0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar mrb ben dış gebelik geçirdim bebeğimi canlı canlı kürtaj oldum kanamam vardı ve doktor iç kanamw riskin yüksek dedi elimizde kalabilirsin dedi şimdi sorum şu ki;

3 gün hastanede yattım ben oğlumu kaynanama bırakmıştım hastaneden çıktım şimdi evdeyim kaynanam aramadı sormadı bile ben hastanede 3 gün boyunca oğlum diye diye ağlıyodum ölürsem oğlumu görmem diye ama çektiğim acıyı ben bilirim Allah bilir bugün 5. Günüm kaynanam bu süreçte beni sadece hastaneden çıktığım gün aramış ben uyuyorum görmedim gece geç saatte çağrısını gördüm o saatte de donemiyodum dönmedim ondan sonra tekrar aramadı kaynana çok kırgınım dargınım napcam bilmiyorum

6 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah yardım etsin geçmiş olsun canım bu kayinvalideler neden böyle yapıyor. Allah korusun biseyde olabilir kırılmamak mümkün değil
tarafından
Evet yemin ederim varya ben böyle bişey görmedim insan hiç mi merak etmez ya beni sorma hadi en azından ara deki oğlunun sesini duy oğlun iyi
(5,721 puan) tarafından
Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar diye boşa dememisler
tarafından
Valla öyle şimdi annem yanimda bana oğluma evime bakiyo
(5,721 puan) tarafından
Ahh annelik elleri öpülesi insanlar. Allah başımızdan eksik etmesin canim
tarafından
Aminnnnnnn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiçte umrumda olmaz onca derdin arasında birde onun tribini çekemem herkes en büyük dert kendinde zannediyor empati kuran yok canı isterse arasın istemezse aramasın o arayınca basın göğe ermez aramadı diyede bir yerin eksik kalmaz 
tarafından
Öyle valla ama sonuçta onun torunuydu
tarafından
Ben iki doğum yaptım ikisinede zerre faydası olmadı zararı olmasında aman başka ihsan istemem
tarafından
Valla benim evladıma da annemin Hayri var hep derim babaannesi hak talep edemez evladıma diye çünkü hiçbir şekilde hakkı yok bişey yapmadı bugüne kadar
tarafından
Aynı benimkiler de aynı büyük kızıma bir tane çeyrek taktı oda bizim düğünden arakladigi altın "D ikinciye gelince büyüğe yaptiklarimiza sayın diye bir çift çorap dahi almadılar hiç bir şey ya gelip görmediler bile oldu mu kaldı mı neye benzedi diye şimdide istemez küçük kizim onları kızıma laf ederler yabani bu diye tanımıyor ki sizi koca bir yabancısınız ona onu hiç demiyorlar
tarafından
Ayyy benimde oğluşum öyle
0 oy
tarafından
Oda açmadin diye trip yapıyordur belki yaşlı insanlar farklı düşünebiliyor bazen 
tarafından
Valla açmadım değil şükür uyuyorum cnm hatta kızı sonradan aramış annem görüp açmış uyuyo diye hatta ve hatta kocam 3 defa aramış beni o esnada annem duymamış annemi aramış eşim bisye lazım mı diye aradım hilali açmadı annemde hilal uyuyo demiş ondn
tarafından
Ha haberi var yani ... Boşver ya canını sıkma aramazsa aramasın yeri gelir elbet dersin
tarafından
Evet cnm haberi vardı valla
0 oy
(5,590 puan) tarafından
Bende dogum yaptıgım zaman ne hastaneye geldi ne evime geldi. Bi alt sokagımda oturuyordu. Ne Bi telefon etti hemde sebepsiz yere kendi kendine tribe girmişti. Yanımda tek annem vardı hiç bir kaynanan Bi anne gibi olamıyor işte senin kaynanan da benimki gibi vicdansız ve umursamazmış
tarafından
Kız niye boyleler anlamiyorum
0 oy
tarafından
Kendi kızları olsa kıçlarından ayrılmazlar. Hiç canını sıkma yarın birgün yeri gelince dile getirirsin şimdi bişey desen bir sürü bahane uydurur
tarafından
Vallahi aynen öyle
0 oy
tarafından
Benimki de daha değişiği :) oğlum 1 yaşında ben 30 haftalık hamile bebeğin suyu az takip amacıyla hastaneye yatırılma durumum vardı yalvariyordum yatırmaz inşallah doktor diye neyse eşim konuştu yatırmak gerekiyordu bende görümceme bıraktım kendisi köyden goya teselli için arıyor eeee diyor paşamdan da ayrıldın sinirlendim cevap bile vermedim eşime söyledim sonra. Birde görümcemin arayıp anasız kaldı diye ona ağlıyormuş hakkaten neden bu kadar dengesizler. Yani ne olur desen kızım nasılsın geçmiş olsun en yakın zamanda çıkacaksın insallah canını sıkma gibi şeyler söylese ne olurdu ki. Öff aman boşver şimdi de covid ten yatıyorum eşim aramış söylemiş çok üzülmüş hemen çocuğu alayım mı demiş. Bende çocuk bi yere gidemez teyzesi yle ikisini temaslı yazdırdım dedim. 
tarafından
Valla bu kaynanalar niye böyle yapiyo anlamış degilim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 342 göst.
19 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 454 göst.
20 Ekim 2019 Aile kategorisinde ❤ Sihemin ❤Annesi ❤ (163 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 565 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 292 göst.
7 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,357 soru

11,292,745 cevap

34,711 kullanıcı

...