+4 oy
1,603 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba buraya arada bakıyordum ama ancak üye olabildm cnku içimi dökmem lazım ben 37 haftalık hamileyim annem gelicek yanıma doğumda olmak istiyor bende istiyorum ama eşim annen gelirse ben onun yaptığı yemeği ağzıma bile sürmem olduğu odada dahi oturmam feln diyor bende dedim ne yaptı bu kadın sana diyorum düğünde kayınpeder demişti ki 5bilezik takicaz 3 bileziği bize düğünden sonra geri vericeksin yani salondakiler 5 bilezik taktı desinler diye yapıyor annemde olmaz öyle şey feln demişti kızmıştı eşimde onu öne sürüyor annen herşeye karisiyor babamlari zor durumda bıraktı feln diyor ben çok arada kaldım artık zatn dogumama az kaldı stresten hep sancım oluyor annem arıyor bileti nezaman alım diyor eşimde gelirse ben eve girmem diyor okadar konustm ki yok yani kavgalar ettik yine aynı 

43 Cevaplar

+14 oy
(10,932 puan) tarafından
Asıl trıp yapması evime girmeyecek demesi gerek sensin gelmemesi gerekende kayınpeder
(221 puan) tarafından
Keşke artı hakim olaydı çok dogru
(10,932 puan) tarafından
Benşm agzımı kapat götüme senin babamda şakıtır simdi dogumda 1 ceyrek takıp geri 2 tane ister demezsem bende özge degilim
(2 puan) tarafından
Evet eşimi her fırsatta doldurmuşlar ben konuşuyorum biraz yumusuyor sonra yine böyle oluyor
(10,932 puan) tarafından
Yuva yikmaya calısanları efen paklasın inşallah
-Reklam-
+1 oy
(119,331 puan) tarafından
yaa bak annen seni dusundugu icin demjs oyle zaten altin millete gosteris icinmi takiliyo kayinpederin yaptigi ayip esindd kraldan cok kralci olmus
(2 puan) tarafından
Düğün günü ayrılma noktasına geldik hep ailesinin para muhabbeti yüzünden sandık koyduk parayı sandığa atsın gelenler diye kayinpederin arkadaşları kayınpederi vermiş hiç birini bize vermedi kardeşim söyledi hla siz yanls yaptiniz diyor bana ben sana alicaktm bilezik zatn ama babamlari durumu yoktu annen karıştırdı ortalığı diyor ki durumları var bunu biz biliyoruz
(4,961 puan) tarafından
Ben olsam o kayinpederin yüzüne bakmam .. helekki kocam anneme böyle yaptıktan sonra..
(2 puan) tarafından
Bende bakmıyorum zatn
(4,961 puan) tarafından
İyi yapiyosun canım elaleme gösteriş yapacaklarına gelinlerin gönlünü alsınlar önce
+1 oy
(2,443 puan) tarafından
Kayınpederinin size yaptığı asıl çok büyük bi saygısızlık. 
(2 puan) tarafından
Düğün günü ayrılma noktasına geldik hep ailesinin para muhabbeti yüzünden sandık koyduk parayı sandığa atsın gelenler diye kayinpederin arkadaşları kayınpederi vermiş hiç birini bize vermedi kardeşim söyledi hla siz yanls yaptiniz diyor bana ben sana alicaktm bilezik zatn ama babamlari durumu yoktu annen karıştırdı ortalığı diyor ki durumları var bunu biz biliyoruz
(2,443 puan) tarafından
Alsaymış o zaman babasına niye bırakmış. Ailecek reziller kusura bakma ama eşinin annene yaptığı da ayrı bi saygısızlık. Sonuçta o da seni doğurup büyüten insan
+1 oy
(10,364 puan) tarafından
Eşin halt yemesin yaptıkları zaten ayıp ayıbın üzerine ayıp katmasın
(2 puan) tarafından
Evet anneme kızıyor birde bende annemi savunuyorum tabi sizinkiler in yaotigi yanlış feln ama öyle bir dram yapmışlar ki eşimi doldurmuşlar byaa bı
(10,364 puan) tarafından
Yazık yani eşinin de hakkı yenıyor aslında ailesi tarafından bir yerde. Sonuçta 5 diye söz verilmiş.
+1 oy
(5,220 puan) tarafından
eşinin babası çingene mi geri istemişte oğluda bunu normal karşılıyo karnı burnunda karıya eziyet ediyo allah bildiği gibi yapsınyaa eşine deki sen çingene babanın yanına git ozamam yemezsen yeme evede girme bana da doğumu zehir etme
(2 puan) tarafından
Bende diyorum git napiyosan yap eğer çocuğumu kucağıma aldığım günü bana zehir edersen daha yüzüne bile bakmam senin diye
0 oy
tarafından
Anneniz gelsin lohusalıkta ona ihtiyacınız olacaktır eşinde gitsin 1 ay denecek bişey yok büyüğüne saygılı olmayı öğrensin benim eşim anneme çay katar servis yapar benden çok arar annem nasılsın die benden çok sever annemi neden böyle saygısız davranıyorlar ki 
(2 puan) tarafından
Ben bayramlarda annemle konustugumda veririm eline konuşsun diye ağız ucuyla konuşur zatn genelde odadan kaçar
tarafından
Saygısızlık bu yaptığı sen onun ailesine öyle davran kıyameti koparır
(2 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum valla 2 ay olmuştur ben hamileyim ne aradı ne sordu beni bende aramıyorum
tarafından
İşte bu kötü bişey ya aileye saygısı olmayınca seninde ona saygın bitiyor
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kendi babasının yaptığına bak. Keşke üç taksalarmista almasalarmis. Kusura bakma da annemi istemeyecek adama saygı duymam ben
(2 puan) tarafından
Tam cikefler yaa düğün günü gerçek yüzlerini gördük
(9,247 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Valla haksız eşin çağır anneni gelsin ben kimsenin ailesi için kendi annemden vazgeçmezdm sen de ara anne gel de yemekte yemezse yemesin bırak aç kalınca nasıl yer görürsün sen ağırlığını koy
(2 puan) tarafından
Annem gelicek diyorum sen naparsan yap eğer çocuk doğduğu gün burnumdan getirip o güzel günü zehir edersen birdaha yüzüne bakmam diyorum
tarafından
Aynen öyle yaptıkları ayıp birde haklı gibi davranıyor gerekirse söyle sizin yaptığınız ayıp diye
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Eşiniz tabiki haksız.. 

Hem suçlu hem güçlü gitsin başka odada kalsın o zaman.

(2 puan) tarafından
Aynen üste çıkmaya çalışıyor sözde
0 oy
(13,015 puan) tarafından
Eşine çok güzel birşey derdim de neyse. Ya bu geçmişteki mevzuları açıp niye huzurunuzu kaciriyorsunuz saçma bı sebep bence esin bahane üretiyor hayır eşimi doğurmuş benim için büyütmüş onun hakkı vardır demesi yerine kendi ailesini tutması biraz saçma ki onlar da işin içinde yok zaten 
(2 puan) tarafından
Zatn o düğün gününden sonra hiçaramiz ailelerle iyi olmadı cnku bileziklede kalmadı canm koltuk takımı alındı taksit eldendi akrabasından aldık onun parasını feln odemediler bize odettiler feln daha birsuru şey oldu
(13,015 puan) tarafından
Valla esin k.b mayacak öyle işi s.kerler benim annemi istemeyecek kendi anası danası gelip oturacak öyle mi yok öyle dünya gelsin annen gerekirse gitsin kendi anasinda kalsın maddm bu kadar çok anneni sevmiyordu seni de almasaydi
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Asıl onun ailesinin yaptığı ayıp madem durumları yok millete de erkekçe bu kadar yapabildik diyebilselerdi o zaman çok sinir olurum şöyle şeylere o bu görsun diye önden yapmak esin de çok saygısız biz eşimle boşanma aşamasına geldik annemle de birbirlerine girdiler bende onun ailesiyle ama şükür şimdi gayet iyiyiz annem de gelip doğumda kalacak o günleri eşim unutmak istemzse ben de unutmak istemem herşey karşılıklı bu hayatta 
(2 puan) tarafından
Evet sonrada daha çok şey yaptılar yine bu para konusu koltuk takımı aldık onların akrabasi elden taksit ile odemediler biz ödedik feln
0 oy
(48,683 puan) tarafından
esin haksiz millete gosteris yapacagina karaketerini gostersinm banada iki bilezik takildi hemde hem nisanda hem dugunde ayni bilezikler takildi . parada altinda huzur yok isguzarlik yapmak istemisler annen sonuna kadar hakli zikkimin kokunu yesin esin gitsin sokakta yatsin
(2 puan) tarafından
Evet ailesinin yaptığını hiç yanlış bulmuyor annemin karşı çıkmasını yanlış buluyor ben annemi ezdirmem tabi hiç bir zaman
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bebek olunca  annen yükü goguslenince annene kurban olur ozaman... Bebek bakımı uykusuzlkeokdr ağır geliyoki hele o lohusa zamanı. Babası olarak sorumluluk ver canım bebeği tutsun gazini alsın sakın anlamz o deme.. erkek bebekse altını atmayı öğret .. sıkılıp yorgunlktan ölünce annen gelsede baksa der
(2 puan) tarafından
Aynen şimdi konuşması kolay geliyor ona
0 oy
tarafından
Eve gelmezse gelmesin herhalde annen gelecekte gidecekti, sen de ona aynısını şöyle annen gelemez diye bak nasıl tepki veriyo. Düğünde senin annenin yaptığı normal onların yaptığı çok ayıp. Bari imitasyon alıp taksalarmis
(2 puan) tarafından
Oda aynı hesap gösteriş sahte alıp takmışlar yada getcek takip almışlar aynı benim için bana verilen değer bukadar yani eşim bunu normal karşılıyor daha neler oldu anlatsam zatn burda derler sen nasl bosamadm bu adamı diye
tarafından
Hep aynilar canım bana da 4 tane taktılar dugunden sonra eşim borcum var dedi 2 sini aldı. Şimdiki aklım olsa vermem. Gösteriş işte millet taktı desin. Diğer meseleye gelince annem gelmezse ben onun evine gidip doğuracak de yada senin annende gelemez de ne bileyim o sana şart kosuyosa sen de ona kos
(2 puan) tarafından
Ben annem gelicek dedim buna sen karisamazsin ailenin dolduruşuna gelme dedim
tarafından
Çok anlayışsız adamlar gerçekten. Benim de kayınvalidem geldi doğumuna ama kendi annenle olan rahat olmuyo ister istemez cekiniyo insan. Tabikide annenin gelmesi daha makbul
(2 puan) tarafından
Evet kayınvalidem gelcm bile demedi zatn arayıp sormadı bile bana birşeye ihtiyacın varmı diye yada nasılsın diye yaa sözde büyük olucaklar büyüklük mu yapiyo benden saygı bekliyo anlamıyorum
0 oy
tarafından
Dua etsinde annen gelip bakıyor yoksa boka sürülecek yüzü yok eşinin 
(2 puan) tarafından
Evet çok kızıyorum bende
0 oy
(169 puan) tarafından
Eşinin babası uç kağıtçılık yapmaya çalışmış, istenmeyen annen mi? Eşin de babasını zor duruma sokmak istemediyse kendi çalışıp alsaymış bilezikleri.Hamilelik sonrası süreçte sana en iyi gelecek en iyi bakacak annen.Duygusal bir iletişim kur eşinle. Belki yumuşar 
(2 puan) tarafından
Onun beni anlaması lazım haksız olan o onun özür dilemesi gerekiyor o annesinin babasının lafına bakıp ben hamileyken beni üzüyor
0 oy
(238 puan) tarafından
Bende onun ailesini evime kabul etmem gidip gelmem ellerinden bir bardak olsa bile su içmem eşinin yaptıgı ayıp oyle muameleye Boyle muamele yapılır hem kendileri yanlış yapıyor khem kadını istemeyıp suçluyor. Bu erkekler neden acaba anansının babasının hatasını kusurunu görmez yada görmek istemezler
(2 puan) tarafından
Evet yaa evlenince hepsi ana baba kuzusu oluyorlar akıl mantık kalmıyor
0 oy
tarafından

Girmesin eve s*ktirsin gitsin çok lazımdı sanki:angry: ay böyle adamları koca diye değil kapıya çöp kutusu diye bile konmaz ya:woot:

(2 puan) tarafından
Ahh smdi aklım olsa düğün günü bırakırdım sonradan bana haklisin sen feln dedi yoksa o gün bitiyordu herşey smdi böyle yapıyor
tarafından
Nasıl olsa köprüyü gectik kafası cnm
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Böyle saygısız insanlar la neden hayatınızı paylaşıyor sunuz anlamıyorum ki 

Sana gelince canm zaten biraz aklın varsa kalk sengit annene 
(2 puan) tarafından
Canm ben gidemem ki nasl gıdım burda kendi doktorum var başından beri gittiğim orada özel hastane yok zatn o biraz zor ama ben böyle olduklarını bilsem hiç evlenirmiydim kimse kötü diye evlenmiyor ki :(
(1,897 puan) tarafından
Bazen birşeyleri göze alacaksın oturduğun yerden hal olmaz
(2 puan) tarafından
Bilmiyorum canm gercektn kafam çok karıştı geceleri uyku uyuyamıyorum çok strese girdim
(1,897 puan) tarafından
Valla adama o yolu vermeyecektin en baştan
0 oy
tarafından
Kayınpederinin yaptığı çok ayıp asıl annene söyle biletini kesin eşin öyle de böyle de zaten o eve girecek 

Annene gelme dersen ayıp olur bırak gelsin kadın eşin konuşup ya da aynı ortamda bulunmak istemiyorsa bulunmasın annen seni düşünmüş eşim bazı şeyleri idrak edemiyor galiba
(2 puan) tarafından
Ben annem gelicek diyorum zatn o konuda kararlıyım oda hla sorun cikariyor

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 847 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,280 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde _ruyam_1 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 2,382 göst.
3 Şubat 2019 Aile kategorisinde Süheyla (44 puan) tarafından soruldu