0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (4,759 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızım 8 aylık oldu kilo veremiyorum dikkat ediyorum sabah akşam aç karnına detoxs çayı içiyorum çayı şekersiz içiyorum tam buğday ekmeği yiyorum abur cubur yağlı şeyler hamur işi pek yemem günde bir kere yeşil çay içiyorum zencefilli, tarçınlı ve limonlu dikkat ediyorum 3 aya yakındır hergün egzersiz yapıyırum 20 gündür haftanın 3 günü 40 dakikalık zumba yapıyorum diğer günlerde kendimce egzersiz yaparım yarım saat ara öğün olarak sade Türk kahvesi içiyorm Vala ne yaptıysam boş gram gitmiyor kilom ya vücudum sıkılaştı sarkma göbek yok basen ve kalçadan şikayetçiyim delireceğim artık psikolojim bozuldu siz diyet yapan arkadaşlar neler yapıyorsunuz bu arada 2 5inde randevum var gidip tahlil vereceğim günde 3 litre den fazla da su içiyorum 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
benimde kizim 8.5 aylik. dogumdan onceki kilomun 2 eksigindeyim suan. prof dr yavuz yorukoglunu dinle youtubeda. 3 ayda 6 7 kilo verdim
(4,759 puan) tarafından
Tamam kuzum teşekkür ediyorum diyet yaparak mı
(11,217 puan) tarafından
daha farkli. aralikli oruc egzersz spor
(4,759 puan) tarafından
Emzirince aralıklı oruç tavsiye etmiyorlar kuzum
(11,217 puan) tarafından
ben sutumde bir sorun girmedim canim :) bide iyi yiyip bol su iciorum
(4,759 puan) tarafından
Anladım canım bakalım cesaret edemiyorum aralıklı oruca ve diyete
-Reklam-
0 oy
tarafından
Acı biber yiyin mu ki pul biber ... Turşu süs biber 
(4,759 puan) tarafından
He onu mu alıp yiyeyim yani kuzum
tarafından
Yok dükkana gir ye çık hahhaha şaka kız he al onu yemeklerin yanında ye
(4,759 puan) tarafından
Hahhaa alemsin kız tam sağol kuzum teşekkür ederim tatlım
tarafından
Her zaman
(4,759 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 304 göst.
7 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 277 göst.
4 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevlev (1,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,456 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,349 soru

11,416,501 cevap

34,968 kullanıcı

...