+1 oy
710 göst.
Diğer kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Mesela gün içinde takıntınız yüzünden 1 işi günde 2 3 defa yapmak gibi benimkisi takıntı değil ama mecbur yapıyorum supuruyorum kızımın ağzı boş durmadigi için gene batıyor sürekli ev süpürûrüm 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her camasir yikandiktan sonra torsil yerini cikarir yikarim her sabah her aksam mutlaka tuvalet  ve banyiyu domestosla telle iyice ovarim ğ
(3,099 puan) tarafından
Oh miss valla
-Reklam-
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Yaa bendede mutfağın tezgahın gelir gider silerimm.cok takintiliyimm
(3,099 puan) tarafından
Pırıl pırıl dır kız valla şimdi:)
(1,438 puan) tarafından
Vallah oylee.1bardak kalsa uzelerinde takintidan olurum:))
(3,099 puan) tarafından
Enerjinden azda bana yolla bacım gebelikte mıdır nedir acayip bitkinim bugün evi dip köşe temizledim sanki sırtımdan koca bı yük kalktı helede o kirli çamaşır sepeti boşalınca varya nasıl mutlu oldum:D
(1,438 puan) tarafından
Benim oğlan enerji birakmiyor.inan 1dak oturmazmi cocukk uyudumu koşarım isleree.dip köşe temizlerim.hamileyken elime dolaşan yokdu ne güzel temizledim;))
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Dağınıklığa tahammülüm asla yok ;)
(3,099 puan) tarafından
Daha dün benim eve gelseydin kalp krizi gecirirdin o zaman Allah korusun kız gebelikten galiba acayip bitkinim bugün bı dip köşe yaptım enerji geldi cakralarim açıldı böyle:D inşallah yarında böyle sizin gibi olurum ( Amiiin)
(8,552 puan) tarafından
Kuzum benim 2 yaşında kızım var digeride 6 aylık. Büyüğü cok dağıtıyor hemen arkasndan topluyorum.  Napalm cocuklu ev işte:D
0 oy
tarafından
Ben salata yaparken yikadigim sebzeleri peçeteyle siliyorum
tarafından
Iste o konida hassasim diger seylerde hic hassas degilim :)
(48,494 puan) tarafından
sebze kurutmaligi var ondan alsana yazik.pecetelere ☺️
(190 puan) tarafından
Peki marul,kıvırcık ya da göbeği napiyosun merak ettim :)
tarafından
Salata kurutucuda oyle bir döndürüyorumki kupkuru oluyorlar :)
tarafından
Onlar anca yesillik kurutuyo kuzu domates salatalik gibi seyler olmuyo onda
0 oy
tarafından
Ben evin 4 bir yani temz dursun isterim ve cok fazla dagildignda sinirden aglicak gbi olurum veeeee o gün bisey yapsam yemeden uyuyamam oglumda aynı ben gbi
(3,099 puan) tarafından
Keşke benim cadıda öyle olsa ama daha küçük en büyük umudum o
tarafından
Kaç tne cocuk var balım
(3,099 puan) tarafından
1 tane ikinciside yolda canim
tarafından
Hmm allh hayırlı dogum versin cnm benimde 3 tneler 1de düşük var
0 oy
tarafından
Kiz benim niye yok ya yorum okuyorum anca
(3,099 puan) tarafından
En iyisi kafan rahat enazindan kuzum
0 oy
tarafından
Oda kapıları kesinlikle açık durmayacak hep kapalı olacak ve perdeler hep düz olacak 
(3,099 puan) tarafından
Kız o oda kapılarının kapalı olması bendede var bı mutfak açık kalir
0 oy
tarafından
Bendeki takıntılar bitmez bi takıntim kıyafet uyumu . Kıyafet uyumu olmadı mı suratsız suratsız gezeerim  bi de maydanoz takıntısı. Maydanozları bir bir güzelce dizip küçük küçük doğramak takıntı olmuş . Bazen annem kızıyordu çabuk ol ne uğraşıyorsun diye ama napim. Bi  takındım da kıyafet dolabı elbiseler rafa düzgün dizilecek! :)) 

Vücuduma da takıntim var vücudumda bi leke görmeye tahammülüm yok olmaması lazım . Allah kaza bela vermese :)
(3,099 puan) tarafından
Canım karistirmisim adını Nermin yazılıtaş
(3,099 puan) tarafından
Ben maya tutturamaZdim hiç ilk bu kadının tarifiyle tutturdum tariflwri hep tutuyor
tarafından
Aa ne güzel canm allah daimi etsin
tarafından
Az önce baktım hakkatten de harika tarifleri varmış
(3,099 puan) tarafından
Aynen güzel tarifleri var baya
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ben acayip takıntılı bi insanım bazen bunun için psikoloğa bile gitmek istiyorum. Birini söyleyim dizen takıntım var zaten uyurken yorganımın azcık bi yeri bile dağınık durmamalı uyuyamam eşim çok dalga geçer gece çok uğraştırırım onu bu yüzden. 
(3,099 puan) tarafından
Uykunda bile yorganmi duzeltiyon yoksa kız rahatça uyuyamassinda kötü olur ya
0 oy
(920 puan) tarafından
Asla bulaşık biriktirmem 
(3,099 puan) tarafından
Gel bide bana bak arada ağrıdan hiç yikayamiyorum çömelip kalıyorum öyle eşim yikiyo arada öyle ağrım çok olunca
(920 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Hiç takıntım yok ya, rahatım ben ☺️☺️☺️☺️
(3,099 puan) tarafından
En güzeli en rahatı valla canim
0 oy
(971 puan) tarafından

Su damlaciklarinin yere dökülmesine tahammül edemiyorum yere bi damla dokulse illa orayi silecem hele ki temizlikten sonra bunun yüzünden eşimle çok tartismisimdir ellerini iyice kurutur bu yüzden :D Bide yuzumde asla bi küçük sivilce bile çıkmayacak çıkınca deliriyorum gidip gelip bakıyorum ugrasyrm icine ediyorum 

(3,099 puan) tarafından
Kuzum acayip bı takintin var seni hayal bile edemiyorum kız o su damlalarını silerken:D
0 oy
(169 puan) tarafından
Her yemek yaptıktan ve bulasiktan sonra mutfak yer supur sil yaparım. Odaların kapıları hep kapalı durur sebebi ise mutfaktan yemek kokusu gitmesin . Sanki eşyalara nüfuz edip hep öyle kokcak gibi  Hissediorm . Buyuzdendir ki sadece yatak odası ve mutfağı kulllaniorm . Salon kilitlidir mesela :D mutfak camını 7/24 yaz kış açık tutarım koku kalmasın diye  
(3,099 puan) tarafından
Nasıl yani oturma odasında oturmuyomusunuz?
0 oy
(238 puan) tarafından
Tencerede ki yemekleri celik kepcelerle kasıklarla karıstıramam o yüzden mutfaktaki herşeyim tahta :) 
(3,099 puan) tarafından
Kız o dert bendede var idarelik kepcedir falan hep demir bı tahta kaşığım var rahatsız oluyorum ama cikipta almaya üşeniyorum:D
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Dezgah üstünde bulaşık bırakmam yikamasam rahat edemem.

Bir bardak olsa bile duramıyorum oysa dursa 10 dk sonrada yikarim ama yok duramim
(3,099 puan) tarafından
Ne güzel kız valla bu aralar ağrıdan bazen birikiyor ister istemez sağolsun eşim rica edince yikiyor
(27,338 puan) tarafından
Aman kız arada kaçamak iyi iste
0 oy
(48,494 puan) tarafından
yorumlara baktimda pasakliymisim.ben hic takintim yok ☺️☺️☺️
(190 puan) tarafından
Ay uykusuzluk çok zor ya,benim bebeler de geceleri uyandıkça birbirini uyandırıyo ağlamaktan,iki üç gündür uyku bana uğrayamıyo bile,ayaktan göçecem yakında
(48,494 puan) tarafından
ikiz mi canim seninde
(190 puan) tarafından
Yok değil ama peş peşe oldular biri 15 aylık biri 3
(48,494 puan) tarafından
oy maşallah ikiz gibi yinede abimle benimde aramda 14 ay var
(190 puan) tarafından
Ay evet ya ama çok zorluyolar
0 oy
tarafından

Mutfak tezgahının üstünde hiç birşey bırakmam bom boş olmalı. Evde salonda ufak tefek süs eşyalarını da sevmem mesela :)

(3,099 puan) tarafından
Sadelikten yanasın o zaman biraz canım:)
tarafından
Aynen öyle canım. Fazla eşyayı, ıvırı zıvırı ,kalabalığı hiç sevmem.
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Benimde mutfak tezgahı asla bulaşık olmamalı bi bardak bilr beni rahatsız ediyor hep kuru düzgğn olmalı 
(3,099 puan) tarafından
O mutfağa girmek isterdim :) En sevdiğim şey mutfak tezgahının temiz olması ama bu ara yapamıyorum pek:(
(7,924 puan) tarafından
Bide  ben en fazla 2 günde bir çamaşır suyuyla yıkarım :)
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Kıyafette çorap ta kızımda dahi olsa en ufak Bi lekede dahi çıkartıp hemen yeni giyerim giydiririm gözüme batıyor durdukça 
(164 puan) tarafından
Anaa sen konyaliydin demi bende konyaliyim puhaha konuyla alakasi yokk :)))))
(3,099 puan) tarafından
O bendede takıntı özellikle kızımın kiyafetlerinde bacım kalin çorapları vardı hep yunlenmis oda benim gözüme su aralar acayip batıyor cikmiyorda atma taraftarida değilim israfa karşıyım evde falan mecbur kalınca giydiriyorum
(3,701 puan) tarafından
Evet konyaliyim
(3,701 puan) tarafından
Evet o coraplardan bende de var çocuğa giydiriyorum tiftik tiftik arkamı dönmeden çorap kendiliğinden çıkmış oluyor gıcık oluyorum
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Dağınıklığa hiç gelemiyorum yaa mutlaka toplu olması lazım::((
(3,099 puan) tarafından
Ah ah bak bugün enerji geldi evi dip köşe yaptım 5 dakika aldı geri dağılması kızım maşallah bulduğunu atıyor yerlere bide taragini çoraplarını televizyon dolabına koymaya başladı:D
(1,929 puan) tarafından
Aynennn:((

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 380 göst.
0 oy
28 cevap 513 göst.
+1 oy
19 cevap 239 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 364 göst.