0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar hemen linç etmeyin sadece dikkatimi cekti iki üç posttan biri kaynanalarla ilgili bian kendimi cok sansli hissettim benim kayinvalidem bensiz bigun gecirmez arar sorar etrafimda doner biseyim eksik bi ara almam lazim desem alir getirir büyük kizimi gezdirmeye goturur ben ufagiyla ilgilenim diye herseyini anlatir ama bende ona oyleyim canim sıkılınca ilk ona giderim cay koyar dedikodu yapariz beraber marketleri turlariz her isine iki elim kanda olsa koşarım oda benim ama ne bilim ya cozemedim acaba biz biraz anormalmiyiz :D 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu limclenecek  bisey deil ozlem
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kız nazar değer şimdi :D

tarafından
Ay Allah korusun kizzz :D bide dusunsene birdahaki post'um  kaynanam delirdi filan oluyormuş :DD
tarafından
Allah korusun kız :Ddd
0 oy
tarafından

Hahaha yalnız değilsin merak etme selocan var burda oda seviyor kaynanasını :D

tarafından
Selocaaan nerdesin :D hakikaten seviyorum ama ya ama sevdiriyor kendini fesat degil arada tutuyor deliligi ama olsun
0 oy
tarafından
Bilemedim simdi bnm kaynanada hayatimin icine ettigi icin
tarafından
Allah oylelerinden korusun bizi kuzum
tarafından
Amin . Keske benimkide sizinki gibi olsaydi
0 oy
tarafından

Benimkide genelde iyide kızım olmadan önce daha iyiydi şimdi arada bir karisiyo gerçi uzağız senede bir iki kere ancak görüyoruz birbirimizi ama kayınpederim tam kankam onun yeri başka :D

tarafından
Okadari bizdede var arada torununa karisiyo ama napim seviyo sonucta cok bunu bilmek iyi geliyo :)
tarafından
Ne güzel valla bizim kayınpeder de neredeyse hiç konuşmaz sohbet etmez benle. Sanki agzına iki tane vuracaklar soğuk nevale
tarafından
Kayinpederimde ayni ya devamli ogluna nasihat verir beninle ilgili çok şükür ❤️
tarafından
Benimki tam kafa dengi arada geliyo bize evde oturmuyoruz hiç çok tatlı adamdır kendisi
0 oy
tarafından

Yok canim bizde öyleyiz valla tam anlattığın gibi :D

tarafından
Ay maşallah:)
0 oy
(778 puan) tarafından
Bizde öyleyiz cnm Allah bin kere razı olsun biz altlı üstlü oturuyoruz bide :D
tarafından
Bizde cok yakin oturuyoruz gorumceleri filan cok ozeniyo ya ama guzel bişey hakkaten
(778 puan) tarafından
Bize de kayinvalidemin eltisinin oğlu bile diyomus anne bende yengem gibi birini istiyorum senle iyi olsn diye
tarafından
Rabbim bozmasın hic birimizin huzurunu ❤️
(778 puan) tarafından
Amin amin kuzum cümlenin ❤️
0 oy
tarafından
Kafa yapınız bir demekki iyi anlaşıyorsunuz 
tarafından
Aynen arkadas gibiyiz genc zaten kendisi
0 oy
(91 puan) tarafından
Biz de çok iyiyiz ama sıkıntılı olanlar da var. Her şey karşılıklı. Kaynanası ablama bi kere bile kızım demedi. O da anne demiyor. Hatta ilk evlendiğinde çocuk diye sesleniyordu
tarafından
Ay asla ismimi bile soylemez yavrum ana kurban der hep bin şükür ya oyle olurmu art niyetli insan demekki ablana kolaylik versin Rabbim
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Ne güzel canım benim kaynanamın bana yaptiklarini anlatsam hiç durma git dersin:) onca yaptıklarına rağmen evime gelir istediği bir şey olursa veririm hizmette kusur etmem ama hep ağlarayak oğlunu doldurur ve o gün kavga ederiz
tarafından
Allah islah etsin oyleleri cok bitanem sıkma canını eden bulur ayeti
(3,740 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Aaa aynı benim annem Allah başımdan eksik etmesin 
tarafından
Annenmi kaynannanmi :D
(3,702 puan) tarafından
Kaynanam cnm :) asla kaynana demem ben annem o benim
tarafından
Bende anne derim ama burda ayirt edilmiyi ondan sorim dedim kuzum ❤️
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Başına gelmedikce anlam verememen gayet normal.

Sence bu okuduklarimisi insan insna yapar mı tabiki normal olan senin yaşadığın

Çok şükür bende iyiyim kayinvalide ile ama empati yapiorm ve duyuyorm neler neler var
tarafından
Aynen başıma gelmedi yani gelen seyler zamaninda oldu ama hepsini usulunce halletttim çok şükür buyuk bisey olmadi Allah kimsenin huzurunu bozmasin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 361 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 452 göst.
20 Ekim 2019 Aile kategorisinde ❤ Sihemin ❤Annesi ❤ (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 382 göst.
21 Şubat 2023 Aile kategorisinde Azranur12 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 281 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,669 soru

11,206,888 cevap

34,510 kullanıcı

...