0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından

Ben kaynanamla bir otryorm annemler cok uzak degl yuruyerk gdyorm herneyse bugunde gittik annemlere kaynanamda evde dgldi bugun. Dun

yurt disindan gelen yigenlernn yannda kaldi hernyse biz de az once geldik kizm da 6 aylik kizima diyorki nerdesin sen sabahtan beri gezmecii anca geziyonn bende anladm bana laf soktgnu dedm nenesi gibi oda anca gezyr dedm baktm sustu bisey demedi ay snirimi bozdu ya kizi her allahn gunu bize gelr ben gttimmi gezmeci olrm saka sirasnda laf sokar 

7 Cevaplar

0 oy
(704 puan) tarafından
Birlikte yaşamak cidden zor. Birde adı kaynana bunu kendi annen dese ona kızmazsn ama kaynana deynce farklı olyuyor batıyor illaki Allah herkesi anlaşabilecği insanla karşılaştırsın inşallah cnm 
(163 puan) tarafından
Evet gercektn zor birlikte yasamak ama iste esim icin katlanmaya calisiyorm napiyim rabbim yardmcim olsn
(704 puan) tarafından
Amin inşallah bnm kayınvaldem yok
(163 puan) tarafından
Vefatmi etti
(704 puan) tarafından
Aynen cnm ben nişanlıyken trafik kazası sonucu vefat etti
(163 puan) tarafından
Allah rahmet eylsn
-Reklam-
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Sen de yeri gelince laf sokmaya devam et böyle inceden inceden devam:)

(163 puan) tarafından
Aynen valla onceden sesimi cikarmazdm artk hakkimi yedirmyorm bnde saka sirasnda laf sokuyorm :)
(2,028 puan) tarafından
En güzeli azıcık diş  göstermek  iyidir yoksa tependen inmezler:))
(163 puan) tarafından
Aynen oyle vala canm
0 oy
(12,776 puan) tarafından

Valla em güzeli böyle laf sokmak hem için rahatlar hemde o lafının altında kalır :)

(163 puan) tarafından
Tabiki oyle disini gostermek lazm arada bir yoksa fazla ezilirsn ;)
(12,776 puan) tarafından
Aynen öyle hem ezilir hem de sinirden hasta olursun :)
(163 puan) tarafından
Aynen vala canm
0 oy
(7,164 puan) tarafından
Yalnız güzel cevap vermişsin usulünce inceden inceye (◔‿◔)
(163 puan) tarafından
Evet canm vala oh iyide yapmsm hep o laf sokcak degl :)
(7,164 puan) tarafından
Bende senin gibi söylüyorum valla bugün bana milletin yanında sordu neden gelip gitmiyorsun diye bende dedim sanki evde durdugun mu var ki eltime demişsin perşembe kardeşine cuma da ise gidecekmişsn diye önceki günler de kendin müsait değildi yine eltimde dedi hem cagirmiyorsn bizi hem de soruyorsun diye (. ❛ ᴗ ❛.)
0 oy
tarafından
Anne farklı kaynana farklı anne olan laf sokmaz incitmez iyiliği  söz konusu olunca evlatta diblemeyince gerekirse dayak bile atar iyi de yapar bazıları öyle dize gelebiliyor ama kaynana öyle değil hem incitir hemde kötülüğünü ister 

Iyi kaynanasi olup annelik yapanlara da selam olsin:)
(163 puan) tarafından
Valla yeri gelir anne gibi davranr yeri gelr fazla kaynanalk yapar sagi solu belli degl
0 oy
tarafından
Sende lafını sokmuşsun daha ne ariyosn 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kafana taka taka dert hastası olursun hiç umrunda bile olmasın kendi kızi Tabii ki de gelecek görecek Ama sen değilsin gelinsin Allah ıslah etsin böylelerini diyelim güzelim İyi demişsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 363 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 342 göst.
19 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 382 göst.
21 Şubat 2023 Aile kategorisinde Azranur12 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 207 göst.