0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
Kızlar Eşim Babası Ne Derse Tamam Diyor Ne Derse yapıyor bir dediğini iki etmiyor. Konuşurken bile o kadar sakin ki. Ama ben ne dersem diyim tersini yapıyor yada hiç yapmıyor canının istemediği hiçbirşeyi yaptıramıyorum ben şuan evle alakalı bir iş desem yorgunum der sonra bakarım der ama babası arayıp birşey desin koşarak gider ne yorgunluk gelir aklına ne başka birşey. Babası her halta konuşur ben birşeye konuşursam herşeye karışma diyip çıkar bna. Ben ne yapıcam babası birşeyi 10 defa der mesela ben birşeyi iki defa tekrarlarsam bağırır çağırır her lafı söyler. Annesinin babasının her dediğini yapar ikiletmez ve hiç yanlarında sesi bile yükselmez konuşurken. Ben en ufak birşey desem bağırıp çağırıyor herşeye karışma şu bu. Yine tartıştık az önce. Bundan Sonra Ağzımı Açarsam ağzıma sı.... Lar dedim. Ne yapayım sizce susayım mı biraz kendimi geri çekeyim mi. 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Babasına yetismekten sana geç kalmış. Ona he demekten bıkmış sana kalmamış. Geriden dur muhattabi kes bence bir süre. 
(47 puan) tarafından
Aynen öyle o kadar haklısın ki. Sanki babası 3 yaşında bebek öyle ilgi gösteriyor benimde en ufak şeyimde her lafı yiyorum kii ben nişanlandığımdan beri ailesinden çekmediğim kalmadı şimdi herkesin yaptığı unutuldu onlar dört dörtlük oldu en ufak şeyde benden kötüsü olmuyor
-Reklam-
0 oy
(11,216 puan) tarafından

cunku onlar anne ve babasi. bu yasa kadar onlar getrmus onlar egitmis

simdi sira sende . sende egitcen istedigin gibi yavas yavas ;)
(47 puan) tarafından
Oturup karşılıklı konuşacak kadar medeni olsa zaten bu hale gelmezdik ki
0 oy
tarafından
Bu değer vermemek ddeğil de nazı sana geciyo heralde bosver biraz konusma bakalım
(47 puan) tarafından
Walla onlar saygı görüp her dediği yapılıp paşa paşa ilgi görüpte bnim en ufak şeyimde her lafı yiyorsam nazı bna geçmesin. Canı yanan bnm kimseye birşey olmuyor. Nazlanması gereken benim hamileyim ama ne bilim sanki babası hamile bn değilde
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Madem babasının dediklerini yapıyor .Babasına şikayet et sana iyi davranması gerektiğini babası söylesin çeksin kulağını
(47 puan) tarafından
Babası zannettiğin gibi birisi olsa ahhh. Oğlu bir *** yese yemez de yese iyi etmiş diyecek bir adam
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kendini annesiyle ve babasıyla kıyasladigin sürece üzülürsün.....
(47 puan) tarafından
Yapmıyor güzellikten anlamıyor ki canı onu yapmak istemiyorsa konu onun için kapanmış oluyor ben istersem kendimi paeçalayayım faydası yok
(3,599 puan) tarafından
Ne diyim canım Allah iyi etsin o zamn
(47 puan) tarafından
En iyisi umrumda değilmiş gibii davranmak öyle davranınca üzerime düşüyor biraz
(3,599 puan) tarafından
E öyle yap canım kendi kosene cekil biraz moralin bozuk olduğunda konuşma nazlan biraz
(47 puan) tarafından
Öyle yapıcam birazda bni nazlasın

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 528 göst.
0 oy
7 cevap 128 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ruken kara (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 542 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (213 puan) tarafından soruldu
0 oy