0 oy
1,242 göst.
Aile kategorisinde (92 puan) tarafından
5 yıllık evliyim tokiden ev aldık bütün bileziklerimi verdim arabasız yapamayız diye çok mutsuzum ya :( sanki böbreğimi vermiş gibi hissediyorum :( 

54 Cevaplar

0 oy
(92 puan) tarafından

En İyi Cevap
O anki psikolojimle yazdığım bir posttu. Herkese teşekkürler. 
-Reklam-
+32 oy
(3,491 puan) tarafından
Dünya malına bu sevgi neden. Böbreğim gibi filan demişsin Allah sınamasın. Ayrıca ev almışsın borca harca hırsıza arsıza gitmemiş. Ayeti kerime nokta atış ifade ediyor: Ne kadar da az şükrediyorsunuz. Secde suresi 9.
tarafından
saglık kadar onemlı hıcbısey yok ınsan nefsi herseyı ıstıyor dunyaya baglanıyor planlar yapıyor elbet ama sınırı aşmamak bişeylerın farkında olmak lazım
(7,232 puan) tarafından
Yazık kız gorumcesinin düğününde takacakmış
tarafından
Haaaa maksat hava atmaksa çok mühim bir durum te yarabbim
(7,232 puan) tarafından
Maksat o belli:) keşke evim olsa valla altında maltinda gözüm yok. Zaten altında yok :)))
(13,824 puan) tarafından
Ah bizimde hayirlisiylq bir evimiz olsun hicbirin de gozum yok Rabbim once saglik sonra da kimin ne hayirli duasi varsa onu nasip etsin
+3 oy
tarafından
Kız böbreğini vereydin ya belki daha az uzulurdun :))
(7,232 puan) tarafından
Böbreği satıp bilezik alsin yada :)
(8,965 puan) tarafından
Hahahhahj:)))
tarafından
Kesinlikle :D
+1 oy
tarafından
Ev almışsın bu zamanda şükret canım 
0 oy
tarafından
Sağlık olsun canım hayırlı olsun eviniz güle güle oturun yine alırsın  inşallah 
0 oy
(119,248 puan) tarafından
ama ev almissin olsun gule gule oturun
0 oy
(2,801 puan) tarafından
5 yıl önce bilezik 3 bindi şimdi 25 bin kârdasiniz canım sevin bence ev almışsınız Rabbim daha güzellerini nasip etsin üzülme
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Bende araba almak için verdim hiç üzgün değilim mal sahibi oldun sonuçta 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Allah seni bende Allah korusun çalındı sandım .Ev sahibi oluyorsun canım , ev de önemli
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bende araba almaya verdim arabayi büyütüp ev almaya çalışıyoz evim var araban var napcan altin 
(92 puan) tarafından
Görümcenin düğününde takcaktım ya gıcık görümcemin
(5,240 puan) tarafından
Amann bosver cnm arabayla evinde hava at sende :)))
tarafından
Gösteriş yapmadığın için mi üzgünsün . Şükret ev sahibi olmuşsun bu zamanda ev almak kolay değil
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Bende ev aldık diye verdim 8 bilezik bir kolyenin başını yedik bı yüzüğüm kupem kaldı işte 
0 oy
(2,837 puan) tarafından
Bende hepsini verisn.canim.sonucta biz kullanicaz yabancı değil yarısını evin tadilatı yarısında arabaya ayırdık zor günler için  ama eşim arabayı benim üstüme yapicak
(916 puan) tarafından
Daha mı az vergi alınıyor acaba bu şekilde öyle bir duyum aldım da ne kadar gerçek bilmiyonm
0 oy
(11,217 puan) tarafından
valla verdigim altini duysan agzin acik kalir zerre umrumda olmadi:) evin araban olcak o daha bir onemli
(4,145 puan) tarafından
Valla bende denk geldim ne kadar verdın bacımsu :))
(7,654 puan) tarafından
Söyle zelal altinlarin kac kilo olduğunu
(4,145 puan) tarafından
Yaa dusundum de bende vermek istemem taktıklarımı suan bozmak gerekmiyor ama ilerde olabılır
(11,217 puan) tarafından
bacimsular ben iraga gelin gittim. altinimda coktu. ve gerek gordugum anda esime vermekten gram yuksunmedim :)

gerek yok canan hocam burda herkes diledigi gibi attio nasilsa : D
(4,145 puan) tarafından
Jsjsjsjj:)
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Ay valla güldüm kuzum hakkini helal et  böbreğimi  verdım sanki diyorsun :) 

Şaka bir yana ne güzel ev sahibi oldun canm sevinmen lazm  gule güle oturun
0 oy
tarafından
Ahh vallahi içime sinen evi alabilecek olsam bilezik,araba fln umrumda olmaz. En önemlisi ev bu devirde kiracı olmak çok zor. Çalışır yine yaparsınız. 
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Ev almak için bütün paramı altınlarımı hiç düşünmeden verebilirim takıya düşkün değilim zaten benim için sadece yatırım olmasa da olur sadece alyansim ve tektaşım onlarında maneviyatı önemli Allah bozdurmayı nasip etmesin 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Sonuçta eve vermişsin başka bir şeye değil 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Dünya malı dünya da kalır...
0 oy
(633 puan) tarafından
Harp vurup harman savurmamissinki  cnm  yatırım yapmışsın bence ev almak bileziklerimden daha iyi hiç olmadı içinde oturursun yani 
0 oy
(2,274 puan) tarafından
Bende alyansıma kadar verdim, ev aldık Aralık ortasında. Eğer biraz daha beklesek evde alamazdık. 290 bine aldık şu kadar sürede 500 geçti.. şükür et 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 658 göst.
15 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 222 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 338 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zlyh-a 22& (1,071 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 360 göst.