0 oy
839 göst.
Diğer kategorisinde (2,525 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar birden aklıma gelen garip ve sinir bozucu olayı anlatmak istiyorum sizede 

Evet daha 45 gün filan olmuş doğum yapalı pazara eşimle gidip birşeyler almak istedim.

Ben pazara girdim eşime de dedim sen park et motoru gelirsin,daha 30 adım atmadan

çarttt diye ses geldii bı baktım benim pantolan yırtılmış kadın yürürken birden pazar arabasını dizime çarparak ve ısrarla çekerek yırttı pantolanumu kışın ortasında öyle kaldım dondum.. kadında tesettürlü "özür dilerim kafamdaki iğneyi verim mi dedi ben hala şok ama bunu da veremem ki napsam filan dedi gülerek" ben daha ikinci kez giyiyorum pantolonu eşim geldi o sırada noldu filan gördü tabi ben sinirden küplere bindim ama susuyorum kadının da eşi geldi baktım olay büyücek boşver dedim eşime onlarda gülerek hakkınızı helal edersiniz artık dedi ..

Ama ben asla kabul etmiyorum insan bir mahcup olur..öyle işte uzun oldu ama aklıma geldi sizinde var mı böyle değişik anılar 

36 Cevaplar

+1 oy
(17,279 puan) tarafından
Komik bişey yokki neye gülüyomuş Allahın ayıları
(2,525 puan) tarafından
Inan bende o yüzden şok oldum ve sustum yani bu olaya ben sebep olsam yerin dibine girerdim utanmaktan ve para teklif ederdim mahcup olurdum ama böyle saçma birşey yaşanmış oldu maalesef..
(17,279 puan) tarafından
Ay  utanma kalmadı millette artık ya
-Reklam-
+1 oy
(12,477 puan) tarafından
Geçen hafta pazara gittim 10 liraya erkek bayan atleti satıyorlar ama kalabalığı gör 3 tane polis habire bağırıyor çantalarınıza dikkat edin diye hiç kimse tınlamıyor bile kadının birinin pazar arabasını götürüyorlar polis diyor abla arabana dikkat et götürürler kadın arkasını döndü sonra tekrar atlet seçmeye başladı hiiiiiiç bana mısın demedi ya 
(2,525 puan) tarafından
Yok artık baya ilginç
+1 oy
(833 puan) tarafından

Pazarda yaşadığım en komik olay alışverişimi yapıp pazar arabasına yerlestirdigimde yolun ortasında arabanın tekerinin fırlaması :) en çok bundan korkarım en çok da bu başıma gelir

(2,525 puan) tarafından
Ay oda çok zor oluyor aksilik maalesef geçmiş olsun:)
+1 oy
(4,102 puan) tarafından

Annemlere gitmstik ordan pazara kızlarımida alıp gittik neyse öyle pazarda dalmışsiz annem bitane cocgun elini tutms gidiyor bende arkadan ona bakıp yürüyorum ana nereye gidiyosn dedimr r bu elindeki ne annem aniden  ✋ NE BAKTİ BASKASİNİN COCUGİNİN ELİNİ TUTMS GİDİYORı korktu ay aklıma geldikçe gülüyorum Dior biri çocuğunu görse onu kacirdigmi zanneder meğer kızımı zannetmiş bakmadn ellini tutup gidiyormuş başka cocgun:))))

(2,525 puan) tarafından
Ay evet gerçekten çocuk bağırsa orda beni kaçırıyor diye adınız çıkardı çocuk kaçırıyor diye Allah korumuş yine erken fark etmiş
tarafından
haha ben bi kere annemle aynı elbise giyen kadının peşine takılmışdım
(4,102 puan) tarafından
Ahaha çok komik ve korkunç çocukta ellini tutup gidiyorlardı Allah'tan ben fark ettim
+1 oy
(888 puan) tarafından
Pazarcı esnafı tabiki istisnalar hariç çoğunluk diyelim çok saygısız terbiyesiz ve üç kagitcilar Allah dan korkuları yok tartıda eksik tartan mi ararsın çürük koyup itiraz edince üste çıkanimi ve malını zorla satmaya çalışanimi sevmiyorum bu yüzden gitmiyorum da epeydir 
(2,525 puan) tarafından
Evet artık iyice bozuldu eskisi gibi değil maalesef bende groseri migrostan alıyorum çoğu zaman ama işte pazarda bı başka
+1 oy
(978 puan) tarafından
Bi tane pazarcı adam kahkahaya bopmuştu pazarı gençten Bi uşak.

Salatalık alıyordum arkamızdaydı Bi bağırdı abuuuu duydun mu adam kocasını bıçaklamış abboooo diye karı gibi bağırdı öldük gülmekten sonra dan jetonumuz düştü adam nasıl kocasını bıçaklıyor =)) 
(2,525 puan) tarafından
Hahah İstanbul'da oldum zamanlarda bazı semptlerde böyle pazarcılar oluyordu:) Adana'da böyle espri yapan yok
(978 puan) tarafından
Ben ilk kez karşılaştım hepimiz de ***** gibi kalmıştık nasıl adam kocasını bıçaklıyor diye herkes birbirine baktı anladıktan sonra kahkahalar havada uçuştu =)) Samsundayım
0 oy
tarafından
Kız ben orda olsam surdan pantolon seçin alim size nolur diye ısrar ederdim hee
(2,525 puan) tarafından
Bende yerin dibine girerdim ama böyle bir olay yaşadım ve insanları anlamak çok zor
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Utanmada kalmamış 
(2,525 puan) tarafından
Gerçekten öyle ben böyle bir olaya sebebiyet versem yerin dibine girerdim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
2 kiz tarafindan tacize ugradim
(2,525 puan) tarafından
Aaa.. leze mi denk geldin zelal geçmiş olsun
(11,217 puan) tarafından
ne bilim kiz kalcami vurup gittiler dondum sövdum saydim hic orali olup donup bakmadilar bile
(2,525 puan) tarafından
Tövbe yarabbim daha neler
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Kurusoğan alacaktım. Beyaz soğan ve köy soğanını karışık dökmüş tezgaha adam hep köy soğanı doldurmaya başladı daha lezzetlidir

Aslında ama ben diğerini tercih ederim. Beyaz olandan doldursanız dedim asıl soğan bu dedi ve bıraktı poşeti satmaktan vazgeçti. Değerini bilenlere satmayı tercih ediyor sanırım 

.
(2,525 puan) tarafından
Allah Allah oda ilginç yanı belki ben onu istemiyorum
0 oy
(2,610 puan) tarafından
İnsanlarda görgü denen bir şey kalmamış arsızlık almış başını gidiyor. Yanlışlık olabilir insan bir özür diler pişmanlık utanç hisseder 
(2,525 puan) tarafından
Evet aynen öyle yani gerçekten içtenlikle özür dilerim dese önemli değil insanlık hali olur dicem ama utanmamiyor insanlar bende hakkımi helal etmedim
(2,610 puan) tarafından
Etme vallahi ayıp bana göre
0 oy
tarafından
Pazarda domates alıyorduk çok iyi ezik değil dedi seçme olmaz ama en iyisini veriyorum dedi tabi arkada ezik çürük doldurdu bir iki tanede değil nerdeyse hiç sağlam yok iyice bağladı poşeti eşim aldı dur bakicam dedim açtım adama baktım adamda ver abla ver yaa alacağın yok dedi hem suçlu hem güçlü
(2,525 puan) tarafından
Evet öyle insanlar hiç esnaf olmamalı ama maalesef
(3,156 puan) tarafından
Bunu bende yaşadım bikaç hez hem suçlular hem güçlüler domates alcam aynı bi gerizekalı adam doldurmuş olanca çürükleri poşete verdi bana baktım dedim ki bunları değiştirir misin hep çürük dedim adam bana paramı geri verdi mal dedim sinirle bedavaya almıyoruz diye söylene söylene gittim ordan...
0 oy
(5,374 puan) tarafından
Ben öyle birsey yapmış olsam yerin dibine girerim ne diye gülüyorlar anlamdım. Bana böyle davranan insanlar karşısında ben olsam helal etmiyorum derim
(2,525 puan) tarafından
Bende etmiyorum canim zaten insan gibi gerçekten içten şekilde özür dilese yine derim ki insanlık hali sorun etmem ama böyle yobaz insanlar da var helal etmiyorum hala aklıma gelince sinir oluyorum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bence pantolon giydin diye kasıtlı yaptı diye düşünüyorum , şöyle gelin size bi pantolon alayım diyebilirdi
(2,525 puan) tarafından
Sanmıyorum bilerek yaptığını çünkü sadece önüne bakıyordu arkadaki arabasını hesaba katmadan
0 oy
tarafından
Defalarca özür diliceğine pişkin pişkin gülmüş dangozlar 
(2,525 puan) tarafından
Evet öyle oldu bende lohusa lohusa ne diyim içimden hakkımı helal etmiyorum dedim
0 oy
(996 puan) tarafından

Pazara gitmekten nefret ederim kalabalık sevmem o yüzden hiç pazara gitmedim hayatımda annemle küçükken gittiklerim hariç :D

(2,525 puan) tarafından
Bende evlendikten sonra gitmeye başladım hoşuma gidiyor taze taze seçip almak
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Pazarcı ve dönercinin kavgasının arasında kalmıştık. Annem 9 aylık hamile biranda adamın biri bize doğru koşmaya başladı elinde kılıç gibi döner bıçağı annem beni korumaya çalışıyor o an tam ortada biz o bıçağı sallıyor diğeri bıçak aldı annem yere düştü ayağında ki terlik falan  koptu  Büşra diye bağırıyor beni tutmaya çalışıyor ortalık ana baba günü gibi herkes birbirine girdi hiç unutmam annem sürünerek 2 dezgah arasına girdi benide çekerek. Sonra bu dönerci adama sapladı biraz kaçarken derken azcik uzaklaştılar bizden çevremdekiler geldi  bize Su verdiler kaldırdılar yerden falan. Çok korkmuştum ama hem kendime hem anneme  adam üzerimize doğru sallaya sallaya geliyordu.
(2,525 puan) tarafından
Ay Allah korumuş canim benim travma resmen
(1,964 puan) tarafından
Vallahi Allah korudu anneme çok korkmuştum karnına saplanirda birşey olur diye. Bu tarz belalar beni çok çeker nerede olay orada ben
0 oy
tarafından
Ben de hamileyim karnım yeni şişti 2 hafta sonra doğumum olcak inşallah.. Geçen pazara gittim kadın çarşaflı yüzü elleri hiç görünmüyor peçeli filan. Aynı tezgahta ürün seçiyorduk. Birden sen Bu halde utanmıyor musun dışarı çıkmaya dedi. Pardon dedim o anın şoku ile göbeğin iyice çıkmış insanlar sana bakıyor göbeğine bakıyor dedi ki göbeğim filan açık değildi açık giyinen biri değilim kısa kollu tşört eşortman o şekil. O an gerçekten şok oldum. Niye sen, senin eşin, çocuğun varsa çocukların gökten zembille mi indiniz diyebildim sadece. Etraftaki kadınlar da bana destek oldu sağolsunlar. Başıma ilk kez böyle birşey geldi o an erkekler filan da toplandı utandım baya. 
(2,525 puan) tarafından
Ay Allah'ım daha neler
tarafından
Hayatı sorgulamaktan kendimi alamıyorum o günden bu zamana. Ki şu anki zaman öyle ilerleyen zamanlar daha kötüye gidiyor gibi. Bebeğimi düşünüyorum. Ben nasıl korucam onu böyle insanlardan, vicdansız, rezil, karşı tarafla aynı fikirde olmadığı insanlardan nasıl korucam onu korkuyorum gerçekten.
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Evet ya bugün yaşadım. Cüzdanımı kaybettim pazar da. Düşünüyorum nerde düştü bide cüzdan çantadaydı aklım almıyor 
(2,525 puan) tarafından
Çalmışlardir canim cepciler çok oluyor pazarda geçmiş olsun
(4,889 puan) tarafından
Yok ama çantamdaydı ve çantam kilitli boynumdaydi. Muhtemelen düşürdum
(2,525 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım artık sadakan olsun
(4,889 puan) tarafından
Aynen öyle cana gelmesinde
0 oy
tarafından

Babam aldıklarını pazarda unutmuşdu. Evde annemi tersleyib ertesi gün pazara gitmişdi. Kadına eşim aldıklarını bi yerde unutmuş ama nerde bilmiyoruz diyince kadın patlamış:D:Dsen unutdun hep kadınlardan biliyonuz al götür diye vermiş poşetleri

(2,525 puan) tarafından
Aay çok iyimiş canim iyi başkası alıp götürmemis

İlgili sorular

+3 oy
54 cevap 2,324 göst.
3 Nisan 2021 Diğer kategorisinde MehmetEmirr (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 281 göst.
22 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 362 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde &Nazenin & (650 puan) tarafından soruldu