0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (927 puan) tarafından
Şoyle soyleyim bezini asla aldirmak istemiyor zorla aliyorum bagris cagris ortmek istiyor orasini gecen babannesine birakmstm altini aldrmadi dedi ya blmiyorum baslaymmi sizce lazimlik aldim yapcanmi cisini buraya diyorum bagriyo yapmicakmis neler onerirsiniz nasil baslasam evin icinde mi .annem koyde oturuyor gel diyo burda alistiralim tamamda ordada bi kac gunluk olcak işmi bide etrfa kaka fln yaptigini gorursem ay kriz geciririm tutamam kendimi bagririm of:(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence alıştırmaya başlayın 

Benim ilk çocuğum tuvaletten korkardı ben lazımlığı salonun kenarına koyuyordum yaptıktan sonra güzelce temizleyip geri bırakıyordm 
(927 puan) tarafından
Onuda gordum yapan ama iste anneler yeterki yapsn diyor dmi arkadasa gtmstk kiz cocugu bide esimle ordaydk getrdi lazimligini televzyonun karsisinda yaptrdi ben utandim esime dedm sen balkona cik televzyon karsisinda yapiyormus herkes farkli iste :(
tarafından
Bir başkası varken yapılmaz ama öyle
-Reklam-
0 oy
(2,825 puan) tarafından
1 ayı geçti uğraşıyorum 30 aylık benimkide kendi evinde alıştır başkasınn evinde çok zor oluyor. Çok  sabırlı olmalısın kesinlikle bağırma bence başla eninde sonunda öğrenecek Allah kolaylık versin 
(927 puan) tarafından
Eyvah gercektenmi ayy gece bezliyomusnuz hc soyluyormu peki hcmi alismadi ay ablam diyor yegenim icin sadece bir gunde alisti bzmki baya zorlucak gbi beni
(2,825 puan) tarafından
Söylüyor da şükür eskisi gibi değil mesela oyun oynarken falan unutup kaçırıyor bide kabızlık başladı korktu falan şimdiler de düzeldi gibi
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Yüksek zeka sitesinin WC eğitimi veren kitabı var onu almakla başla çok etkili diyorlar çok zor bir süreç ama sabırlı ol lazımlık yerine merdivenli aparat al bir de eğer erkek bebek ise pet su şişeleri var ya onlarla başlayın ne renk çiş gelicek bakalım hadi diye başlayın oyuna çevirin
(927 puan) tarafından
Tamam canim tesekkur ederm
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sen önce kendini hazırla sonra çocuğu hem yaz hemde köyde daha kolay olur halıya parkeye çişte yapacak kakada
(927 puan) tarafından
Dogru diyosunuz once kendini hazirla :) benim kafa bi hazir olsa gercekten sabirsiz biriyim dogrusu yemek bile yemese kiziyorum niye yemiyosun diye bu vc isi nasl olur blmiyorum aslinda memeyede cok duskundu ondanda cok korkmstm cok sukur iki gunde sabir tasiyla birakti  insallah buda oyle olur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 175 göst.
0 oy
5 cevap 121 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 354 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 114 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu