0 oy
667 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
Yaklaşık 3 yıllık evliyiz. İyiliğine çok iyi bir eşim var. Temizlik yapar yemeği arada yapar. Ama bir sevgi sözcüğü diyim de eşimin gönlünü alayım, bir ufak gül götüreyim de mutlu olsun. Karima sarılayım öpeyim asla demez. Muhabbet sıfır gibi. Zaman buldukça uyur. Defalarca Allah'ım eşim bir kere sarılsın öpsün diye dua ettim. Evde yapayalnız hissediyorum. Bişey anlatsam kafası telde olur sadece hıı der dinlemiş gibi yapar ama dinlemez. 7 aylık bir kızımız var. Onu öper koklar sever içimden derim bı kerecik beni de böyle sever mi ki diye. Hayal ederim eşimle plan yapmak isterim o erkek arkadaşlarıyla plan yapar. Cidden çok yoruldum. Böyle bir ömür geçer mi? Konuşurken aşkım canım der. Seviyor gibi de gözüküyor ama neden böyle ki :( bir de onlarda sevgini göstermek ayıp. Babası kızım doğdu bir kere kucağına almadı. Eşim babasinin yanında kızımı kucağına almaz. Ben batılıyım eşim doğulu. Napcam bilmiyorum. Bir kadının eşinden sevgi görmek istemesi suç mu? Ben yanına sokulurum kolunu açıp sarılmaz. Çok zoruma gidiyor.

19 Cevaplar

0 oy
(91 puan) tarafından
Valla cnm bnmkide dogulu genelde böyle oluyrlrms demek ki benimkide diyor ben göstermem içimden severim bende bıktım
(331 puan) tarafından
Böyle sevgi mi olur :( sanki evde kim var ki. İnsan eşinden sevgi görmezse kimden görsün
-Reklam-
0 oy
(114 puan) tarafından
Ozaman sen git sarıl op belki alışık değil sen o uzaklaştıkça yapış 
(4,222 puan) tarafından
Tek taraflı olmuyor cnm karsıfandan bekliyor ınsan
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Benim eşimde doğulu ailesinin yanında aşkım hayatım herşeyi der mesela gorumcemlerim ve eşleri yan yana oturamazlar eşime derler hatta büyüklerin yanında bu şekilde yapma diye eşim hep der karım namusum ona demeyip kime diyecem falan diye şaka da yapar babasının yanında kızımi sarar öper yani kişilik karakter meselesi doğu batı değil mesela ben batiliyim ben kuzenlerim de eşlerine mesafeli dir ler 
0 oy
tarafından
Canım madem kocan iyiymiş bu beklediklerini kendin yap git sen adama sarıl boşver beklentiye girme,harekete geç;)
(13,834 puan) tarafından
Ben yanina sokulurum kolunu acip sarilmaz yazmis:( yani esinle konus bence okudugum bir kitap vardi sevgi dili diye her insanin sevgi dili farkliymis esler bunu karsiladiklarinda anlasiyorlar iste 5 tane sevgi dili oldugunu soyluyor
tarafından
He,onu bilemicem normalde erkekler temas olunca direk karşılık verir ama
0 oy
tarafından
Bu biraz karakterle alakalı bazı insanlar sevgisini göstermeremez be. Gider sarılırım öperim orasını burasını mıncıklarım yatarken kolunu zorla sarılırım felan alıştı artık ben demeden yapıyor sende dene 
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Öyle bir anlatmışsınki karşılıksız aşk yaşıyor gibisin yani senin duygular tavan aksi olsa bu durumu takmazsın bile ama eşinde bazı şeyler bitmiş sanki.
0 oy
(572 puan) tarafından
Yani eskiden di çocuğun dedesi öpmemesi falan hâlân var sorsana evde kim varda opmuyorsun sarilmiyorsun diye eşimde aşkım canım cicim demez ama kimse olmayınca öper koklar
0 oy
tarafından
Doğu batı yla alakası yok cnm karekter meselesi bizde doğuluyuz hiç yok öyle bişeş çocuğunu kucaklamak sevmemek falan bende severim eşimde kimsede bişey demez
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Doğu batiyka alakasi yok canım bizde doguluyuz tamm büyüklerin yanında zaten sarılmasın ama evde kim var sanki 
0 oy
(4,222 puan) tarafından

image

bugün bu yazıyı gordum gercekten de oyle 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Tamam babasının yanında çocuğunu sevmemesini anlarim ama dört duvar arasında sana mesafeli olmasını anlamam. 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Doğu yada batiyla ilgisi oldunu düşünmüyorum
0 oy
(66 puan) tarafından
Benim eşimde sevgisini içinde yaşar çok belli etmez ama akşamları işten gelirken benim sevdiğim meyveleri alması hiç sormadan yada ben birşey istemeden ne istediğimi bilip alıp gelmeside bir sevgi gösterisidir aslında. Seni düşünerek yaptığı herşeyde sevgisine dahildir bazen bunları gözardı ediyoruz yapmak zorunda diyoruz ama öyle değil bence. Karakter meselesi herkes sevgisini uçlarda yaşayamaz benim babamda bize sarılıp öpmüş insan değil ama sevgisini  iliklerime kadar hissederim ve doğulu değiliz izmirliyiz
0 oy
tarafından
Bacım ben biliyorum o durumu eşin seni çok seviyo emin ol tamamen yetiştirme tarzıyla alakalı öyle görmüş öyle yapiyo onun için aşkım kelimesini kullanmak bile büyük bi incelik emin ol benim eşimde tam tersine babasının yanında sakalasmak ister yanağımı sıksa kızarım babam var surda ayıp diye öyle görmüş öyle yapiyo benimki de böyle görmüş böyle yapiyo 
0 oy
tarafından
Benim esim de dogulu. Soyledigin gibi biri degil aksine cok temas insanidir yapisik ikiz gibi gezeriz evde. Ama mesela abisi senin dedigin gibi biri. Yani hem yetistirmenin etkisi cok hem de biraz kendi karakteriyle de alakali. Konustun mu bunu hic? Rahatsizligini dile getirsen mesela ne tepki verir? Haklisin tabiki, insan esinden sevgi beklemeyecek de kimden bekleyecek. 
0 oy
(108 puan) tarafından

Bende kendi icimden bunlari düşünüyordum ayni durumdayiz biliyormusun eve geliyor diyorum az benimle ilgilen yok çalışıyorum yok yorgunum disariya cikarmaz beni dogru durust sadece mahallede 1 2 tur atariz hep oyum oynar kafasi hep telefondadır harfi harfine beni anlatmışsın tabi parantez icindekiler haric ben hep buyuklerimden sunu duyarim erkek ilerde karisina yaptıkları icin cok pisman olurmus ve genelde yaslandikca ilgileri baslarmis InsALLAH biran once duzelirler ALLAH yardimcimiz olsun :) :(

0 oy
(1,559 puan) tarafından
Haklısın konuş eşinle bunu bence acik acik
0 oy
(119,461 puan) tarafından
bazen tek tarafli olmaz o yapmiyo sen yap gurur yapma
0 oy
(331 puan) tarafından
Kızlar toplu cevap veriyorum. Hepinize teşekkür ediyorum. Defalarca bu konuyu konuştum. Hatta abarttım bana sevgiyi dışarda aratma bile dedim.  Ben yanına yaklaşınca da sarılmaz hiç sarılmak istemez. Bazen dur dur falan der. Afedersiniz bı o iş sırasında gelir sarılır o da işi bitince bırakır o yüzden kullanılmış gibi hissediyorum. Evde iki yabancı gibiyiz. Muhabbet yok. Çok soğuttu kendinden.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 816 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 833 göst.
7 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Sihemin Annesi❤ (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu

381,036 soru

11,407,366 cevap

34,943 kullanıcı

...