tutup kaka demeye basladi:D 21 aylik benim kizimda insaAllah alistirmaya başlayınca kolay olur. Havalarin isinmasini bekliyorum. Annem artik alıştır diyor ama daha kıyamıyorum.canim 
(6,136 puan) tarafından
Affff kuzum  afffff konuşmuyor konuşsa yaz kış dinlemicem ciss cisss diyorum oyun zannediyor oda cissss diyor ama çişin ne olduğunu bilmiyor
(7,411 puan) tarafından
Benimki de tam bilmiyor canim yani kaka diyo4 ama bilincli degil bizden duyduğu icin. InsaAllah yez zamanda konusup anlarlar
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bnm ki de birebir aynısı bnde aç mı bu bebek diyip duruyorm ya bu hiç aklıma gelmemişti valla bilen gören duyan yazsın bu aylarda az mı çiş yapiyrlar ki acaba yoksa aç mi ki
(6,136 puan) tarafından
Valla kimse bilmiyor galiba büyüdükçe çiş sayısı azalırmış bende ondan yola çıktım ama konuşmadığı için çişin ne olduğunu da bilmiyor. Konuşuyorum sende konuş diyorum şebeklik yapıp yüzüme gülüyor kizincada aynısını yapıyor çok galesiz bi çocuk ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 68 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (927 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 354 göst.