0 oy
146 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar yürüme arkadaşımız var. Kızım 1 yaşında. Henüz yürümüyor. Sıralıyor. Ama yürüme arkadaşı çok hızlı gidiyor bıraksam düşecek. Bu sorunu nasıl çözebilirim yavaşlaması için yapılacak bir şey var mı. Lastik takmak ve poşet takmak diye seçenekler duymuştum işe yarıyor mu

4 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hiç elleme canım zamanla alışıyolar 
(1,685 puan) tarafından
AA öyle mi diyorsun sağ ol canım. Çok hızlı gidiyor ya yüzünü carpcak diye korktum
(14,428 puan) tarafından
Zaten sen mutlaka başında oluyorsun kendi kendine tutamaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım tekerlek kısmına lastik dola. İneterntte görmüştüm. 
(1,685 puan) tarafından
Ben de duymuştum cnm ise yarar inşallah bi denerim
0 oy
(6,188 puan) tarafından
Sizinki hangi marka bilmiyorum ama pilsan marka yürüme arkadaşı çok fazla hızlı bizim bi tanıdığın çocuğu onun yüzünden kolunu kirdi çok dikkat edin 
(1,685 puan) tarafından
Fisher Price bizimki. Başka model hiç görmedim denk gelmedim o yüzden karşılaştıramam ama. Yani bebeğe göre hızlı ya zaten zor ayakta duruyor bir gücünü verdiğinde hızlanıyor Allah ağzını yüzünü çarpar diye korkuyorum
0 oy
tarafından
Hiç almadım ya zararlı diyorlar
(1,685 puan) tarafından
AA zararlı olduğunu ilk defa duydum. Ben de yürüteç zararlı doktorlar yürüme arkadaşı öneriyor diye biliyorum canim
tarafından
Çok hızlı gittiği için bebekler düşüp bir yerlerini kırıyor canım yürüteç te zararlı tabi
(1,685 puan) tarafından
Evet o açıdan zararlı canım ama yürür belki onunla dedim yaşını geçti daha desteksiz ayakta duramiyor. Ama gerçekten ağzını yüzünü çarpar diye çok korkuyorum ya ona çözüm arıyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 150 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 408 göst.
0 oy
30 cevap 1,205 göst.
12 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nigar Xelilova (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 927 göst.

380,074 soru