0 oy
1,204 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar. Ben Azerbaycandan yazıyorum. İçime ata ata duramadım buraya yazayım dedim. 1 senelik evliyim 3 aylık oğlum var. Eşim araba yıkama yeri işletiyor adını bilmiyorum türkcede. Bi arkadaşı var eşimin kendisinden çok büyük yaşca vede ço********iz biri. Evli kendisi 3 tana çocuğu var. Ama hep bi yerlere gezmeye gidince kızlarla falan gidiyor. Tabi eşimide kendine alet ediyor. Geçenlerde eşimin telefonunu karıştırırken bi vidyo gördüm. Bunlar 2 tane kızla gitmişler kartopu oynamaya guya. Kızda elinde telefon vidyoya çekiyor. Kötü kötüde konuşuyor bide. Ayrılıyordum az kalsın eşimden. Ama oğlum çok küçük onu düşünüyorum. Sonra eşim bana o kızlar senin tırnağın bile olamaz her kesin yalnışı var bende yalnış yapdım bi daha olmayacak dedi. Barışdık. Sonra o vidyoyu çeken kızın güzellik salonu işletdiyini örendim. Eşimden rica etdim beni onun yanına götür kaşımı aldırıcam dedim. Eşimde götürdü. Eşimde numarasıda vardı arabasını eşimin iş yerinde yıkatıyormuş kadın. Kadında boşanmış 1 oğlu var. Gitdim salona hiç hoşuma gitmedi kadının davranışları falan hep eşimden bahs etdi bana tabi vidyoyu gördüyümü bilmiyordu. Eşimde benim onunla hiç bir ilişkim yok olsaydı seni götürmezdim onun yanına diyor. Ama bi bakdım telefonum kilidini deyişmiş. Parmak izi yapmış. Ne yapmalıyım sizce? Yuvamı dağıtmak istemiyorum ama şüphe içimi yedi bitirdi. Telefonuna bakmam lazım eşimin nasıl baka bilirim?

30 Cevaplar

0 oy
(146 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen çok taviz vermişsin tepkini göstermemişsin o olaydan sonra nasıl olur şifre koyar seni kaybetmeyi göze almış demek ki içine kuruntu düşmüş bir kere en azından bir haltlar yemeseydi kendini aklamak için elinden geleni yapardı şifre koymazdıııı gizli saklısı var ki şifre koyuyo mayasında olmasıydı arkdşına uyumazdı küçük çocuk değil yaaa nasıl dayanabiliyosun bn o videoyu gördükten sonra ona demediğimi bırakmazdım seni rezil etcem derdim annemin evine hemen çekip giderdim tahammül edemiyorummmm ben böyle şeylere Allah yardımcın olsun 
-Reklam-
+9 oy
tarafından
Canım şimdi nerden baslassm senin o kadının salonunda ne işin var kocan seni neden oraya götürüyor kadını görüp neden gözün tutucak gözün tutsa kocanla arkadaşlık etmesine izin mi vericeksin kocanın içinde olmasa bu işleri yapmaz . Yani biraz uyanık ol lütfen 
tarafından
Güzel bı dille anlatırsin ayrılmak için gelmedim biraz kafa dinlemeye ihtiyacım var anne panik yapma dersin . Annen bu durumu duysa dahami az üzülür biraz kendiniz içinde düşünün
tarafından
Gülcan1234 çok haklısın.
Aldatmış sa gidecek çok yerin var ama insanlar bir nevi minnet etmek istemiyor yada gururlaruna yenik düşüyorlar bence o evden ayrılmak istiyorsa bi kadının hiçbir bahanesi olamaz Rabbim yardımcın olsun canım
(14 puan) tarafından
Bide annem başka şehirde yaşıyor ben başka şehirde. Burdada yalnızım o dahada kötü ediyor durumumu
tarafından
Ya ne diyim canım benim yapicagin tek şey şu durumda annenin evine gidip biraz kafa dinlemek biraz ayrı kalmak . Ayrıl desem çocuğum diyorsun annenin evine git desem ayrı şehirde yaşıyor diyorsun . Affet desem affedemezsin . Tamam buraya soruyorsun iyi güzel ama hiçbir çıkar yoluda kabul etmiyorsunuz yani sadece sen değil senin durumunda olan insanlar . Kardeşim ne yapacaksınız o zaman susacaksiniz kabulleneceksiniz yani ne diyim Allah yardım etsin .
(14 puan) tarafından
Aslında annemlerdeyken öyrendim ben bunu. Gelmiyorum dedim ama çocuğu alıp gitmekle tehdit etdi beni
+2 oy
tarafından

Sizin kocalarda hic suç yok degilmi ?  Hep suclu o kadinlar degilmi yada esinizin arkadaslari 

gözünüzü ackn biraz
(14 puan) tarafından
Evet üstelik yıllar önce aynı kadın başka bir evli adamın yuvasını dağıtmış mahkemeye bile vermişler kadını
(14 puan) tarafından
Yok suçun büyüyü kocamda zaten
(2,393 puan) tarafından
Aaa bunu bildiğin halde k bakmada o slk kocan olacağı dövmüyorsan oklavayla peygamber sabrın var
tarafından
Yani tabikide kadin suclu ama sadece kadin namusunu korumamali erkekte gozmeriyle korumali evli bsrkli adamlarin helal .auan kadinlarin yaninda ne isi var evde gül gbi karilari varken yazim degilmi kadininda vevgi var ne kadr yiprandi uzuldu insan kabbulelenemiyor kocasinin oyle bsey yapmaua hep baskalarini suclu bulir ama malesefki sucun büyüğü kocada
(14 puan) tarafından
Peki siz olsanız napardınız?
+2 oy
(1,845 puan) tarafından
Ya Allah korusun inşallah eşin yanlış bir şey yapmıyodur ama bana kalırsa kendi kendini yeme yazık etme kendine bağır çağır biz yeni bu konuyu konuştuk sen nasıl şifreni değiştiriirsin falan de bir daha asla onunla seni yakın konuştuğunu görüştüğünü gormucek yakaladigim an bu evlilik biter de bu şekilde konuş bir daha birşey görürsen kıyameti kopar 
(14 puan) tarafından
Telefonuna bakacagımı öyrenirse siler diye korkuyorum gizliden bakmak istiyorum ama şifreyi bulamıyorum
(1,037 puan) tarafından
Gozunun onunde kilidini actır bak baktın acmıo cocugu al evı terk et Bı haltlar karstırıodur ozmn
tarafından
Uyurken parmağını okut
+1 oy
tarafından
Yap demiyorum ama yerinde olsam hic dusunmez bosanirdim oyle babasi olcagina hic olmasn dha iyi.
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Cnm arkadasi neyi birak yapacak olan arkadasi yoksada yapar yani suc tamamen esindecesin cocuk degil onu suca suruklesinler gunaha suruklesinler senin muhattabin kadin degil esin olmali sanki aldatan erkeklerin basina silah dayiyor o kadinlar sanki hipnoz ediyorlar
(14 puan) tarafından
Orası öyle tabi eşimede dedim hep onu. Ama eşim o arkadaşıyla birlikdeyken eve geç gelir hep. Ama o arkadaşı şehir dışındayken hep dizimin dibinde olur eşim bizimle vakit geçirir falan
(1,699 puan) tarafından
Esin meilli değilse en ******** arkadas bile onu etkilemez
0 oy
tarafından
Direk soyle niye degistirdin doye
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Arkadaşı dedi diye niye başka kadınlara gidiyor ki kendi öldür dese onu da mı yapacak tövbe estafurullah 
0 oy
(2,647 puan) tarafından
Bence paşa paşa  vermeli  bi haltlar yiyodur saklıyo sonuçta  bizim sifre bile yok olmayan  insan  sifre koyarmi
0 oy
(345 puan) tarafından
Aklını karıstırmak gibi olmasın ama dıkkatlı ol her konuda esınde olsa alttan alma bazı seyleri helekı senden habersıx bır bayanla yapılan seylerı
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Valla kocan suclu
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Uyurken parmağını bastır yavru enayi bide parmak izi yapmış :D uykusu hafifse yarın uyku ilacı al nöbetçi eczaneden bandır parmağını telefona ama kadının ağzının payını vermemişsin üzdü yani şer.. Fsiz e bak ben olsam Bi dk daha düşünmem ağzını parçalarım kadının 
0 oy
(431 puan) tarafından
Valla bacım sen bu adamın kıçına tekmeyi vur yürü anca gidersin de Bnce yoksa bu yine yapar bide çocuğun varmış sen o Adama çocuk doğurmuşsun senin bir dediğini iki etmemesi lazım boşver ömrünü yer böyleleri sinir hastası eder seni boşa gitsin çekme böylesini evlenmek kadar boşanmak da normal kendi ayaklarının üstünde dur 
0 oy
(431 puan) tarafından
Kadının iş yerine gitmişsin saçından tutup ağzını burnunu kırsaydın keşke bide eve gelince kocanın kafasını gözünü patlatacsktın bacım oraya kadar gitmişsin bşey yapaydın ya
(14 puan) tarafından
Tanıdık biri vardı salonda rezil olurum diye korkdum açıkcası
(431 puan) tarafından
Sen ne rezil olacan bacım karşı da ki *****u rezil olur nasıl dayanıyorsunuz elline fırsat geçmiş dağıtsaydın orayı ya da dükkanının camını fln kırsaydın saçını başını yolacaktın
(14 puan) tarafından
Eve geldiyimden beri kadına söylemediyim şeyler için çok pişmanım
(431 puan) tarafından
Allah Yardımcın olsun bacım ama sen çekme bu adamı yazık etme kendine
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Inanma bence bana cok filimvari geldi bu anlattiklarinn yanii seni kandiriyor olabilir ikisi bir olupp gözunü ac en iyisi sen .yuvani dagit demiyorum ama biraz ipleri eline al 
0 oy
(10 puan) tarafından
Yani Allah için kusura bakmayın da sizin o kadının salonunda ne işiniz var illeride herhangi bişey ortaya çıkarsa bile eşiniz demiycek mi sende gittin merkezine seni götürdüm diye böyle bişey vaarsa bile asla asla muhattap bile olmam köpek gibi süründururum
0 oy
tarafından
Eşin akşam uyurken parmağıyla açtır 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben böyle durumlarda kadını suçlu bulmam evet adamın evli olduğunu biliyo ama o evli herif de uckuruna sahip çıkıp sadece karısıyla olsun kadın bekar adam evli sorun adamda şeyine dizimi vura vura doverdim gece makasla kesesim gelirdi kesin midem almazdı serefsszse arkadaşı eşinde bunu biliyisa niye gorusuyo? Gitmesin onla bı yere evden işe işten eve çok mu zor hiç de değil çocuğu almakla tehdit ederse sen de dava açarım de her halükarda çocuğu sana verirler aldatmayı kanitkayamazsin belki ama bı avukatla telefon görüşmesi kaydı vs çıkartıp kanıtlanir belki nafaka da alırsın 

Aldatan bı babadansa hem ana hem baba olmayı yeğlerim yoksa ogkunda onun gibi olur marifet sanar
0 oy
tarafından
Bana böyle şeyler ters bacım. Yorumlarını okudumda eşinin haberi yokmuş o 2 kızın geleceğinden. E tmm haberi olunca neden kar topu oynayacak kadar samimi oldular? Üstüne bide eşinin tlfnundan video çekip eşinde bunu saklıyor öyle mi? Ve sen bunların üstüne bide kadının ayağına gidiyorsun kaş aldırmaya? Biraz rahat mıyız eşinde belli ki bu yüzden rahata takılıyor. Sen gerekli tavrı göstermemişsin şimdi de eşin şifre koymuş. Yüzüne bakmayacaktın köpekler gibi pişman olana kadar bak bakalım o zaman şifre koyuyor muydu 
(14 puan) tarafından
Evet bakmıcakdım yüzüne ben. Şimdi napmalıyım sizce? Direk kendinemi sorayım şifresini?
tarafından
Şifre falan isteme bence. Süründür, yaptığına pişman et onu. Yüzüne bile bakma bence. Eğer sana biraz değer veriyorsa şifreyi kaldırır zaten.
0 oy
(5,308 puan) tarafından
Evli barklı adam ne arkadaşlık kuruyor kadınla benm esım oyle bışey ypsa madrm aranda bışey yok numarası nı sil engelle gtsn derım bukadar basit 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 407 göst.
0 oy
4 cevap 140 göst.
18 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 150 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,760 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 923 göst.

378,370 soru

11,325,685 cevap

34,778 kullanıcı

...