0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (259 puan) tarafından
Canlar merhabalar.Sizin lohusaliginiz kac gun surdu.Ben 6 mayisda sezrryan oldum.Kanamam fazla olmadi leke leke 8 gun anca surdu.sadexe iki uc kez ped anca doldu.9 uncu gunumde hic gelmedi suan 13 uncu gunumuz hic kanamam yok lohusqligi benmki gibi kisa suren varmi aranizda?ilk gebeligmde 60 gun surmustu bunda cok az oldu.normal mi?bide gobegim hic yok ilk gebeligimde gobek de vardi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla bilmiyorum bacim yani belki az az zamanla gelir benim ilk dogumumda tam 40 gün sürdü ikincide 45 gün falan sürdü istersen karnında ağrı sancı hissedersen falan git bari 
(259 puan) tarafından
hicbisey hissetmiyorm kuzum arada sivi geliyo su gibi akinti su renginde kanama falan yok.ilk sezeryanda gogus kafesime cokmediler karnima falan ikincide kaburgalarm kirilircasina cokturduler acaba icini mi temizlediler ondan gelmiyo anlamadm kyzum valla
tarafından
Olabilir ya belkide ondandir
-Reklam-
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Olabilir kuzum erken bitmiştir ama kesinlikle 40 in  dolmadan ilişkiye girme  dikişlerin patlar Allah korusun
(259 puan) tarafından
yok kuzum girmem zaten dikis yerim agroup cok hassas
0 oy
(795 puan) tarafından
Bende 5 masıyla doğum yaptım normal doğum haylada kanamam var ama çok az 
(259 puan) tarafından
bende lekelejme oluyodu son gunlerde oda gecti canm ilk uc gun adet kanamasi gibi geldi
0 oy
(120 puan) tarafından
Benim normal doğum oldu 10 gun sürdü kanamam bence normaldir kafana takma benim doktorum demişti kiminin 10 gun sürer kiminin ki 1 ay kiminin ki de 40gun sürer onlara takılma dedi 
(259 puan) tarafından
benm ilkdev 2 ay surmusyu bunda boyle surdu kuzum ondan sasirdm
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Olabilir canim benim de çok kısa sürmüştü 
tarafından
Telin kaçak olduğunu kabul ettiler yapmıyorlar tek hat devam edin dediler şikayet vara yazdım geri döndüler sorunu cozmezlerse dava edicem biri oradan demiş kaçak telefon getiriyorlar tüketici haklarına verin
(3,599 puan) tarafından
Aaa şikayet et valla Evkur gibi bı yer bide kaçak telefon  evet bende aldım ama kaçak olduğunu biliyordium
tarafından
Kaç paraya aldın sen
(3,599 puan) tarafından
O zamn iki ucyuzdu tanıdık diye indirim yaptı
(3,599 puan) tarafından
Sen ne kadar almistin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
29 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hilay (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
21 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra1416 (207 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,085 soru

11,378,598 cevap

34,863 kullanıcı

...