0 oy
1,442 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından

Kızlar eşinizle nasıl tanıştınız :)

31 Cevaplar

+1 oy
(1,455 puan) tarafından
Fenerbahçe sebebiyle furbol konuşarak tanıştık çok fanatiktim şimdi kadroyu sayamam  :) 
(3,617 puan) tarafından
Haha aynı bizde kiz adana demirspor sayesinde tanıştık şimdi nefret ediom mactan
(1,455 puan) tarafından
Ben fenwebahçe maçından sonra o bi paylaşm yapmş keşfetre gördüm beğendim gördü gzl kızı hemen istek atmş o gece ful futbol konuştk 1 ay sonra fener maçına gittik birlikte çok gZldi artk öyküyle ilgilenmekten maç takip edemiom :)
(3,617 puan) tarafından
Bende sevmiyorum artık boş geliyo
-Reklam-
0 oy
(3,770 puan) tarafından

Sosyal medyada:))

(3,770 puan) tarafından
Rabbim bizi birbirimize yazmış bacım rabbim ole yazmış hkkmda bende evlendim birbirmizle evlendik
Amin amin inşallah canisi saol❤
(557 puan) tarafından
Aynen öyle cnm  benim prenses nasıl
(3,770 puan) tarafından
Prenses beni deli ediyor çok yordu beni durmuyor
(557 puan) tarafından
Cnm ya tl sıkıntı oldu hülya ondan yazamadım sen yorma kendini
(3,770 puan) tarafından
Sorun değil canisi nasılsın?
Yavrum iyi olsunda bende iyi olucam ins su uyku yu düzene koymadan ben hep yorulucam kuzum maalesef
Kardiyoloji ye randevu aldimdi bugün için ama iptal ettim kızımı sağlık o. Götürmem lazım kendim için de gitmem gerek yetişemem randevu ya diye yine iptal etmek zorunda kaldım :/ kızım iyi olsunda yeter bana. Şu salgın yüzünden hastaneye goturemioem ya bu gitsede gitsem diye can atiyorum iştahı fln hiç yok acaba kansizmi diye de korkuorm
0 oy
(679 puan) tarafından
Aynı işrenınde kendısı patronum olurduuu:lD
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Bi tanidigimiz tanistirdi aayyy ne gunlerdi yaaa 
0 oy
(864 puan) tarafından
5 yıl önce facebook tan :)
0 oy
(430 puan) tarafından

Görüntülü sohbet sitesinde :D:D

tarafından
Korkmadım mi kız :D
(430 puan) tarafından
Hayır iyikide tanışmışım
tarafından
Allah bir ömür mutlu etsin cnm
(430 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(557 puan) tarafından

Ben aşkımla arkadaş ortamında tanışdım arkadaşımın sevgilisinin kankasiymiş  öyle tanıştık bir kahveyle:D 

0 oy
(2,931 puan) tarafından

Uzun anlatamam kendimi bildim bileli tanisiyoruz hatrlamiyorum :) akrabayiz esimin cocukluk askiyim <3

tarafından
Hatırlatma şimdi o günü (sinirli yüz) :)))
0 oy
tarafından

Dokuz yıl önce facebook tan :D ama aynı lisede okuyorduk tanıyordum ordan. O zaman biri bununla evleneceksin dese dalga geçerdim düşün :)

0 oy
(3,136 puan) tarafından
Görücü usulüydü bizim ki canım. İlk defa sözde resim çektiğimiz zaman gördüm 
0 oy
(142 puan) tarafından
Benzinlikt3 tanıştık kendisi yikamaciydi benzinligin arkasında bende pompaciydim sonra market elemanı oldum o sırada beni sormuş o şekilde instegram tanıştık zaten 3 ay sonra evlendik :)))
tarafından
İlk defa duydum kadın pompacı.  Zor değil miydi
(142 puan) tarafından
Yok kız çok seviyordum ben zaten bizim bölgede ilk kadın olarak ben çalıştım herkes çok memnundu. Aslında en iyi iş sürekli para var cebinde :)))
(181 puan) tarafından
Bnde ilk defa duydum çok ilginç geldi bana :)
(142 puan) tarafından
Bazıları yanlış düşünebilir tabi bu meslek hakkında ama gerçekten çok zevkli bir iş
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Adana demirspor fanatigiydim oyle tanıştık futbol sebep oldu :D
0 oy
tarafından
16 yasindaydim dayimin kiziyla onun dayisi evleniyordu. Oda 17 yasinda tabi o zaman. Sonra facem yoktu hesap actim ona istek attim yanlışlıkla oldu pardon dedim oda beni görmüş orda beğenmiş konuştu aradan biraz zaman gecti teklif etti dusunmem lazim dedim kabul ettim. Sonra telim yik tabi annemden gizli onun telden gorusmeye basladik faceleri kapattik o sevmiyo insta vs sosyal medyayi istetti babam vermedi 18 yasinda verdi onun askerligi bitecek üniversite son sınıfti onu da bekledik suan 21 yasindayim ve 5 bucuk aylik evliyim 20 haftalik hamileyim 
0 oy
tarafından
Eşimin teyzesi tanistirdi 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Aynı iş yerinde çalışıyorduk öyle tanıştık snra bn işten ayrılmak zorunda kaldım memlekete giderken İnternet üzerinden iş yerin dekiler le sohbet ediyorduk öyle öyle konuştuk iş yerinde herkesin noyu doğru kayıtedip eşimi yanlış kayıtetmişim bayram mesajı ile başladı uzun konuşmalarımız 2 yıl sevgili 2 yol nişanlı kalıp bir bucuk yıldırda evliyiz şimdi biricik bir kızımız var çok şükür 
0 oy
(170 puan) tarafından

Annem hastanede yatıyordu bende annemin yanna kalıyodum esimin dedesinin halası da aynı odada kalıyo annemle dolaşmaya geldi eşim tarafı baya kalaba kayınpederim beğenmiş beni eşime soylems simde hasta dolaşma bahanesiyle hep geldi amacı beni gormekmis :D sonra akrabaları anneme söylemiş internetten bulduk birbirimizi oyle 3yil sevgili 2bck yıllıkta evliyiz 8 aylık miniğimiz var çok şükür 

0 oy
(4,134 puan) tarafından
Türkiye almanya maçindan sonra kutlamak icin gidelen bi yer var berlinde taksim gibi diyim.. orda ilk gördüm ve arkadaşi benim kuzenimi tanıyodu öyle öyle tanişdik Elhamdülillah ♡
0 oy
tarafından
Eşimin iş yerinde çalışıyordum patron beyim olurdu kendisi şimdi sadece beyim oldu :))) 
0 oy
(370 puan) tarafından
7 yaşındaydım karşı dairemize taşındılar kardeşiyle okudum eşimede 19 yaşına kadar abi dedim :) ama hep platonik aşkımdı 19dan sonra ben büyüyünce beni farketti ilgimide tabi :) sonra aşkım demeye başladım ama ilk o teklif etti tabiki 1 sene cıktık 8 ay nişanlı kaldık 8 senedirde evliyiz biri yanımızda biri kanımda 2 oğlumuz var şimdi cok şükür bugunümüze iyiyide kötüyüde yaşıyoruz ama birbirimizi sevşyoruz cok şükür 
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Sene 2011 o zmnlar korpecik mini mini bı gamzeydim dermişim yok kız 21 yaşındaydım universiteseydim ev arkadasimn sevgili olma aşamasında olduğu bı cocuk vardı eşimde o çocuğun yanında gelmiş ilk gördüm ne güzel gozleri vaaaar çocuğun aramızda kesin bişey olcak dedim oldu da şuan çocuğumuzu salliyorum :D

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 618 göst.
20 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu
+2 oy
30 cevap 592 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 264 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 489 göst.