0 oy
209 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

image

kızlar sizce nasıl liste birde ne kadar doğrudur 3 günde 5 kilo ama herkeste aynı olmayabilir yazıyor 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Standart a benziyor ben liste paylaşmıştım bir bak karsilastir
tarafından
Bakayım hemen
-Reklam-
0 oy
(846 puan) tarafından
Hiç sağlıklı değil yapma. 3 günde verirsen 5 kilo bu yağdan gitmez su kaybı olur zaten sonrada geri alırsın hemen 
tarafından
Sağlıksız olan nedir peki ???
Yani listede yumurta çorba yeşillik varda ondan soruyorum
(846 puan) tarafından
Sadece yumurta corbayla olurmu sence ??
Yağ protein az miktar karbonhidrat alman lazım. Her gün farklı bişey olmalı peynir zeytin et tavuk sebze yemeği tam buğday ekmeği ara öğünler hepsinden yemen lazım ama az tabiki. Bu doğru değil yinede denemek sana kalmış tabi
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Sanmıyorum bu liste ile yağdan gitsin önemli olan yağdan gitmesi zaten
tarafından
Liste yapılmayacak bir liste mi sence ?
(1,453 puan) tarafından
Bence yapılmamalı. Günde 2 öğün beslen araya kahve meyve koy ekmek kızartma kes daha mantıklı ben böyle 2 ayda 10 kilo verdim
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Sadece ekmeği kes ve en az 2 buçuk litre su iç ve imkanın varsa küçük bebek faln yoksa her gün yürüyüş yap faydasını göreceksin
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Protein yok. Sadece 2 yumurta var. Mutlaka öğlen yada akşam yemeginde et tavuk balık kıyma yada kuru baklagillerden biri olmalı. Proteini vücut zor yakıyor yakmak için metabolizman hızlı calisiyor ve hızlı kilo veriyorsun. Bu diyetle sadece vücudunda ki şu ve ödem gider yağdan bişey gitmez.
0 oy
tarafından
Bu diyetle 3 günde 5 kilo zaten verilmez, verilmesi de sağlıklı olmaz. Bu tarz listelere pek inanma. 
0 oy
(120,139 puan) tarafından
cok sagliksiz     

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 387 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,444 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 312 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Secoo (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
5 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhal6565 (115 puan) tarafından soruldu

385,488 soru

11,526,929 cevap

35,198 kullanıcı

...