+1 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim çok fazla takıntım var, yatağın sağ tarafında yatamam, mesela 9.30 a alarm kurucam ya onu ya 29 ya da 31 şeklinde yaparım, biriyle konuşurken direkt gözlerinin içine bakmadan konuşamam karşımdaki kişi de bana bakmazsa konuşurken dinleyemem, kaldırımda yürürken çizgilere basmam =)) daha çok var da bunlar yeter sizin takıntılarınız nedirrr

19 Cevaplar

+1 oy
(33 puan) tarafından

Evden çıkarken ev derli toplu olacak illa ki. Sabah erken saatbile gidecek olsak erkenden kalkar ortalığı derler toplar öyle çıkarım evden yoksa içim rahat etmiyor. Bir de düzen takıntılığı var sanırım böyle dolap içleri falan inci gibi olacak :)

tarafından
Ayyy  bu bennn
tarafından
Ahahaha bu ben artı bacı bnim gibisin++++
(33 puan) tarafından
Ah keşke bende biraz rahat olsam. Ahhaah ikimizi topla ikiye böl ideal kadın elde et hahhaha :)
tarafından
Aynn hahaha+++:)
tarafından
Keşke bende biraz rahat olsam valla ama nerdreeee
-Reklam-
+1 oy
(854 puan) tarafından
geometrik takintim var hersey duzgun duzenli olacak ***** yumuk oldugunda kafayi yiyorum ☺️ herseyin bi saati var mesela yedide ayaktayim tam sekizde kahvaltiya oturmaliyim dokuzda mutfaktan cikmis olmaliyim on ikiye kadar ev isleri bitmis olmali oglani uyturum sonra ondan aonrada islerim varsa onlari hallederim alisveris vs beste yemek hazir olmadan tabaklarim hazir olur vs vs 
tarafından
Yaaaa zor olmuyor mu kız mesela 8 uyanmak istiyorsun uyuyamadın o gece ya da hastasın rahatça yatabilir misin
(854 puan) tarafından
yatarim hasta da olsam bunyem yurttan beri alismis ne olursa olsun en gec 7/12 de ayaktayim
tarafından
Heee biraz zormuş seninki valla çok dakiksin
+1 oy
(14,428 puan) tarafından

Ay ne beleş kadınım takıntım yok valla,dışarı çıkarken hediye paketi gibi mikemmel giyinirim sadece :angel:

tarafından
Valla ne güzel =)
(1,629 puan) tarafından
Aynı ben ;) bı kaynana takıntım var onuda aşmaya calişsyorum
0 oy
tarafından
Karsilikli konusurken insanlarin yuzune bakarim, onlarinda bakmasini ister ve beklerim.

Koku takintim var bir sey guzel kokmali .Minigimi bile her gun yikarim ,aşi gunleri haric .☺️❤️
tarafından
Ayy evet kokuuu bende bayılırım özellikle nevresim takımlarım serip yattığımda mis gibi yumuşatıcı kokmalı yoksa çıkarıp tekrar yıkıyorum hahah
0 oy
tarafından
Daginikliga karsi takintiliyim, daginik ortamda duramam ruhum daralir. Bir de agiz sapirdatilmasina katlanamiyorum, kurekle vurasim geliyor agzinin ustune kim yapiyorsa. Goruntusunden hoslanmadigim yemegi yemem, kokusundan hoslanmadigim yemegi de yemem. 
tarafından
Tabiki canım bende çok yemek seçerim yiyemem öyle çok ayıp oluyor ama ne yapayım yani yemediğim birşeyi ayıp olmasın diye yiyecek halim yok
tarafından
Yanii bu sefer zorla yiyosun icin kalkiyo napalim yiyemiyosak yiyemiyoruz :)
tarafından
Dağınıklıktan bende nefret kırr :D
tarafından
Oyuncaklari daginikliktan sayiyoz mu asko sjsjsj
tarafından
Yok minnosum onlar demirbaş hsjsh
0 oy
(7,621 puan) tarafından
Duzen takintim en cok basa bela olan hersey cizgide duracak 
tarafından
Ahhh keşke benimde olsa
0 oy
(1,777 puan) tarafından

1-Klozet kapağı açık kaldığında **** olurum illa kapalı olacak 

2- Her yemekten sonra herkes elini yıkayacak ki yıkanmasa ıyyyy tiksinirim :D

tarafından
Aslında sanırım benimde klozet kapağı takıntım var açık gördüğüm an kapatırım ama sinir olmam açık sevmiyorum, ki yemekten sonraki takıntın çok haklı bence, iğrenç yıkamazlarsa
0 oy
(1,465 puan) tarafından
En büyük takıntım biri evime gelince o WC sadece onlara ait olur eşim ve ben ebeveyn banyosunu kullanırız . Eşimi de öyle alistirdim. Misafir gidip klorak ile temizlemeden girdirmem :)
tarafından
Aaaa evet bak bende sevmem öyle misafir birini kullanacak hiç sevmem aynı yere girmeyi, misafirliğe gittiğim zamanda giremem kolayca ya da yıkarım eğer çamaşır suyu varsa orada ahhaa
(1,465 puan) tarafından
Bende öyle dışarda zor oluyor ama takıntı işte :D
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Biri bana dokundumu selam amaçlı falan bende dokunurum omuzuna koluna çaktırmadan 
(226 puan) tarafından
Hahahaha kız buna çok güldüm
tarafından
Dokunma hastalığı bak bu bende de var hatta ben konuşurken temas etmeden ve el hareketi yapmadan konuşamam
(2,512 puan) tarafından
Aaa ben o kadar çok temas olunca çaktırmadan geri çekiliyorum :)
tarafından
Yaa öyle çok değil ama mutlaka birkaç kere dokundurum
0 oy
(2,974 puan) tarafından

Çantaya cüzdan anahtar koydum mu diye tekrar tekrar bakarım belki 10 defa bakarım başka hiç bir takıntım yok :'(

tarafından
Kız o korku yaaa bende birkaç kere unuttum da artık kapıyı elimde anahtarla kapattığım halde yine de bakıyorum hahahha
0 oy
tarafından
Obsesif hastalığım var bir çok konu da bende de takıntı var. Tvde ses düzeyi hep net sayı olcak 5,10,15 gibi. Evimde ki eşyalar her zaman düz olması lazım. Her zaman 6 kere evin kapısını kitlerim. Ben de sağ tarafta yatamam. 2 günde bir kesinlikle evi temizlemem lazım. Yoksa ev çok pis geliyor gözüme ki sadece eşimle ben varız evde eşimde gündüz 12 gece 12 çalışıyor evde bile durmuyor. Her dışarı çıktığımda evdeki elektriği, suyu, doğalgazı kesin merkezden kapatır çıkarım. 
tarafından
Zor oluyor mu canım ben seviyorum bu takıntılarımı hahaha
tarafından
Bekarken zor oluyor. Çünkü ailemden biri dikkat etse diğeri yanlışlıkla yapıyor. Evlendikten sorma kendi evimde herşey benim istediğim gibi olduğundan gayet rahatım.
tarafından
Evet bende seviyorum beni tamamlıyor gibi hissediyorum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Akraba takıntım var hepsi resmen akrep görünüyor bana:))
tarafından
Hepsi değil de bazıları oluyor bana da
0 oy
tarafından
Çok var kim yazacak ;)))
tarafından
Merak ettim kız yazaana birkaç tane
0 oy
(159 puan) tarafından
Eşim de senin gibi alarm kurar canım bende ona takıntılıyim o 30 olacak 45 olacak ama bir yada iki sayı geçmeyecek 
tarafından
Ayyy bende öyle kurduysam alarmı uyuyamam eşim kurar bazen bakar kontrol eder kendime göre ayarlarım ahhaha
0 oy
tarafından
Tabağın dibinde yemek bırakmamak, hergun ev süpürmek
tarafından
Büyük mü kız seninki benimki daha 20 aylık oyuncaklarını dağıtmaktan başka birşey yapmıyor bende onları toplayıp odasına koyuyorum geri getiriyor hemen bazen bırakıyorum öyle salonda kalıyor orada öyle mutlu olduğu için
tarafından
Heee seninkiler büyük, gidip mutfaktan felan istediklerini alabilecek haldeler benim öyle bir şeyim yok demek ki bende aynısını yapmaya başlıcam
tarafından
Evet senikide az ayaklansin i zaman görürüm ben seni;)
tarafından
Kız ayaklandı bıdır bıdır herşeye de yetiyor ama tabi daha sandalyeyi itip birşeyler alamıyor ama tezgah üstü ya da masa da birşey görsün yeter hahaha
tarafından
Olsun öyle büyüyecek ömrü uzun olsun yavrunun inşallah tek derdin bu olsun;)
0 oy
tarafından
Ayak fobim var postta dedim ..... Bide  eşimin abisine deli oluyorum adamı görünce olduresim geliyor bir adam hakkı verilse o olurdu .... Görünce kaşıntı tutuyor sinirim zipliyor 
tarafından
Hahahaha seninki fobi ama evet takıntıya da giriyor.  Aranızda ne oldu bilmiyorum ama Allah kolaylık versin
tarafından
Ortak öküz davası hahahhaha
0 oy
(13,053 puan) tarafından
Senin alarm takıntın benimkinin tam tersi öyle alarm kursam asla kalkmam yuvarlak sayıları tercih ederim alarm içinde böyle tv sesi sayıyla olduğunda da mesela 19da bırakmam asla ya çift sayı olacak ya da 15 20 gibi sayılar biriyle yolda yürüyorsam adım takip ederim aynı anda aynı ayağı atmalıyız öbür türlü geriliyorum ve genelde iki kişi yürüyorsak diğer kişinin mutlaka solumda olmasını isterim 
tarafından
Aaaaaaa bu adım takibini bende yapıyorum illa aynı anda adım adım atıcam ahahha ama saat konusunda bende öyle tam kurarsam uyuyamıyorum
0 oy
(1,549 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Önceden çoktu say say bitmezdi ama hepsinden kurtuldum artık :) rahatım

tarafından
Maşallah kız ne güzel neler vardı
(1,549 puan) tarafından
Kız neler yoktu ki hiç saydırma şimdi bana ama aklına gelebilck herşey :)
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Tuvalet kağıdı her zaman üstten koparılır şekilde olması lazım... alttan koparılacak şekilde takılmışsa onu çıkarıp üstten koparilabilir şekilde takarım bu bir :) evi derli toplu bırakır öyle çıkarım dışarı bu 2 ..:) bir de klozet kapağı her zaman kapalı olacak açık olmasından hiç hoşlanmam eşim bazen açık bırakıyor anında görünce kapatırım ... Bir de evi günlük süpürür toz alırım hadi diyelim o gün yapamadım ertesi gün mutlaka süpürürüm çok toz oluyor gibi hissediyorum 

tarafından
Tuhafmış canım ama şu süpürge tutma işi keşke bana da geçse az dalga geçeyim bari de başıma gelsin ahhha
(3,826 puan) tarafından
Valla canım bende bırakmak istiyorum ama olmuyor;)

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 715 göst.
0 oy
30 cevap 1,763 göst.
0 oy
34 cevap 1,101 göst.
6 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 683 göst.
4 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,836 soru