0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba. Eşim geceleri uyuyamıyor yani depresyonda gibi birşey. Yatağa birlikte giriyoruz ama o uyuyamıyor benimle bir problemi yok bu durumdan kendide şikayetçi. Şimdi de bu saatte benim dışarıya çıkıp yürümem gerekiyor dedi bende tamam bende geleyim birlikte çıkalım dedim yok dedi. Bende sen evlisin beni evde yalnız bırakamazsın yalnız kalmak istiyorsan odaya geç dedim yoksa sen çıktığımda yemin ederim bende çıkarım dedim. Sonra beni öpüp teşekkür edip odaya geçti ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim valla. Siz olsanız ne yapardınız ne düşünürdünüz? 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,537 puan) tarafından
Psikiyatri ye gitmesi gerek gitmiyorsa tek seferde bağlı psikiyatri ile konuşma var ama numarayı unuttum bu arkadaş söylemişti burdan orayı arayın o sizi yönlendirir numara bırakıp randevu oluşturuyorlar gün içinde dönüş yapılıyor gitmek istemiyorsa odayla bı konuşsun eşin onlar bı fikir verirler duruma göre yönlendirme yaparlar 
-Reklam-
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bende de var ayni durum uykusuzm eşim uyuyo ben uyuyamiyorum
tarafından
Neden diye sorsam?
(1,737 puan) tarafından
Vallahi çocuk buyutmekten baska bir ise yaramama duygusu beni yiyip bitiriyo calisan ureten ben evlenimce işe yaramaz oldum evlatlarimin cani sagolsun ama yetmiyo bana
Bana kalsa çocukta yaparim çalışirimda işe yarayamamak hedeflerime varamamak icten ice bitiyorum maalesef bide uniyi kazandim okuyamadim kendimi gerceklestiremedim. İcimde kaldi bi cok sey ve cocuklara bakici tutup okuycak gücüm yok
(1,737 puan) tarafından
Sabah ezanda uyuyorum telefonda instada video izleyerek
tarafından
Eşimde böyle. Video izliyor film izliyor. Bunları birlikte de yapıyoruz ama geceleri uyuyamıyor adam bu gece dışarıya çıkmayı bile istedi anlayışla yaklaşıyorum üstüne gitmiyorum ama bende sıkıldım artık yaa daha 10 aylık evliyim.
(1,737 puan) tarafından
Ben daha cozumunu bulamadim allah yardimcin olsun canim ama benim derdim yarım kalmişliklarimdan
0 oy
(198 puan) tarafından
Psikiyatriden destek almanız daha uygun olur herşey düzene girer inşaallah
tarafından
Evet bende aynı fikirdeyim ama eşim gitmek istemiyor maalesef.
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Eşin çalışmıyor mu kuzum?
tarafından
Çalışıyor canım. Ama işe gitme saati belirsiz yani serbest gibi diyeyim
0 oy
(916 puan) tarafından
Ne olursa olsun gece bir yarısı dışarıda yürümek istemesi bana çok saçma geldi yani...

Konuşmayı dene 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Cnm bence sorunu psikologluk. Tedaviye ikna etsen bir şekilde olmsz mı en iyisi bu olur ikiniz için de
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benim eşimde 4 5 ay boyunca böyleydi. Arada uyku ilacı kullandı. Arada benim zorumla uyumaya çalıştı yada 3 4 günde bir uyudu ne bilim sonra düzene girdi oda genel bir stres yaşıyordu
0 oy
tarafından
Bir psikoloğa görünsün canım 
0 oy
tarafından
bence serbest birak ne yapmak istiyorsa yapsin gece yürüyüş yapmak istemiş olabilir.ben olsam izin verir arkasindan gizlice takip ederdim.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 695 göst.
0 oy
7 cevap 174 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde Burdanbiri12 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 439 göst.
8 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 251 göst.

377,804 soru

11,307,921 cevap

34,738 kullanıcı

...