0 oy
329 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (60 puan) tarafından
İkinci doğum Zübeyde de oldu çok memnundum ama dogzum sonrası odar çok kötüydü.. Zübeyde de doğum yapmak istemiyorum bu yüzden ama Etlik şehir hastanesi ne taşınacak mis yazın ve benim doğum kışın takiplerimi doğum yapacağım hastanede yaptırmak istediğim için arastirmadayim. Şuan gata ya gidiyorum .. sizce hastane taşınınca odalar nasıl olur bilgisi olan varmı yada GATA da normal doğum yapanlar varsa sürec nasildi

6 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben ilk dogumumu  zubeydede yaptım aşırı ilgisizler hiç memmun kalmadim azarlamalari vs cabası iğrenç bı hastane ikinciye bir daha asla oraya gitmem dedim ikinciyide şehir Hastanesi'nde yaptım valla Allah razı olsun herşeyiyle.o kadarmi iyi bir hastane sanki özel de dogum yapmış gibiydim sürekli senle saat başı gelip bebekle olsun çok ilgileniyolar tavsiye ederim odalar ya tek kişilik ya iki kişilik oluyo fazlası yok odalar hep TV li banyolu tertemiz hastane
(60 puan) tarafından
Etlik şehir hastanesi ne taşınacak Zübeyde o yüzden sordm ben ikinciyi Zübeyde de dogurdm doğumdan çok memnunum çok ilgilendiler başımdan ayrilmadilar ama doğum sonrası odalar rezildi şimdi taşınacak diye duydm etlik de şehir hastanesi var oraya orada odalar nasıl olur acaba
-Reklam-
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ben Zübeyde hanıma muayene için gittim ilk hamileligimde ama iğrenç tek kelimeyle. Afedersin sidik kokuyordu resmen heryer. Şehir hastanesi tertemiz burda okuduğum kadarıyla doğumda ve sonrasında çok güzel ilgileniyorlarmis bence Zübeyde yanimi tamamen ele sen. GATA daha iyidir benim ozeldeki doktorum gatayi öneriyor hep . Ama bence şehir Hastanesi en güzeli şuan
(60 puan) tarafından
Ben etlikdeki şehir hastanesnnden bahsediyorum Zübeyde hanım oraya taşınırsa orda doğum yapabilmek için Beştepe deki çok uzak oraya gidene kadar dogururm ben
0 oy
(587 puan) tarafından
Şehir hastanesne git bence oradan güzel şeyler duydum ben hep
0 oy
(584 puan) tarafından
4 ay önce gatada ikinci çocuğumu aldım kucağima öyle memnun kaldım ki tavsiye ediyorum gataya gitmelisiniz kesinlikle
(60 puan) tarafından
Ben hep GATA ya gidiyorum şuan orda doğum  yapmayı düşünüyorum
(584 puan) tarafından
Dışarda odanın tam karşısında bazıları kaldığın odanın çaprazında sana tavsiyem servis odasına çıktığın Zaman kendini iyi hissettiğinde koridorda yürüyüş yapman çünkü nekadar erken kalkarsanız ayağa iyileşme sürecinin okadar çabuk oluyor
(60 puan) tarafından
Anladım peki ayrıntılı usg yapiliyo mu gatada
(584 puan) tarafından
Hayır ayrıntılı için Etlik kadın doğuma yönlendiriyor
(60 puan) tarafından
Anladım ayrıntılı için Bilkent şehir hastanesi ne alcam randevuyu zaten bakalm
0 oy
(158 puan) tarafından
İlk doğumumu etlikte yaptım doğum da sonrasıda rezillikti doğumda bebeğin öldü unut onu dediler resmen travma yaşattılar çokta rahatlardı sonra sütüm gelmedi oğlum avaz avaz ağlıyodu yardım etmeleri için rica ettim kovmaktan beter ettiler hapishane gibi odalar tıklım tıklımdı birdaha bu hastaneye adım atmicam dedim ikinciyi şehir hastanesinde yaptım resmen prenses gibiydim belden iğne için korktum çok tatlı dille ikna etmeye sakinleştirmeye çalıştılar doğum olurken benle hep konuşup moral verdiler erken doğumdu korkmuştum şakalar yapıp güldürdüler odama geçtim sanki özel hastane banyo tuvalet odanda ilgi muhteşem erken doğdu emme refleksi yok diye sabaha kadar hemşireler kendi elleriyle hem sütümü sağdı hemde bebeği kendileri emzirtti eve geldim kırk kere bebeği beni arayıp sağlığımızla ilgili bilgi aldılar kesinlikle şehir hastanesine git ben çok memnun kaldım
(60 puan) tarafından
Yaa zubeydede doğumdan bı bn memnun kalmışım demek Allah iyilerle karşılaştırsin ne güzel dua dimi ben sadece odalardan şikayetçiyim orda kalabalık olduğu için şuan da taşınacak etlik şehir hastanesi ne memnun kaldığım için hastane taşınınca belki odaların konforu da değişir diye açtım
0 oy
(589 puan) tarafından
Canım temmuz da başlayacakmış orası bence güzel olur Ankara şehir hastanesi özel gibi odaları falan tek kişilik muhtemelen orası da öyle olur 
(60 puan) tarafından
Aradığım cevap :) yeni olacağı için merak etmiştim şuan gata ya gidiyorum ama geçen bı doktora denk geldim insanın yüzüne bakmıyor sanki zorla baktiriyoz kendimize ama Zübeyde de doktordan yana hiç şikayetim olmadı doğum da yaptım hastane de yattım doktor hemşire sinden hep memnundum sadece doğum sonrası rezillik oda odalar konforsuz refakatci yok kalabalık çok kotu oda dedim belki taşınınca duzelir
(589 puan) tarafından
Sen yine oraya devam et açılınca etlik şehir hastanesine başlarsın ben de Zübeydenin doktorlarının beğendim çok ilgili ve iyiler ama refakatçi alınmıyor diye şehir hastanesine gidiyorum çok memnunum ya aynı özel hastane doktorlar hemşireler ilgili hastane tertemiz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 155 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 192 göst.
4 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 264 göst.
0 oy
5 cevap 98 göst.

378,249 soru