0 oy
846 göst.
Aile kategorisinde (846 puan) tarafından
Gecenki tartışmamız çok uzun sürdü ben bunu anneme de anlattım ve perşembe günü çok ısrar ettim anne gel lütfen bizim durumumuz hala aynı yatak ayrı küs benle hala konuşmuyor dedim. Hayır kızım gelmiyim iyi olmaz dese de zorla ikna ettim annem bize geldi. Kocamla atışma başladı sen şöyle demişsin o bunu yapmış o onu akmis neden dedin olmaz falan filan annem sesini yükseltti eşim saygısızca konuştu tamam dedim artık bitirdik konuşmayı. 

Dün bana ne varsa saydı döktü o lânet annen bidaha bize adım atmicak torununu gormicek bundan sonra hiçbir şekilde benim aileme müdahale edilmeyecek. Gelmesinler evime gözüm görmesin onları dedi. 

Ortalığı sen bozdun sen duzelteceksin dedi bana şöyle annene gelsin özür dilesin benden diyo yaa.

Ya ben napicam çok pişman oldum anneme gel dediğime dilim kopsaydi nasıl olacak bizim işimiz artık Allah'ım delirecem valla nolur yardım edin bana

31 Cevaplar

+10 oy
(3,832 puan) tarafından
Sen sen ol sakın annene özür diletme ve eger sen benim annemi istemiyorsan bende senin aileni istemiyorum de rest çek
(846 puan) tarafından
Özür diletmem zaten böyle saçmalık mı olur ya
(13,070 puan) tarafından
+ladım aynı şeyi yazmaya gelmiştim kesinlikle reste rest gerek
(1,831 puan) tarafından
Artıladım katılıyorum sakın özür diletme annene eşine resti çek bu şekilde konuşamaz konusmamalı
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Sorunu okumadım.

Sadece baş kısmını okudum anneme anlattım dedikten sonra bıraktım.

Bana göre bir evlilikte boşanmayacaksan anneye babaya abiye anlatılmamalı.....
tarafından
Şeker bacı 4. Sene mi giricem geçen sene çok ciddi sorunlar yaşadım boşanmaya kadar düşündüm bir kez gittimde babamın evine ama sebebini hiçbir zaman söylemedim tek dediğim evlenmek için kimseye sormadım boşanmak içinde sormam anam babam kocamı heo sever hep sever
tarafından
Prensesannesi düzeltin bscim
tarafından
Verdik artini aşkım:)
tarafından
Aldimmm beybiii
(2,974 puan) tarafından
İşte o da senden gider canım sen her kavgada kotulesen karalasan eşini görecek gözleri kalmaz
+1 oy
(1,776 puan) tarafından
Konu tam ne bilmiyorum ama sorun senin herşeyi annene anlatman. Anneninde gelip eşinle tartışması. Eşinin yerinde ben olsam bende istemezdim bir daha annen gelsin. Ortalığı sen karıştırmışsın yani eşin haklı sen düzeltmelisin
+1 oy
tarafından
Kusura bakma ama ortalığı sen bozmuşsun anneni çağırarak anlatman neyse ama anneni dahil etmemen lazımdı bence ikisinide al karşına ikiside birbirinden özür dilesinler ikiside hatalı 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
pardon ds o kimmims annen ozur dileyecek ne olirsa olsun her sekilde esin saygisiz bence
0 oy
(63 puan) tarafından
Kendi aranızda çözemediğiniz sorunu başkası da gelip çözemez bence. Aileleri dahil etmemeniz lazım. Bence anneni dahil etmekle çok yanlış yaptın. 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Annenize söylemeseydiniz iyiydi ama olan olmuş. Orası ikinizin evi annem geldiğinde sen gelmezsin deyin. Geri adım atarsanız bundan sonra toparlanmak daha zor Bi hal alır. Konuşmayın sakinleşin tartışmayın. Zamana bırakın. 
0 oy
tarafından
Eşinle aran bozukken anneni çağırma nedenin neydi ? Yani annen gelince eşin yumusayacak filan diye mi düşündün. Çok kötü olmuş. Çünkü annen direkt seni savunup eşini elestirecek ki öyle olmuş. Annen özür dilemesin. Aslında eşinin dilemesi gerek. Biraz zaman ver sakinlessin ortalık.
(846 puan) tarafından
Kavgamız aileler yüzünden oldu ve bur bir iki değil belki onuncuydu kavgadan sonra eşime dedim yeter artık bu sefer ailelere taşıyacağım bu konuyu dedim. Hiç umruna koymadı bile. Ve ben bu durumu onun annesine de söyledim. Sadece kendi tarafıma değil. Çünkü olay çok büyümüştü iyice cirkinlesti herşey
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Öyle konusan kocayı agzından zükerim.. Hiçbir insanoğlu bana o şekilde konusamaz net. 
0 oy
tarafından
Evlilik 2 kişilik her soruna ananızı babanızı karıştırırsanız böyle olur sadece insanların arasına soğukluk sokarsınız 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Keşke yapmasaydın. Evliliğinde ne olursa olsun bence aileye söylenmemeli. Kim aranız nasıl diye sorarsa kötü olsa bile çok iyi denmeli boşanacaksan anlatırsın ailene
0 oy
tarafından
İşte aileleri kendi ic meselesine karıştırip dahil etmenin sonucu. Sakin ozur diletme ve anneni kimse icin üzme. O senin ahiretin.  
0 oy
(17,766 puan) tarafından
Anneni karıştırmakla hata etmişsin
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bacım sen ne yaptın :( maalesef eşin sana küfür etse unutursun ama annen unutmaz. Üstüne birde herseyi annene anlatmışsın ki erkekler böyle şeylerden hiç hoşlanmaz. Sadece de anlatmakla da kalsaydı iyiydi. Yerinde olsam annemden tabiki özür dilemesini istemem. Valla hiç bisey olmamış gibi davranırım. Eşim ben sana demedim mi dediğinde de öyle mi demiştin anlamadım duymadım derim şaka gibi ama bunu yaparım 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Nasıl bir kocan var Allah'ı aşkına büyüklere bagrilmaz sorunu varsa bile o an birşey demeseydi annene sonra sana şöyler cozulurdu ama yaptığı bagirmasi falan çok ayıp birde üste çıkıp eve anneni istemiyor ben bir koca için bu kadar şeye katlanaman kendisi neymiş padişah falan mı sanıyor emirlerini yerine getireceksin birde torununu görmeyecek o kim oluyormuş acaba tamam babası ama bu kadar müdahale edemez ailene bir söz dedirtme anneni arkana alma sakın canım 
0 oy
(916 puan) tarafından

Ah canım ya keşke annene hiç karıştırmasaydın siz karı kocasınız yarın öbür gün barışırsınız olan zavallı kadına oldu yazık olmuş sen de onun ailesine aynı tepkiyi ver sakın geri kalma:'(

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Anneme lanet diyen adamla benim işim olmaz muhatabım olamaz yani ben kabul edemem böyle şeyler o kim ki bide annem özür dileyecekmis
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Annenle eşinin tartışmasına sebep sensin canım kusura bakma eşinin annesi gelse aranızdaki tartışmaya karışsa sende aynı tepkiyi verirdin evinizin içindeki her problemi ailelere yansıtmasanız daha çabuk çözüme kavuşturabilirdiniz
0 oy
(2,616 puan) tarafından
Hatanın en büyüğü sende kusura bakma 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Hatırlıyorum neden kavga ettiğinizi senin ki ailelere taşınamayacak gibi değildi kaynananan dilenci gibi her şeyi annenden babandan isteyip kavga çıkarıyordu ben olsam artık çeker giderim o evden böyle sevgi yere batsın zaten çocuğuma da her şeyi alacak bakacak olan babamsa niye o evde kalıyorum ki alır çocuğumu da giderim babamlara 

İlgili sorular

+4 oy
43 cevap 1,603 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aleynaa0 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,280 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde _ruyam_1 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 2,382 göst.
3 Şubat 2019 Aile kategorisinde Süheyla (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 276 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Prens-prenses annesi (545 puan) tarafından soruldu

379,891 soru

11,372,352 cevap

34,855 kullanıcı

...