0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızım biraz önce yerde yürürken parkede ayağı kaydı düştü ve kafasını yere vurdu. Hemen koşup kucağıma aldım sakinlesmesi için sarıldım . Direk kafasını boynuma koydu. Bende şarkı söyledim kendi uydurdugum. Onda sakinlesiyor. Şarkıyı söylerken kızım uyumuş. 5-10 dkka içinde. 

Önceden de kızım koltuktan düşmüştü ve doktor uyutma demişti yanlış hatirlamiyorsam ? 

Kendiliginden hemen uyudu. Normal uyku saati  9.30 . Bugün dışarı çıktık o yüzden yorulup erken mi uyudu ? Uyku saatine 1 saat vardı. Yoksa kafasını vurduğu için birşey mi olduda uyudu :woot:

Uyumamasi mı lazım acaba ?? Uyandiriyim mi kızlar ne yapmalıyım :'(

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bence uyandır Rabbım korusun 
tarafından
Canım uyutmayin diyorlar normalde benimde daha yeni dönmeye başladığı zaman bilmiyordum farkında olmadan kaşla göz arasi koltuktan düşmüştü hemen acile götürmüştüm çok şükür bir şey çıkmadı ama yine de uyutmayin diyorlar kafasını falan vurdu mu
tarafından
Bi anda uyudu gitti canım. Sakinlessin diye şarkı söyledim ninni gibi geldi sanırım. Uyandırdım. Uyandı ve ağladı ilk defa uykusundan uyandırdım. Sonra biraz etrafına baktı sonra uyudu gitti yine. Sonra mamasını verdim emdi yarıda bırakıp soluna dönüp yattı. Allah korusun bir sorun olsaydı hareketsiz olurdu dimi? Kızım sağa sola dönüyor takipteyim şuan başındayım. Nefes alıp veriyor çok şükür.
tarafından
İnşallah bir şey olmaz canım Allahin izniyle çok geçmiş olsun
tarafından
İnşallah olmaz canım dua edermisin kızım için :((
tarafından
Ederim tabi canım benim korkma inşallah kötü bir şey olmaz çocuk bu düşe kalka büyüyecekler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecmis olsun
tarafından
Teşekkür ederim canimm:(
0 oy
(351 puan) tarafından
Uyutma cnm 2 saat en az
tarafından
Uyandirdim geri uyuduu etrafina baktı ağladı geri uyudum ill defa uyandirdim uykusundan sersemlesti. Uyurken sağa sola dönüyor . Bir sorun olsa hareketsiz olurdu değil mi? Mamasını verdim içti yarisinda sol tarafına döndü uyuyor şimdi.
(351 puan) tarafından
Yinede ara ar uyandır cnm
0 oy
(4,152 puan) tarafından
cok fazla sert vurmadiysa bisey olmaz canm 
tarafından
Ayağı kayıp düştü canım parkenin üstüne :((
(4,152 puan) tarafından
bisey olmaz kuzum gecmis olsun benmki gundr kac dusuyo yeri geliyo uyuyo artk sennki buyudu biseynolmaz Allahin izniyle
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Canım.kusmadiysa sorun yok benim kız kaç kere sisirdi yumurta gibi kafayı gözlerini aç bak kanlanma falan varmı diye Allah'ın izniyle bişi olmaz
(4,430 puan) tarafından
Bişi yoktur Allah'ın izniyle canım o zaman
tarafından
İnşallah yoktur kuzum kızımın başında ağladım birşey olucak diye:(((
(4,430 puan) tarafından
Canım oluyir böyle şeyler benim kız büyüyene kadar o kafayı kaç kez sisirdi hepte aynı yeri vuruyordu şimdi bile bacakları hep morluk içinde çünkü kıçı durmuyo kardeşinin besigiyle koltuk başı arasında gezerken vuruyo dusuyo kapı pervazlarins tırmanmaya ugrasiyo hey hey neler neler
tarafından
Evet haklısın canım benim kızımda çok düşüyor ama 2 dkka ağlayıp geri devam ediyordu kosturmasina. Ama bu sefer çok ağladı birde kucağımda hemen uyuyunca şüphelendim birşey mı var diye. Ben sakinlessin diye şarkı söyledim. Kızıma ninni gibimi geldi acaba ? Nedir bilmiyorum. Öğlen uyudu sadece. Disardaydik akşam uyumadıgi için mi hemen uyudu diye düşündüm. İnşallah yorulduğu için uyumuştur. Şimdi mamasını emdi yarıda bırakıp yan tarafa dönüp uyudu. Allah korusun eğer uykuda birşey olmuş olsaydı ne olurdu ? Hareketsiz mi yatardı ? Tepki vermeden ? Nasıl anlayacağım birşey olduğunu ?
(4,430 puan) tarafından
Çocuklar dışarı çıkınca uyuyor zaten onun belkide uykusu vardı ondan çok aglamistir birde düşünce yani gözü iyi diyorsun hareketsizde yatsa arada göz kapaklarını aç bak kanlanma var mı diye ama Allah'ın izniyle yoktur bence ben çok öyle açıp açıp baktım kipirdamiyo diye çok iyi anlıyorum seni
0 oy
tarafından
Aslında düşmelere hemen çocuğu uyutmamak gerek keşke 1 kaç saat sonra uyusaydi inşallah birşeyi yoktur
tarafından
Kucağımda uyumaya yakın üstünü değiştirdim uykusu var diye ağladı. Akşam uykusuna yatmamisti. Sağa sola dönerek uyudu . Hareketsuz yada baygın gibi değil. Şimdi mama veryrum
tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
(830 puan) tarafından
Uyandır hemen cnm ne olur ne olmaz benim oğlumda düştü zaten o gün uykusuzdu ben direndim ne kadar aglasada asla uyutmadm 2 saat sonra kendiliğinden uyumuştu ne kadar yorgun olsada uynair
tarafından
Ben uyandırdım canım gözünü açtı. Uykusu vardı akşam uykusuna yatmadı. Uyanınca ağladı korkarak baktı hiç uykudan kldirmadim bugüne kadar. Sağa sola dönerek uyuyor baygın yada bitkin gibi değil. Kusması da olmadı . Şimdi mama veriyorum. 1 saat bekledim öyle verdim
0 oy
(683 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla beyin kanamasi veya beyinde bı hasar varmı diye uyutma diyorlar çünkü uyurkenn anlamazsın mesela uyaniksa gözlerde kayma kusma vs olurmu diye bakman gerekiyor tepki vermeme normalden farklı davranma vs
tarafından
Uyandirdim. Korkarak baktı babasına ve bana. Hiç uykdan uyandrmadim bugüne kadar. Sağa sola dönerek uyuyor. Hareketsiz yada baygın gibi uyumuyor
0 oy
tarafından
Uyandırmalısın her ihtimale karşı 
0 oy
tarafından
Kız kızın düşmüş sen buraya şekil şukul ciziyosun kusura bakma da farklı geldi bana :) Rabbim korusun tüm bebeklerimizi inşallah bı şeyi yoktur başını vurmadiysa korkma yine de takipte kal uyandırabikirsen daha iyi olur 
0 oy
(7,605 puan) tarafından
Bu gece uyuma gözlemle uykusunda kontrol et sık sık.
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Korkma canim benim oğlumu görsen şok olrsun sürekli sinrlenince kafasını yere vurur çok şükür şimdiye bişi olmadı onada opmaz inşallah
0 oy
(119,327 puan) tarafından
yaa gecmis olsub
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Bugun bnm kide düştü ama öle şiddetli değil Di korkma kızardı sadece kantoron yağı sürüdm gecti hemen kusma felan yoksa birşey olmz cnm cocuk bu düşe kalka büyücek
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Parke düşmesinden bisey olmaz diye düşünüyorum benim kizim yurume evresinde çok düştü asıl en korkutanı duvarin kolon köşelerine dusmesi gecen aksam yasadik daha direk hastaneye tomografiye goturduk allahtan ic kanama gecirmemis cok gecmis olsun icin rahat edecekse  uyandir uyutma kafa travmasi geciriyorsa anlayamazsin uyudugu için düşmeden dusmeyede fark var 
0 oy
tarafından
cok hızlı mi vurdu canm uyandir bi yokla baklm normal görürsen tekrar uyur 

hafif vurduysa birsey olmaz allahın izniyle

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 162 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 551 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy