0 oy
455 göst.
Aile kategorisinde (618 puan) tarafından
O tarz göbekten kokrym ya

28 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
2 normal doğum göbeğim aynı o şekilde duruyor ya 
(4,040 puan) tarafından
Benimki de :( hemde normal doğum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız şimdiden bunlara takılma 
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Ilk başlarda öyle oluyo ama zamanla duzeliyo bende öyle oldu 2 sezeryan oldum. Simdi hala var ama geçer bikac aya
0 oy
tarafından
Sen doğurmadan önce düşünme bunları anne oluyoruz kolay değil ama evet göbeğin eskisi gibi olmuyor maalesef
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Jsjsjsj ayıp olmasa açık biri olsam anlık atar silerdim smns ama işte iki sezaryen oldum üçüncüye gebeyim 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Evet nefes egzersizleri ile yakabilme videoları aç o şekilde baya baya gidiyor. Karın kası oluşuyor. Bende yeni yeni basladım işe yarıyor.
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Karın için genişse o kadar olmuyor da. Benimki gibi darsa ve bebek kilolu doğarsa dediğin gibi oluyor. Büzüşmesi bir süre sonra gidiyor ama acayip sarkıyor karın. Karnımı atsam korkarsın.. Ama 3 bebe doğurdum ben. 
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Ayyy benim ilk doğumdan sonra bildiğin siyah buzusmus çöp poşeti gibi olmuştu:D ama sonra geçti hatta göbeğim tahta gibiydi :)
tarafından
Hahaha neden siyahlaşiyor ya benimde öyle oldu ama geçti
0 oy
(9,626 puan) tarafından
2 sezeryan dogum yaptım ikisinde de eski haline döndü yani hamile kalmadan önceki haline döndü sarkma büzüşme olmadi
0 oy
tarafından

Ben bir al yaptım göbeğim de normal :)

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Artik bizlerin %50 si bizim gibi ...

azınlik manken kendini zayiflamaya adayanlari saymıyorum ama olsun be guzel sey anne olmak oda bedeli oluyor
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Bende olmadi iki sezaryan oldum ilkinde karardı doğumdan sonra bildiğin simsiyah ti hep öyle kalacak diye korktumşükür geçti ikincide  kararmasa olmadi ben zayıfım zaten göbekte kalmiyo eski haline döndü  ama biraz çatlak var
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Evet göbeğim tam olarak buzusuk ve hamur gibi :) hamile kaldığım kilodan daha zayıf olduğum halde
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Hiç alakası yok sezeryan oldum ne büzüştü ne  sarktı ne de göbeğim var. O vücut yapısına göre değişiyor bence bazılarında oluyor herkeste değil. Ablamda 2 sezeryan oldu onda da yok öyle bir şey
0 oy
(267 puan) tarafından
Hayır canım herkeste olmuyor doğumun 3. Günü hemen korse kullan 
0 oy
(10,396 puan) tarafından
Ben 11 kılo ile doğuma gittim. Ne büzüşüklük oldu ne bi şey. 6 ay içinde eski forma girdi. Dümdüz şu anda da. O büzüşme sezeryan ile ilgili değil. Çok kılo aldıysan derin maalesef sarkıyor
0 oy
tarafından
Normal doğum da o şekilde duruyor canım ama düzeliyor sonra
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Sezaryan gobegi değil doğum göbeği diyelim 
0 oy
(224 puan) tarafından
Alakası yok bende normal doğum yaptım şuan vücudumu görmek dahi istemiyorum büzüşük durumda ama yapacak birşey yok 6 aydan sonra spor fitnnes hallederiz sıkılaşırız diye umut ediyorum 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
6 ay oldu sezaryen olali hic hamur gibi degil cok cok az göbegim kaldi o da gidecektir. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 280 göst.
0 oy
7 cevap 101 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 552 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,622 göst.
19 Ağustos 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Azra05 (233 puan) tarafından soruldu

380,618 soru

11,396,045 cevap

34,913 kullanıcı

...