0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Kayınbabamgille konuşmuyorum evladıma yaptıklarından dolayı evime geliyorlar yüzsüz yüzsuz bayramda eşimin hatrina gittim konuşmadım ama öğün babami görmüş eda bizle konuşmuyor demiş size soruyorum evladinizin sağlığını hiçe sayan insanlarla konuşur musunuz

14 Cevaplar

0 oy
(5,491 puan) tarafından
Ne olmuştu da neden konuşmuyosun
(3,739 puan) tarafından
Oğlum çok hasta idi kayinbabam evde idi arabasi da var dedik ki hastaneye götürelim çok hasta Talha diye sonra ben gelemem orda iki saat vakit kaybedemem dedi bide kaynanam da evdeydi kuşburnu aldım onca para verdim hastaneye gelirsem ziyan olur bunlar dedi yaa parayı düşündü oğlumu düşünmedi
-Reklam-
0 oy
(7,924 puan) tarafından
Sebebi anlat bakalım ona göre bişey dicem
(3,739 puan) tarafından
Oğlum çok hasta idi kayinbabam evde idi arabasi da var dedik ki hastaneye götürelim çok hasta Talha diye sonra ben gelemem orda iki saat vakit kaybedemem dedi bide kaynanam da evdeydi kuşburnu aldım onca para verdim hastaneye gelirsem ziyan olur bunlar dedi yaa parayı düşündü oğlumu düşünmedi
0 oy
tarafından
Ne gibi bir sağlık sorunu
(3,739 puan) tarafından
1. Vücudunda çok değişik yararlar çıkıyordi çocuk sabaha kadar uyumiyordu 2. Ciside 15 gündur dışkısını yapamıyordu kıvranıp duruyordu
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ee babanda sorsaydi nie ama bir sebebi vardr deseydi
(3,739 puan) tarafından
Babamin acil bir işi varmış gitmesi gerekiyormuş sonra konusalim demis
0 oy
(421 puan) tarafından
Sen kendin karar vermişsin baban ne dedi. Bende konuşmuyorum babama dese kızım bilir derdi otururdu kıçının üstüne 
(3,739 puan) tarafından
Babamin işi varmış hemen gitmek zorunda kalmış
(421 puan) tarafından
Daha beter oldu şimdi şikayet ettide ne geçti eline cok saçma bi hareket
0 oy
tarafından
Çocuğunun sağlığını nasıl hiçe saydılar ki 
(3,739 puan) tarafından
tarafından
Ayy Allah'ım yaa bide utanmadan babana şikayet ediyor
0 oy
(2,274 puan) tarafından
Öyle bir şey yapsa galiba kapımın önünden bile geçirtmezdim. Ne kadar terbiyesizler ya.
(3,739 puan) tarafından
Hem suçlular hem güçlüler
(2,274 puan) tarafından
Ben eşimin ailesi ile görüşmüyorum numaralarına kadar engelledim. Bizde insanız, ****** muamelesi görmek için evlenmedik. Sonra saygı bekliyor bunlar işte
(3,739 puan) tarafından
İnsan gibi davransalar bizde ona göre davranırız
0 oy
tarafından
Benim kayınpederim kaynanam da öyle babamlar gelir benim dedikodumu yapar babamlara gider aynı şikayet eder nefret ediyorum şu huylarından ama yinede üstüne düşmüyorum görmezden geliyorum 
(3,739 puan) tarafından
Hayır yani Sikayet ettiklerinde ne geçiyor ellerine babam beni evlatliktan mi reddecek yada dövecek mi öldürecek mi onu mu istiyorlar yani
0 oy
(57 puan) tarafından
Beni de kayınvalidem benim yanımda ağlayarak anneme şikayet etmişti. Hem de ben Almanyaya gelin gittim. Tam da yola çıkacağımız gün yola çıkmadan birkaç saat önce yaptı bunu. Bir de aynı evde yaşıyorduk. Anlattığı şeyler de eften püften şeyler. Ayy ne günler yaşadım Allah'ım çok şükür geride kaldı. Şimdi gülüp geçiyorum.
(3,739 puan) tarafından
Çok sinir bozucu gerçekten
0 oy
(12,945 puan) tarafından
Babanda cevabını verseydi keşke ne yaptınızda konuşmuyor acaba diye 
(3,739 puan) tarafından
Yaptıklarını sürekli inkar eden insanlar oldukları için bunlar biz bir şey yapmadikki derlerdi
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Haklısın bende konuşmazdım
(3,739 puan) tarafından
Haketmiyolar ki
0 oy
(795 puan) tarafından
Yani sebebini biliyorlarsa niye konusmuyo demesinler bence 
(3,739 puan) tarafından
Yaptıklarını inkar ediyorlar yapıp yapıp biz bir şey yapmadık diyorlar
(795 puan) tarafından
Allah sana sabır onlarada akıl fikir versin
(3,739 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından
Boşver canım sen onlar gibi olma 
(3,739 puan) tarafından
Onlar gibi olamam kuzum zaten

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 511 göst.
13 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 380 göst.
14 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ahdevefaa (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,078 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
+1 oy
47 cevap 1,011 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu

379,189 soru

11,350,838 cevap

34,819 kullanıcı

...