0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hayırlı  sabahlar... miniminnoş anneler  ve hamişler  

Ve bebiş düşünenler rabbim herkese sağlıklı  sahatli hayırlı  evlatlar nasip etsin♡♡ 

Kizlar öncelikle dümene geldik derler ya bizde su an o durumdayız  dün  gece kaynım  eşimi  aradı acil kafeye gel konuşacaklarim  var diye eşim gitti saat 1 gibi  gece neyse kaynım eşime bilezikleri vermiş bak ben gittim  aldım  demiş bilezikleri neyse eşim demiş ki  abi bu bilezikler eşimin bilezikleri  hanı satmıştı  neden yalan konuştular biz ses etmeyiz sanıp  öylemi  satacaklar di  bizi kandırmaya ne gerek var falan demiş kaynimda  yok yok dün gidip  aldık demiş eşim  demiş ben sala k değilim ma l da değilim  bu bilezikler eşimin  demiş aynısı  ve annemin bunu  anında alması imkansız demiş  neyse eşim demiş allaha havale olsunlar demiş yazık günah hamile kızı çok ağlattılar ahını  aldılar kızın demiş bunlar onun babasının taktıkları  demiş ayıptır  böyle bişey yapılmaz demiş  neyse eşim geldi  dedi al bak bi baktım benim bileziklerim  hemen eşime bunlar satmamış  neden bizi kandırdılar  dedim sattık  2 ay önce dediler dedim eşim dedi demekki bizi sala kk sanıp  ses etmicez  sanıp  satacaklardı demiş neyse eşimin 16 yaşında yeğeni var  eşime çok düşkün  eşim onu aradı sabah ise gitmeden  gizliden bize uğra dedi neyse yeğeni geldi sabah 7 gibi eşim ona  bana doğruyu söyle dedi çocukta başladı anlatmaya amca babam araba  alsın diye babaannem babama verdi dedi ama resmen yalvardı  benden duydugunuzu  söylemeyin diye yoksa babam keser beni dedi gelelim asıl  meseleye bu nasıl vicdandır 4 gün boyunca sürekli sinirimden ağladım... yazık günah  rabbim bırakmaz onların yanına  ama nr diyim artık bi oğlu araba alsın  diye diyer oğlunu  madur ediyorlar yazık  ya eşim  demin öyle bir ağladı ki  ben eşşek gibi  çalıştım  paramı annem alıp  abime veriyordu al evine  eşya al al evini düzenle yok şu yok bu  kendi paramdan  10 lira istediğimde hakaret eden annem abime eşimin bileziklerini  verip  al araba al demiş diyor neyse konuya  gelim  rabbim  eşimden razı olsun o kadar masum o kadar iyi kalpli  ki rabbime sürekli ben ondan razıyım sende ondan razı ol rabbim diyorum.. arabası değiştirecekti  eşim ondan bile vaz geçti su an tek istediğim  burdan taşınıp  gitmek dedi dağ taş olsa onların yanında cektigimi çekse çatlardı  dedi eskilerimi  anlatıpta  gene kendi içimi yakmak istemiyorum dedi o kadar üzüldüm  ki bian lanet olsun dedim keşke o bilezikleri satsaydılar  geri vermeseydiler çünkü eşimin duydukları yüzünden  bu kadar içi yanmaz di neyse hakkınızı helal edin kızlar yanımda olduğunuz  için rabbim sizdende  razı olsun

6 Cevaplar

0 oy
(1,011 puan) tarafından
Üzülmeyin canım ya bakın Rabbim size duyurmuş bunu. Birdahakine gözünğz açılsın daha dikkstli olun onlsra karşı.. Sende ağlama bebeğini düşün bebeğin çok etkilenir annesi. Allaha havale edin
tarafından
Sağol  canım♡  artık rabbime havale ettim rabbim kimsenin ahını  kimsede bırakmaz elbet...
-Reklam-
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Üzülme canm benim en azından fark etmşsnz ordan çekp gidn eşinde oyle istiyom zaten Allah onları bildiği gibi yapsın 
(1,307 puan) tarafından
Aynen öyle canm var çok ole insan lar üzülmemek elde değil ama sen çok skntı yapma rabbim Bi yol gösterir elbet konşmassnz napcaksın sizden uzak Allah'a yakın olsunlar
tarafından
Aynen canım bu saatten sonra isim olmaz onlarla kendileri kaybetti  her şeylerine sustum eşim hatrına  ama bu sefer ki çok farklı bi olay ya anlamadığım şey niye sattım diyorsun  ki ver bize oğlun bizden borç isterse  belki biz verirdik ona sen neden yanlışa  düşüp bize iki ay önce saattim ev tuttuk yedik içtik diyorsun ki nankör insanlar benden uzak allaha yakın
(1,307 puan) tarafından
Kimse ye iyilik yaramaz zaten cnm yalan söyleyip oğlunun gözünde düşmüş işte eşinde görmş oldu iyi oldu
tarafından
Orası öylede canım ben eşime eskiden kötü davrandıkları  bilmiyordum eşim resmen içini döktü  bugün bana o kadar çok üzgünüz ki anlatamam rabbim onun yüzünü her zaman güldürsün  inşallah kimseye muhtaç etmesin onu
(1,307 puan) tarafından
Amin canm inşallah yarn Bi gün o evlatları na muhtaç eder rabbm onlar atsn devam etsn rabbim büyük dür o adamn göz yaşınn hesabını verecekler er yada geç yarına kalsada yanına kalmaz
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hadi gözün aydın canım iyiki eşin onların gerçek yüzlerini gördü her şerde vardır bir hayır bu sayede araya mesafede girer anladığım kadarıyla parada ortak bu vesileyle hesaplarında ayırdınız iyi oldu iyi
tarafından
Sagol canim ♡Aynen canım bundada vardır bi hayır belki en iyisi oldu en azından görmüş bilmiş olduk allah ıslah etsin artık başka hiç bişey diyemiyorum
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yaa valla eşine çok üzüldüm. ALLAH ailesine hidayet versin
tarafından
Âmin canım allah razı olsun eşim iyi olsunda Gerisi boş artık benim için çok yıkıldı çok üzgün
0 oy
tarafından
Ya ne kadar iyi bir eşin var rabbim ondan razı olsun inşallah. Rabbim yuvanızı bozmasın seni ona onu sana hayırlı etsin. 
tarafından
Âmin canım benim allah razı olsun rabbim bir ömür ona dert deva göstermesin  inşallah  gerçekten hayatımda hiç bu kadar ailem de dahil benim onun kadar sevdiğini gözünden sakindigini  görmedim ama eşim ailesi yüzünden yıkıldı  resmen çok kötü oldu  ama allah büyük buda geçicek inşallah iyi olsunda
tarafından
İnşallah siz mutluluğunuz ile bunları da aşarsınız
tarafından
Âmin inşallah allah razı olsun canım benim
0 oy
tarafından
Ay üzüldüm çok ya neyse boşver en azından gelmiş bileziklerin eşin uzak dursun artık 
tarafından
Aynen canım ama ben pek sevinemedim çünkü  eşim çok etkilendi yaptıklarından kolay kolay kendime gelemem diyor

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 393 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 1,244 göst.
21 Mayıs 2022 Aile kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 566 göst.
17 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,090 göst.