0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
2 aydir karşıma bir komşum taşındı maşallah boy boy çocuğu var rabbim bağışlasın.sorun şu sürekli bizim kapıyı çalıp içeri gelmek istiyorlar 3 4 kardeşler bir kere aldım kızımla içerde oynadılar ama kardeşler birbirini dövmeye başladı anneleri yanlış anlar sanki ben dovuyorumusum gibi anlar diye eve gidin kiziminin uykusu geldi dedim diyor ki o uyusun biz oynarız neyse zar zor gönderdim ama surkeli kapıyı çalıyorlar içeri gelmek için ortalık vürüs kaynıyor ve bu cocuklar ayakkabısız çorapsız sürekli dışarda annelerinin haberi var surkeli kapıyı çaldıklarını biliyor ama uyarmiyor ne yapabilirim

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annelerine söyle 
(1,313 puan) tarafından
Yanlış anlar diye söylemedim ama haklisniz
tarafından
Istediği kadar yanlış anlasın kızına hastalık bulastirirlarsa ne olur
(1,313 puan) tarafından
Ay Allah korusun bide maymun virüsü çıktı
tarafından
Yani virüs kol geziyor aynı bu şekilde annelerine söyle deki benim çocukta hastalık varsa sizinkiler sizinkiler de varsa benim kızıma geçer bu dönemde tedbirli olmamız lazım çocuklarını uyarır mısın de hem onun da kalbi kırılmaz
(1,313 puan) tarafından
Haklsin canım öyle yapayım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annesine tatlı dille anlat canım
(1,313 puan) tarafından
Anlaticam canim
0 oy
(7,580 puan) tarafından
Acma calar giderler annelerine soyle 
(1,313 puan) tarafından
Kız açmıyorum zile nasıl basiyorlar
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Kapıyı açma .
(1,313 puan) tarafından
Acmiyorum ama bir gorseniz
0 oy
(3,601 puan) tarafından
Sürekli kapıyı caliyorlarsa sürekli almayacaksin eve babası var de uyuyor de çıkıyoruz de bir sure sonra gelmezler ama elini verirsen kolunu kaptirirsin
(1,313 puan) tarafından
Haklsin canım
0 oy
(119,272 puan) tarafından
hatayi basta eve alarak yapmissin kadina soyle gondermesin
(1,313 puan) tarafından
Aslında almiyacktim eşim al bişey olmaz dedi
(119,272 puan) tarafından
bi daha asla alma bak ayagi kayar duser kolu kirilir bisi olur ustunde kalir en korktum sey emanet cocuk
(1,313 puan) tarafından
Bende en çok bundan korkuyorum
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Valla ben annelerine derim çocuklarına sahip çıksın o ne öyle doğurmuş salmış sahip çıksın çocuklarına uyar canim bu devirde kime ne kadar güveniyorda gönderiyor sürekli 
(1,313 puan) tarafından
Ben bile kötü oluyorum
(2,596 puan) tarafından
Hic sevmediğim anne tipi saliveriyor başından
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Karşı binamdaki kadın 2 kızını yolladı bikere bişey de edim iki gün sonra gene yolladı almadım kadına yazdım emrivakileri sevmem diye
(1,313 puan) tarafından
İyi yapmışsın
0 oy
tarafından
Ay nerde yasiyosn bizmde vardi öyle 2vay oldu tasnili yoksa aynı kismi :)
(1,313 puan) tarafından
Valla olabilir Diyarbakır
tarafından
Bizmki ordu Ünye di kadin suslnp gidiyordu 8 tane küçük çocuğu vardi aprmtna dagiliyordu çocuklarda
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Alma eve canım müsait değilim de sürekli benim arkadaşımın kızı var dediğin gibi sürekli apartmanın içinde her kapıya gidiyor annesi müsade ediyor bu farklı bir zihniyet bilmiyorum ben çocuğumu asla tek başına bir yere gitmesine müsade etmem kendim çocukla bir yere giderken bile huzursuz olurum döker dağıtır diye alma bence çocuğun başına bir iş gelse senden bilirler 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Sen uyar hem anneyi hem çocukları ben sevmem böyle seyleri
0 oy
tarafından
Annelerine söyle tabikide
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Valla yanlış anlasın. O uyanık sen ***** mısın? Kurtulmuş çocuklardan başına atarak..en nefret ettiğim şey. Bn anca kendi cocuguma yetiyorum bı de onun çocuklarına mi bakacam. Çal kapıyı de. Çocuğum çok huzursuz saatlerinin değişmesine asla tahammül edemiyor sürekli ağlıyor susturamiyorum. Tek başımayım eşim de bana kızıyor çocuğun düzenini değiştirme diye. Senin çocuklar zile basmasalar olur mu ? Tam uyutacak oluyorum zil çalıyor kapı çalıyor kalkıp bakıyorum çocuklar bnm çocukla oynamak istiyor. Kızımda görünce o da istiyor ama bı sure sonra huzursuzlaniyoe. Senin çocuklarını da bunaltiyor. Emanet çocuk korkuyorum. Kusura bakmasın dediğim gibi yapalım. Çocuklar kapıyı çalmasınlar. Kusura bakma tekrardan de geç git bozulursa bozulsun
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben asla almiyorum bir defa aldim kizimin arkadasini banyomda sac kremimi kuvete bosaltmisti sonradan gordum birdaha almiyorum

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 416 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 299 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,048 puan) tarafından soruldu
+3 oy
21 cevap 580 göst.
0 oy
4 cevap 155 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,345 puan) tarafından soruldu