0 oy
348 göst.
Aile kategorisinde (108 puan) tarafından

Mesela bazen evde cok daralirim cok sıkılırım bazen stres sinirden kendi kendimi yerim ama evladima sarildimmi akan sular durur anneler hep soylerdi cevremdekiler cocukluk ergenlik akli nekadar sacmalar derdim ama oyle degilmis bakışı bile yeter bazen cok sinirlendirir kizdirir ağlatır ama olsun canlari sagolsun ayaklarina tas degmesin evlatlarımızın 

Bunca yil hic arkadasim olmamisti tek ve omurluk arkadasimi dogurdum iyiki ....
Annelik böyle birşeymiş:)
Siz anneligi nasil anlatırsınız:)
Buda gece postu olsun Hayirli Aksamlar :)

24 Cevaplar

0 oy
(4,983 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ona gelmesin bana gelsin <3

-Reklam-
+1 oy
tarafından
İkili delilik. Çok yoruldum biraz nefes almaya ihtiyacım var diye düşünüp 2 dakika sonra özledim diye yanına gitmek :D
(108 puan) tarafından
Ya bu bennn :D
(48,690 puan) tarafından
aa bu ben zorla uyutup uyuyuncada opup rahatsız etmek ☺️
(108 puan) tarafından
Sanirim hepimiz ayniyiz :)
tarafından
:D gündüz gözünün içine bakıyorum uyusun da kahve içeyim diye. Biraz uzun uyuyunca da kalksın artık diye etrafında dönüyorum aynen. :)
(108 puan) tarafından
Ayy evet ya :))
0 oy
(48,690 puan) tarafından
benimde cok arkadasim var ama kizim hepsinin önüne geçti ☺️❤️
(108 puan) tarafından
Aynen  Oyle:) ALLAH omurlerini uzun etsin
(48,690 puan) tarafından
aminn canim
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Annem anne olunca anlarsın derdi anne oldum anlıyorum... anneliğin tanımı bende anneyi anlamak
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Karşılıksız sevgi ve fedakârlık
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Evladımın mis gibi kokusunu içime çekmek der ve susarım 
0 oy
(13,021 puan) tarafından
20 sene boyunca hayatımı ot gibi yaşamışım kızım gelince dünyam güzelleşti ❤️ rabbim başımdan eksik etmesin. Benim hayatım oldu bir anda en iyi dostum, arkadaşım, sırdaşım ❤️
0 oy
tarafından

Kısacası şöyle diyeyim kızım benim herşeyim ona sarıldım mi bütün her şeyi unutuyorum çok şükür bin şükür <3

0 oy
(119,342 puan) tarafından
secili cevaba katiliyorum
0 oy
tarafından

Sığındığım <3güvendiğim <3

0 oy
(2,803 puan) tarafından
Hayatından fedakarlik etmektir annelik ben artık 1 kisi deilim 3 kisiyim tırnak uvlarina canimi veririm 
0 oy
tarafından
Aynada kendi yansimam.4 evladım var 4 dünün huyuda farklı sanki benim birçok huyundan birçok çocuk olmuş gibi .hayat amacım mutluluk kaynağım onlar.bir gülüşleri omree bedel.ben babasız büyüdüm kardesimde yok çokta arkadaş canlısı değilim.evlatlarim hayatımdaki bütün boşlukların tamami
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Deliliiikkkkkk
0 oy
(488 puan) tarafından
Fedakarlik, sabir ,karsiliksiz birini bu kadar sevmek kalbinin tam ustunde tasimak demekmis.
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Cennet kokusu 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Herkese kafa tutup yenildiğim tek kişi 
0 oy
(58 puan) tarafından
Anneliiiiiik bu dünyada ki en muhteşem duygu  Bana göre annelik kendinden vazgeçmek demek ve hayatını artık evladının isteklerine mutluluklarına duygularına göre yaşamak. Soguk yemek soguk cay Ben yemeyim o yesin,  ben giymeyim o giysin . Pikniğe gezmeye çağrılır  üşür korkusuyla gitmeyelim ,  ona bjsey olmasın bana olsun , düğün dernek olur uykusu gelir biz gidelim uyusun .. yeter ki o iyi olsun evladım da :) vazgeçmek ya bütün bunlar bi insanı mutlu eden şeyler ama evladimin mutlugu herseyden önemli taniki 
0 oy
(2 puan) tarafından
Bence annelik bazen sabrının sonlarına geldiğini düşünüp kafayı yemek üzereyken onun karşında sadece anlamsızca gülümsemesiyle bile bütün dertlerini unutmak durduğun yerde kendi kendine hiç bişe yokken bile ya ona bişe olursa diye düşünüp ağlamak 1 dakikalığa bile uzaklaşsan onun sessizliğiyle bile hüzünlenmek heegün o cennet kokusuyla yaşamak öpmelere koklamalara doyamamak daha çok çok fazlası rabbim kimseyi evladıyla sınamasın 
0 oy
tarafından
Bazen cinnet gecirmeme sebep olan bagirdigimda gelip boynuma sarılınca dünyayı unutturan paşam ❤️

İyiki var iyiki elhamdülillah

Yaramazlıkta ustune tanımam ama gülüşü her şeye değer 
0 oy
tarafından
O yedikce ben doyuyorum 

O guldukce ben mutlu oluyorum 

Ona gelmesin bana gelsin 

❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 253 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yildizsumeyye (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 226 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 250 göst.
25 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 428 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...