0 oy
873 göst.
Diğer kategorisinde (1,470 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Bugün görümcemin nişanlısı yemeğe gelecek diye evden öğlen çıktık eşimle. Gecenin bu saatinde geri geldik. Bütün gün hamile halimle dışarıda olmak zaten yeterince yordu. Eve gelince beni toplamam gereken bir makine ve mutfakla karşılaştım. Şimdide ben o mutfağı toplamak istemiyorum. Beraber yaşıyor olabiliriz ancak o da çocuk değil, onun nişanlısı yemeğe geldi. Yanlış mı düşünüyorum ben.

26 Cevaplar

+5 oy
(9,626 puan) tarafından
Açık açık söyle ben senin döküntünü toparlamak zorundamiyim yerken içerken iyi toplamaya gelince ellerin mi kırıldı de 
-Reklam-
+2 oy
(583 puan) tarafından
Eşine soyle  kardeşini kaldırsın yıkatsin elimi sürmem yerinde olsam 
0 oy
(913 puan) tarafından
Haklısın canım kesinlikle çok ayıp yaptığı
(913 puan) tarafından
Senin değil esinin tepki vermesi lazim sen tepki verirsen iş çözülmez daha sarpa sarar
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Yani sen hamilesin düşünceli olması gerekir sende söyle yardım etsin sana bu kötü bısey degil
(1,470 puan) tarafından
Zaten damat yemeği yiyip 10 da gitmiş, biz eve geldik 11 buçuk. İnsan zaten o 1 buçuk saatte toplamaz mı ya
(2,366 puan) tarafından
Ay ayy akıl işte cahilik işte nasıl evlenicekler acabaa
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Seni ilgilendirmez canım yemiş icmisler madem toplasinlar bırak yat boşver
0 oy
tarafından
Eeee niye eve damat gelince gelin dışarımi cikiyomus
(1,470 puan) tarafından
Eşim damatla arası kötü olduğu için biz dışarı çıkıyoruz. Eşim onunla yanyana gelmiyor asla
0 oy
(833 puan) tarafından
Toplama hayatım. Mutfagı toplamadan yatma canım de bitsin gitsin 
0 oy
tarafından
Haklısın canım yapma sende git yat uyu 
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Haklısın gece gece yapma bırak yarın kendileri yapsın 
(1,470 puan) tarafından
Yarın o işe gidecek sabah kahvaltıda bana kalacak gene. Bende buna sinir oluyorum
0 oy
(48,683 puan) tarafından
toplama sabah birlikte yapın
0 oy
(91 puan) tarafından
O sana mı birakiyor cnm sende elleme bırak arksni toplasın herkes
0 oy
(119,338 puan) tarafından
al bi disuncesizler daha
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Kız sakın toplama git yat 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ee git yat. gunluk gorevin vazifen mi nie bu mecburiyeti hissediosun ki
0 oy
tarafından
Sakın elini bur şeye sürme nazlan eşine bugün çok yoruldum de hatta eşine masaj yaptır sızlan sonra da mışıl mışıl uyuyun 
(1,470 puan) tarafından
Bugün toplamasam yarın sabah eşim yok, görümcem yok işte. Gene kahvaltı sonrası bana bakacak
tarafından
Sen böyle düşünürsen tabiki sana bakar görümcen yikamazsa kaynanan yıkasın dişli olun biraz ya sen kendini dudunmezsen kim düşünür elini sürme kim ne derse desin olmadi yarın akşam geldiğinde görümcen yıkasın
(1,470 puan) tarafından
Kötü olmayım diyorum ama cidden sinir oluyorum. Zaten onun nişanlısı gelecek diye sürekli evden çıkmakta rahatsız ediyor. İnsan bazende evde oturup dinlenmek istiyor hamile olunca
tarafından
Kötü olmak gerekiyor bazen çünkü onların yaptığı çok büyük terbiyesizlik
0 oy
(830 puan) tarafından
Şaka mı bu madem zıkkımlanmis görümcen yapsın anası yapsın sanane kız hitnya eşinle madem kötü arası eşin desin işte yiyip içip karıma toplatamazsnix diye ben asla elimi sürmem ki Birlik otursam bile valla yapmam gelemem böyle şeylere
(1,470 puan) tarafından
Görümcem normalde bile sabah işe giderken kahvaltı yapıp onları toplamadan gider. Bunlara takılmamaya çalışıyorum. Ancak gelen onun nişanlısı, yemekte ben zaten yokum neden yani, bunu anlamıyorum
(830 puan) tarafından
Ayyy az önce postlarina baktım kız sen daha yeni evlisin yapma kız en azından bir tavrını koy seni gelin diye hizmetçi mi belledi bu ana kız valla aklın varsa ya evden ayril yada bunlara göz dağı ver
Az önce eltimlerden geldim oraya kaynana kocası görümce bekâr kaynım  hepsi vardı iyiler hoşlar ama asla ben onlarla birlikte durmam yemin ederim kii her eve gelişimde hamdolsun diyorum nasıl dayanıyorsunuz vallahi şoka giriyorum birde yeni evlisin nasıl kabul ediyorsunz Allah sabır versin kurtarsın dünyanın en iyisi olsun ben yinede oturmam aşkımdanda ölmem birlik gitmem valla az daha dayanır babamın evinde dururum yeni ev kurana kadar. Öyle evlenirim
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Şahsen ben olsam toplamazdım yatağıma geçer uyurdum 
0 oy
tarafından
Gec odana yat uzan dinlen yorgunum de. Kendi misafirinin dokuntusunu kendi toplasin. Neden el veriyosun ki.
0 oy
(795 puan) tarafından
Git yat hiç görmemiş gibi saçmalığında bu kadari 
0 oy
(124 puan) tarafından
Canım eve gelip uyusaydin direk eşinle nediye girip mutfağa sorunluymuş gibi yıkıyorsun senin nişanlın değil kalkıp onun yapması lazım dokunma senin yapman saçma sen yaparsin diye bırakıyor zaten alışmış yapma onu ki arkasını toplasın alişmasın
(1,470 puan) tarafından
Zaten toplamadım. Odaya geçince eşimde dedi kahveyi içmişler ama toplmamış diye, bende dedim ben o mutfağı toplamam asla diye. O da annesine gitti söyledi eşim toplamayacak kızın yapsın, onlarda o yapacak demiş. Ne ara yapacak bende merak ediyorum sabah bakıcaz artık
(124 puan) tarafından
Merak ettim toplamıştı üşengeç insan :)))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 557 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Seherl (560 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 261 göst.
0 oy
12 cevap 579 göst.
0 oy
5 cevap 150 göst.

380,001 soru

11,375,297 cevap