0 oy
190 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (121 puan) tarafından

Kızlar benim Etlik Zübeyde hanima sevk ettiler rahim filmi için oraya giden var mı iyi midir anestezi veriyorlar mı birde sevk verdikleri için randevu almam gerekiyor mu hangi doktoru onerirsiniz hastaneyi arıyorum açan yok

4 Cevaplar

+1 oy
(44,604 puan) tarafından
Ayy berbat bı hastane oraya kadar gideceksen şehir Hastanesi'ne git temiz ilgili çok güzel bı hastane ilk doğumum etlik zubeydede oldu ikinci şehir Hastanesi'nde resmen sanki özelde doğum yaptim
(44,604 puan) tarafından
Kİzz doğum anim o kadar keyifliydiki bana dediler ki senin ilk dogumun zor olmuş korkmussun dediler zubeydede yaptığımı söyledim zaten doğumda bı vurmadiklari kalmıştı o kadar güzel bana motivasyon verdilerki çok keyifliydi dogumum
(121 puan) tarafından
Bende gebelik yok rahim filmi için gidecem ilk defa gideceğim için bilgim yok anestezi veriyorlar mı  öğrenmek istiyorum hastaneye ulaşamıyorum
(44,604 puan) tarafından
Olsun canim nolursa olsun dediğim yere git daha güzel ilgilenirler seninle
(121 puan) tarafından
Şehir Hastanesi'ne değiştirdim canım hangi doktora gideyim anestezi veriyorlar mı rahim filmi için
(44,604 puan) tarafından
Bilmiyorum ben gebe takipe gittim doğum yaptım birde ama kadın doğumdan herkes çok memmun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben gittim ama pişman oldum gebelik için bende sorun var mı yok mu diye olmuyor yaa ondan çok sert davrandı doğru düzgün bir şey demedi çok acıdı muayene sırasında kadının adını hatırlamıyorum ama çok zordu bidaha da gitmem dedim 
tarafından
Oraya gitmediğime pişmanım zaten de şuan imkansız zaten bende hiç bir sorun yok eşimi de istanbulda 2 tane ankarada 1 tane karabukte 1 tane yaşadığım şehirde 3 tane doktora gösterdik hepsi aynı şeyi şöyle tüp bebek bile zor demişlerdi
(44,604 puan) tarafından
Bence hiç umudunuzu kaybetmeyin bir akrabamizda umudunu kesmisti İstanbul'daki takii o Dr .la tanışana kadar 24 yılın sonunda ikizleri oldu 5 yaşına geldiler bile onlarda çok gezdi burda sonuç aldılar ikizlerden birinede hatta doktorun adını verdiler:)
tarafından
Ben hamile kaldım zaten ama kürtaj olmak zorunda kaldım bebeğin kalbi durdu 8 hafta 4 günlükken
(44,604 puan) tarafından
Bı daha olur inşallah iyi sıkı bı takipte iyi bi dr.kal
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Benim yengem gitti canım zor olmadı canım acımadı dedi
(121 puan) tarafından
İnşallah zor olmaz bende çekinmek istiyorum
0 oy
(604 puan) tarafından
Ilk dogumumda oraya gittim rezillik cektim 2. Dogumumu baska bi hastanede yaptim
(121 puan) tarafından
Ayyy herkes rezillik diyor değiştirdim sevk kagidimi Ankara şehir Hastanesi'ne gidecem .şehir hastanesiyle ilgili bilgin var mı peki
(604 puan) tarafından
Yok orasi bana cok uzak diye gitmedim keciorende bi hastaneye gittim
(121 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,263 göst.
0 oy
6 cevap 324 göst.
0 oy
5 cevap 97 göst.
0 oy
1 cevap 77 göst.
10 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgulunbebegi (60 puan) tarafından soruldu

377,121 soru

11,286,144 cevap

34,692 kullanıcı

...