0 oy
478 göst.
Diğer kategorisinde (1,080 puan) tarafından
Ya haksızlıga tahammül edemiyrm artk .Esim olack insanla disarı ciktik cocuklari gezdirmeye bir tane penye pantolon giydm taytan kalin kuması ustüne uzun gomlek icine de uzun tshirtm yoktu olani giydm neymis önüm görunuyorms kendimi göstermeye gelmsm vs bunu diyen adam etrafina bakan ve  benim istemedigim her seyi yapan adam  yani ona gelince karisamyrz ama bana gelince cok iyi .Acigim ama kapalı giyinen biriym ama bu adam yuzünden bu haksızligı zihniyetsizligi yüzünden acik sacik giyinesim geliyor bazen yapamayacgmi biliyrm ama ...Ya sirf bilegimden 5 10.cm acık kalack diye elbise alıp giyinemiyrm ya bir de buna ragmen bugunku yaptigina bak. Ve onun yuzunden bende sıkintı olusmaya basladi acik insanlara karsı kendim güzel biriyim ama yine de boyle duygular icerisine girdim ne yapacgmi sasirdm ya bu üstümdeki baskıdan cok sıkıldım annesi bir yandan bu bir yandan .

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
İçinden geldiği gibi giy . 
(1,080 puan) tarafından
Takmayim diyrm ama abuk.sabuk konusmasi yine canımı sıkıyor ister istemez
tarafından
Bırak eşi annem babam da dahil hickimse karışamaz . Seni böyle beğenip evlenmedi mi niye kısıtlamasına izin veriyorsun. O istediği için değil senin içinden geldiği için kapalı giyin ama sen iste yani. Yok öyle istemiyorsan istediğin gibi giyin.
(1,080 puan) tarafından
Ah ben o hatayi basta yaptim zaten.
tarafından
Bişey olmaz. Hiçbir zman geç değildir.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin nasıl istyr  öyle giyn bnce cnm bu yönden bnde çok kavga edtmm cunku
(1,080 puan) tarafından
Canm boyle seyler karsılıkli o öyle istemiyorsa benim de yapmmasıni istedigim seyler var o bunu yapmiyorken bende yapamam ki cok yaptm neler neler giyinmedim ki ...
tarafından
Anladm kuzum bnde tartistm sonunda dedgim oldu  ama biraz düşününce inada Hk verdim
0 oy
(1,681 puan) tarafından
Ne istiyorsan onu giy. Tamam diyip giymedikce emin ol daha çok kısıtlar. Açık olduğunu bilip evlendi, şimdi sorun ne. Sinir oluyorum bu tiplere
(1,080 puan) tarafından
Aynen oyle zaten dedigim gibi acik giyinmiyrm vebende  sirf benim karima bakmasinlar ama ben bakarm zihniyetine sinir oluyrm
(1,681 puan) tarafından
O zaman hiç hiç aldırma. Kendisi niye bakıyor. Ben yapayım ama sana yapmasınlar, sen yapma kafasında. Oldu başka ne istermiş. Cidden diyorum sen dediklerini uyguladikca iyice kısıtlar
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Paşa gönlüm nasıl isterse öyle giyerim sende öyle yap oturmasıni kalkmasını nerde nasıl giyilicegini biliyorsan 
0 oy
tarafından
Bir koca nasıl karısına kendini göstermeye gelmişsin der yazıklar olsun ağızlarının ayarı yok 
0 oy
tarafından
Kişi kendinden bilir işi canım o bakıyorsa herkesi öyle sanıyor giydirmiyor demekki ve sen onun kölesi değilsin içinden geldiği gbi davran
0 oy
tarafından
Kişi Kendinden bilir işi diyorum başkada bişey demiyorum 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi hesabi senin eşinin sorunu, o herkese baktığı için sana da bakcaklar diye öyle giyinme diyo

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 2,992 göst.
0 oy
11 cevap 639 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,317 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 781 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Canssu (2 puan) tarafından soruldu