0 oy
922 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından
Eşimin iş arkadaşı bayan üssü gibi bişey oluyo su an .Bunların iş yerinde grupları var aslında iş ile ilgili .Dün eşimin telinden ablamı ariycaktim telini istedim şöyle bı bakayım dedim normalde bakmam inanın.Whatsaptan eşime iş ile ilgili biseus sormuş ama isminin sonuna can ekleyerek.Umarim anlatabilmisimdir.Bu kadın daha öncede biz sozluyken eşimle başka bı iş yerinde iş arkadaşıydı tesadüf burda da birlikte çalışıyorlar bı kaç aydır .Eşimle sozluyken bu da başka biri ile sözlüğü ve eşim orda evli bı adamla bunun çok samimi olduğunu söylerdi sürekli .Bu kadin daha önce de eşim izinliyken sabahın körü aradı bu mesajdan çok önce .Telde nerdesinnnnnn diye uzun zun gülerek konusuyodu ve yine herhangi bi beyefednid vs demeden .Ben eşime ta o zamandan uyarmsitim hoşuma gitmiyo arana mesafeyi koy demiştim.Dun o mesajı gördüğüm den beri çok sinirliyim ailesi de bu ara yanımızda sesimi de çıkaramiyorum.O bagiriyo ne yapmışim ben mi öyle mesaj de demişim yok işte valla mesafeyi koymuşum diyo.Trip ariyodum dün den beri şimdi o da konusmuyo ne yapmaliyim .Ben mi abartiyorum yoksa hanımın ve bey kelimesinin suyu mu cikti da ben mi bilmiyorim:(

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canm.kusura bakma o yuz vermese o cesaret edip yazmaz kavgada etme ama onu uzulca uyar 
(15 puan) tarafından
Aynısını söyledim bana dediği vallahi ben mesafeyi koruyorum öyle yaoiyosun kimseyle konuşmuyorum diyo sanki ben ona kimseyle konua diyorum Bu arada kadinda evli o ayrı rahat bizimkinin de hoşuna gidiyo demek ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Esin yuz vermiyorsa takma.bence. esini takip et bak bakalim nasil karsilik vermis cidden mesafeli konusuyirsa hic takma belli ki kadin yilisik 
(15 puan) tarafından
Kadın yılışık zaten diğer iş yerinden biliyorum eşim başta odur demiyodu o zaman biz yeni sozluyken ordaki başka evli bı erkekle çok samimiymis .Ama bence eşimde hatalı yüz vermese her seferinde hanım ekleee isminin sonuna kadın o cesareti bulamazdi
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Eşini kendinden uzaklaştrma elinle kucağına atma. Kadın yazmış sen tavır vs yapmadan uyar bana yapsa bir adam hoşuna gider mi vs derdimi anlat ama bağırma kızma
(15 puan) tarafından
Aynısını söyledim direk saçmalama diyo ben mi yaz dedim diyo bak bişey dememisim sadece işle ilgili istediği evraklar için ok demişim diuo.Ben dedim orda uzatarak hanım desen belki anlardı inan sen yüz vermeden böyle yazamadi diyorum
(1,390 puan) tarafından
Bir yerde haklısın sakin kalmakta zor yani yüz vermese yapamaz. Allah yardımcın olsun
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Valla canini cikartirim onun hadsiz esinden bulmus o yuzu yazmis demek ki
(15 puan) tarafından
İşte konuşamiuorum ailesi burda .Ben daha a demeden bagiriyo ben komsualrin bile sesimi duyması dan utanırım.trio atıyorum sadece başta geldi yeminler etti vallahi ben mesafeni koruyorim diyo ama bu bir deil iki deil bu kadinin sesini duydum eşim izinliyken de  aradı
(6,053 puan) tarafından
Bacim gazlamak gibi olmasinda oyle esinde isinde arkadasinda carkina tukururum
0 oy
tarafından
Trip yaparak üste çıkmaya çalışıyor aklı sıra sakın gevşeme. Sen haklısın. O yüz vermese böyle konuşamaz.
(15 puan) tarafından
Ben trip attım bu akşam geldi yine yalvardı yeminler etti vallahi ben mesafeliyim dedi.Ama ben inanmıyorum dedim mesafeli olduğun kadının attığı mesajdan belli
0 oy
(470 puan) tarafından
Eşine kur yapiyo bence muhatap etme arayınca sen ac teli Bi yere gitti söyleee diye bağır tersle bida aramaz yazmaz ben olsam eşimin agzina scarm
(15 puan) tarafından
Aynısını düşündüm ama kadın evli .Eşim de öyle yakışıklı deil ben sadece sevgisine güvendim kim görse nasıl evet dedim diyo beni herkes Türkan Şoray benzetir .Ama ne yazık ki bu evlilikte çok çektim bu en basiti
(470 puan) tarafından
Aynen benide türkan soraya benzetiyorlar hatta lakabim bi ara türkandı ciddiyim gercekten dalga gecmiyorum ama esim güzel deil bakmazlar deme benmde ilk esim tipsizdi ama yemediği nane kalmadı b3nce dedimi yap
(15 puan) tarafından
Aynen bana da Türkan Türkan diye peşimden az kosmadilwr ben eşimin sadece sevgisine güvendim çok çektim bu evlilikten hemde çok .İnşallah yeni eşinle mutlusundur
(470 puan) tarafından
Çok mutluyum şükür Allaha herkese versin bu mutluluğu canım
0 oy
(177 puan) tarafından
Kadının karekteri budur belki bazı tipler vardır ne yaparsan yap onlar fazla yılışıktır. Eşinle aranı bozmadan önce bunu düşün bide eşin nasıl konuşmuş cevapları senin için önemli olmalı. Başıma gelse ilk önce eşimin konuşma tarzına bakarım sonrada lütfen mesfa koy huzurumuz bozulmasın benim sevmediğim şeyler bunlar der uyarımı yapar geçerim. 
(15 puan) tarafından
Baktım eşim doğru dürüst cevoa vermemiş bu evrak mi ne istemiş whatsaptasin o da ok yazmış.Kadin grup mesajlarında bey diyo ama özelden böyle yazmış bı de normal bı SMS de ayrıca bı ata ararken de çok yilisikti.Bu canımı sıkıyor bende eşime sariyorum diyorum bu evli buna boyleysen kim bilir bekarlarla nasılsın sinirim bozuldu inanin
(177 puan) tarafından
Eşin ok mu yazmıs sadece. Yaa Bi kaç yıldır aynı iş yerindeyseler ister istemez diğerlerinden farklı arkadaşlıkları vardır canımlı konuşmuyorsa yılışık cevaplar vermiyorsa sorun yok bence canım ok desin onda bsey yok.
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Bu evli biri diye kendini anlatmış olmasın sadece fikir seni üzmek istemem ama 
(15 puan) tarafından
Hayir canım profilinde eşiyle fotosu var . İnsan evli de olsa kadın da erkekte Allah korkusu olmayan herşeyi yapar
0 oy
(48,498 puan) tarafından
kadın yılışık belli ki
(15 puan) tarafından
Öyle zaten
0 oy
tarafından
Esin mi onun adının sonuna can koymuş o mu eşinin adının sonuna ?
(15 puan) tarafından
Kadın eşimin adıninn  sonuna
tarafından
Terbiyesiz kadın bu ne samimiyet
0 oy
tarafından

Eşinle aranı açmadan halletmeye bak bnce. O kadın mesaj yada aradığı zaman sürekli sen cevap ver 

(15 puan) tarafından
Esime işte yazmış bı kere evdeyken aradı ben daha eşe o şekilde arayıp hesap sormadım nerdesinnnnn diye bı de guluyo civikk
tarafından
Belli ki iş yerinde samimi olmuş canım bunlar. Yoksa kadın nerden yüz bulup öyle cıvık cıvık konuşacak? Sen eşine hissettirmeden bu konuyu halletmeye bak. Çünkü eşin suç bastırıyor gibi geldi bana...
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Hic sevmem yılışık kadinlari böyle kadınlar içinde pislik olmayan adamları bile yoldan çıkarır nefret ediyorum oyle insanlardan 
(15 puan) tarafından
Bende.Ben bekarken bile kimseyle bu şekilde olmadım her ortamda beyli hanimli konuştum sevmiyorum bu tür cıvık hareketleri
0 oy
tarafından
Canim esin samimi olmasa o y.ilisik kiz zaten mesafeyi koyar.. bey haniim gibi eşin onunla surekli hanimli konusur gülümsemezse kiz bi sure sonra bi sorunmu var diye konu acip yakinlasmak isticek ya bu tipler böyle evli erkek avcilari azcik erkek meyil versin uçuyorlar he bazi erkeklerde hic evli gibi davranmayıp kadinlara firsat veriyo yani boyle tiplere sinir oluyorum cok fazla uzatma tatli tatli kes esinin önünü numarasını engelleme sansin varsa engelle veya kadınla görüşmelerini takipte kal ama eşin tarafından bi durum olsa senin yaninda telefonunu açamazdı kiz biraz degisik sanirim
(15 puan) tarafından
Engelleyemez üssü iş yerinde buna bilgi vermek zorundalar .Ama ben bı daha bu tür bı mesaj vs görürsem ben eşimden cevap vericem ne oluyorsa olsun.Esim sinir ediuo beni hem suçlu hem güçlü .Demez mi öyle yapiyon işi birakicam
tarafından
Sen bilirsin de sende birakmak istiyosan birak demekki ortada gercekten abartilacak bi durum var devaminin gelecegini bildigin icin birakicam diyosun de
(15 puan) tarafından
Yani bana boşuna kiskanclik yapiyosun gibi bişey diyo.Hatta işte öyle yapiyosjn bı köye yerlesip hayvancılık yapicam bak diuo.Dedim kendini ne sanıyorsun ben seni fanusa mi koyucam sadece mesafeni koru diyorum .O da koruyorum kime ne yapmışım diyo offf ne yapicam anlamiyoo
tarafından
Bosver sal gitsin kuzum seviyosa yanlis yapmaz zaten yaparsa da elbet önüne çıkar sen dusunme birak gitsin hayat cok kisa inan boyle seylerle ugrasmaya degmez esinin soyledigi gibidir kiz yakin davranmaya calisiuodur belki esinde meyil gorursen yapisirsin yakasına
(15 puan) tarafından
Eşimin ona karşı öyle olmadığını biliyorum ama yine de erkek kayabiliyo . Eşim beni zor elde etti ama bilemiyorum yine de
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Esime sordum inan, o kadina mesaj atsam rahatsiz oldugumu soylemek icin, kendini rezil olmus hissedermiydin diye... erkegin kendisinin mesafe koymasi lazim, sen sinirlenip ona mesaj atsan evet benim moralim bozulurdu, rezil etmis olurdun dedi... yani esinle iyice konusmalisin, acik acik soylesin is arkadasina esim rahatsiz oluyor bu sekil hitap etme diye
(15 puan) tarafından
Anlamadım seninde mi böyle bişey başına geldi
(6,978 puan) tarafından
Hayir canim, yani boyle bir durum olsa kendimi yerine koydum ve esim yanimdaydi boyle bir tepki versem nolurdu dedim oda cevap verdi
0 oy
(85 puan) tarafından
Cik eşinin is yerine git ama bole alışveriş sonrası yada birsey lazımmışcasina  gayet sevgi dolu ve ask cümleleri ile konus o kadınla da konuşurken de iste sevmiyorum bole samimi isler falan benim de aynı dertten vardi birde kadin yasi büyük ama yılışık bilseydi işe yaradı sonra eşimde söylemiş eşim kıskanç sevmez diye
(15 puan) tarafından
Eşimin iş yeri şantiye goturmuyo beni bende bebek var gidemiyorum
0 oy
(920 puan) tarafından
Canm hemen kötü düşünme al karşına konuş ha baktinki olmuyo uzaktan uzaktan takibe al eşini
(15 puan) tarafından
Konuştum defalarca anlamiyo en son çok kötü patliycam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
18 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 150 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,759 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,204 göst.
12 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nigar Xelilova (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 590 göst.

378,334 soru

11,323,894 cevap

34,775 kullanıcı

...