0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
Evliligimde çok mutsuzum. Ne bilim eşimi sevemiyorum bu onun davranışlarından kaynaklı olabilir. Aslında iyi biri ama agrasif durduk yere insanın moralini bozmaya üstüne yok çok baskıcı . Daraliyorm artk kızlar çok bunaldım sürekli tartışıyoruz hiç sağlıklı bı evliliğimiz yok. 2 kizmm var çok haraketli çok yaramazlar sürekli gurbette bı başıma ugrasiyorm deminde çok fenalık yaptılar eşim eğitici kitabını alıp yırttı sinirden kızdım neden yirtiyorsun ben sürekli esyalaarina zarar vermemeleri gerektigini söylüyorum üstelik kötü örnek oluyorsun kızlar zaten hiç susmadı devam ediyorlar. Saç taragim var yeni aldm geniş çok güzel çok severek kullandım sadece 1 defa kullanabildim aldı yere vurup kırdı kızlara sinirlenip bende hemen dışarı çıkıp agladm bıktım o kadar zoruma gitti ki çocuklar oynama şekilleri böyle öyle her eline geçeni yere vurup kırmak öfkesini kontrol edemiyor o böyle yapınca bende moralim bozuluyor ona bu sefer kızlarım la ilgilenmek istemiyorm. Uzaklaşmak istiyorm artk herkesten sadece kızlarım la bı basima olmak istiyorm.

3 Cevaplar

0 oy
(1,453 puan) tarafından
Hep mi böyleydi eşin yolsa ilk çocuktan sonra MK oldu genelde ilk çocuktan sonra malesef eşler arasında çok tartışma oluyor ondan sordum 
(321 puan) tarafından
Çok değişti canm çok  tahammül edemiyorm artk o adam gitti başka geldi o kadar mülayim naif tiki kisiligi için evlendim onunla yoksa kimse yanıma yakistirmiyor bile o böyle yaptk ca uzaklaşıyorum ama bı o kadar da çaresizim ayaklarımın üzerinde duramam sahibim yok çünkü
(1,453 puan) tarafından
Hikayemiz aynı bende kişiliğinden dolayı evlendim merhamet kibarlık saygınlık hep bunlar çekti beni ona ama çocuk oldu hiç bri kalmadı onda. Allah yardım etsin canım ayni çatı altında zıtlık zor
(321 puan) tarafından
Benim ki seviyor canm. Ama kabaca sından çok baskıcı bunaltiyor diyelim dusardayiz kapanliyim zaten hertarafim kapalı erkek geçti mi sokaktan hadi içeri hadi hadi. Çocuğa soyler gibi açık olsa bı tarafım neyse.
(1,453 puan) tarafından
Canım benimkide sevio aynı huyları valla
(321 puan) tarafından
Peki sen mutlumusun ?
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ne dicemi bilemiyorum gönül almayı bilmeyen ilgisiz sınırı insanla uğraşmak çok zor Allah yardımcın olsun insalahh Rabbım onun da kalbine vicdana merhamet versin inşallah 
(321 puan) tarafından
Asla kuzum asla gönül almaz ben sırt döndüm mu varmisin demez. Eskiden böyle değildi keşke bu yüzünü esskiden görseydim asla evlenmezdim bununla
(2,366 puan) tarafından
Valla canım en güzel kararı sen verebilirsin çocukların da var yazık günah onlarada
0 oy
(2,163 puan) tarafından

Offf bu erkekler var yaaa yeminle bogasim geliyor böylelerini:ermm:

Allah yardımcın olsun ♥️

İlgili sorular

+2 oy
26 cevap 617 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 436 göst.
3 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy