0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (810 puan) tarafından
Ben hiç kullanmadim bu yaşıma kadar yaşım dedigimde 25 yasindayim bugün bir arkadaşla konuştum mutlaka kullan dedi yüz güneşe maruz kalınca lekeler çok belirginlesiyor vs biseyler dedi yüzümde temiz aslında bir leke vs hiç yok ama olabilir mi sizce kullanmalimiyim

21 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Evet arkadaşının dediğine katılıyorum bende hiç kullanmadım ama baktım cillerim çoğaldı ve karardı insalah yakın zamanda bende alicam
(810 puan) tarafından
Alım ozaman ben teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(4,221 puan) tarafından
Kullanıyorum yıllardır, kremsız cıkmam dısarıya, Bende hemn leke yapıyor cnm gunes yakıyor tenimi cocuklara da kullanmayı dusunuyorum yaz geliyor 
(810 puan) tarafından
Aynı markami kullanalım çocuklara yoksa çocuklar için özel varmi
(4,221 puan) tarafından
Aslında bnm kullandıgımda bebekler ıcınde diyor
0 oy
(119,461 puan) tarafından
ben kullaniyorum kendimede cocuklarada
(4,221 puan) tarafından
Cocuklara hangi marka kullanıyorsn cnm
(119,461 puan) tarafından
mustelaninkini kullaniyom
(4,221 puan) tarafından
Sagol☺️
0 oy
tarafından

Benimde yaşım 30 hiç kullanmadım canım :D

(810 puan) tarafından
Kullanmalıyız artık sanırım
tarafından
Bendensin kusum+
tarafından
Aman gerek duymuyorum canım yüzüm tertemiz hiç bir şey de sürmem vallahi güneşe de alerjim falan yok yani
tarafından
simdiye kadar hic Bisey olmadi yüzüme şükür ama bazilarinin oluyomus yeni duyuyorum
(13,834 puan) tarafından
Hemen olcak diye bir sey yok kizlar ilerde yaslar gidince etkileri ortaya cikacak gunes kremi kullanmk lazim tv isigi telefon isigi bile sebep
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Disarda çıplak gezmiyorum :D ama sirtimda koltuk altında göğüs tarafına doğru güneş lekeleri var tişörtten bile güneş ışını o derece işliyo düşün yani o yüzden gerekli bence 

0 oy
(1,736 puan) tarafından
Ben kullanıyorum sürekli, bitti diyelim 1-2 hafta kullanmıyım hemen çillerim koyulaşır, lekeler çıkar. Ve hemen kararırım:) oğluma da 4-5 aylıkken kullanmaya başlamıştım 
tarafından
Hangisini kullaniyorsun cnm
(1,736 puan) tarafından
Roc kullanıyordum ama effectha ya geçtim. Roc un fiyatları baya uçtu çünkü
tarafından
Baktım şimdi çok pahalıymış gerçekten. Bu farmasinin bb kremi var 30 faktör korumalıyız aynı zamanda onlar iyi değil mi cnm. Hem kapaticilik özelliği de var
(1,736 puan) tarafından
Hiç denemediğim için bişey diyemicem, duymadım daha önce
0 oy
tarafından
Sadece yazın değil kışın da güneş koruma özellikli nemlendirici tercih etmelisin
0 oy
(913 puan) tarafından
Bende güneş Allerjisi olduğu icin sadece yüzüme değil açıkta nerem varsa sürüyorum mecburen yoksa kaşınmaktan bı hal oluyorum. Normal insanlar icinde gerekli kesinlikle 20 yasindan sonra ozellikle hergün kullanılması öneriliyor. Temiz içerikli ürünler alin alirken tavsiyem
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Günlük kullandıgım bir nemlendirici kremim var güneşe karşıda koruduğunu düşünüyorum ama emin değilim:)
(810 puan) tarafından
Kullanmaya devam
0 oy
tarafından
Önemli tabiii
(810 puan) tarafından
Açıklayıcı
tarafından
Ewet kizz
0 oy
tarafından
34 senedir hiç kullanmadım bekarken tarlada okadar sıcağın altında da çalıştım hiç lekem falan yok çok şükür 
(810 puan) tarafından
Aynen bende sıcağın altında çok çalıştım hicbisey olmadı annem mesela hiç kullanmamış yüzü tertemiz
0 oy
(854 puan) tarafından
kullanmiyorum ama kullanmayi dusunenlerdenim canim ,☺️
(810 puan) tarafından
Aynen bende artık öyle düşünüyorum
0 oy
tarafından
Ben de normalde kullanmıyordum ama zamanla lekeler çıkmaya başladı yüzümde. Şu an 28 yaşındayım 2 senedir kullanıyorum bıyık kısmımda güneş lekesi var kötü görünüyor bıyıklarım varmış gibi koyu renkli. Zararın neresinden dönersen kardır diyerek başladım kullanmaya. Şimdi her dışarı çıktığımda sürmeden çıkmam yanımda da taşırım çantamda hep vardır. Proscin kullanıyorum ben. 
(810 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(583 puan) tarafından
26 yaşındayım bende hiç kullanmadım valla canım 
(810 puan) tarafından
Bende bir sıkıntıda yok cildimde
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Hiç kullanmam öyle şeyleri usenirim daha doğrusu çok şükür çil leke filan da yok 
0 oy
tarafından
Kullanmamız lazım leke oluyo güneşin zararlı ışınlarından koruyo
0 oy
tarafından
Bende hic kullanmam disarisa fazla cikmiyomki gunes vursun bugun bi misafirim vardi o da bahsetti gunes kreminden sürmüştü 
0 oy
(11,217 puan) tarafından

33 yasindayim bir gun gunes kremi kullanmadim. yuzumu gorsen sasarsin :) youtubeda prof dr yavuz yorukoglunu dinle gunes kremi gereksizdir kndinizide cocuklarinizida yormayin paranizida sokaga atmayin dio :)

0 oy
(795 puan) tarafından
Bende akmak istiyorum ama çok pahalı ne kadar dışarı çıksam yüzüm maf oluyo 
tarafından
Cokmu pahali
(795 puan) tarafından
Yani her fiyata var ama iyisini kullanmak istiyosan 200 lira
0 oy
tarafından

Bende 26 yaşındayım bu zaman kadar hiç kullanamdım hep istedim olmadi niyeyse.

'taki oğluma alana kadar kendime de aldım cidden de ise yarıyor leken falan hiç birşeyim yoktur ama olsun en azından korur güneşten yakmaz fazla zaten esmerim kapkara olmak istemem bu zamana kadar olmadın ama najsjsjdjdh:D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 141 göst.
0 oy
4 cevap 99 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 219 göst.
20 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 391 göst.
4 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...