0 oy
577 göst.
Diğer kategorisinde (6,216 puan) tarafından

image

Daha iyi anlatılamazdı :D

24 Cevaplar

0 oy
tarafından

Eşimle görücü usulü evlendik halbuki teyzemin oğlu bana nişanlı iken hakan altuğun teklif ediyorum şarkısını atmıştı sayılıyor mu evlilik teklifi:D

(6,216 puan) tarafından
Bacım onu yapmayanlarda var mesela benim kocam :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hahshaha esim etti ama odun gibi etti hemde ormanda .d 
(6,216 puan) tarafından
Kız ormanda ne işiniz vardi ahahaha :)))
tarafından
Kiz annem gorusmemize izin vermedi baban duycak dedi esimde evlilik teklifi edicem bu sefer bu son diye anneme yalvardi annemde tamam dedi bende iki saat suslendim cok romantik olcak diyorum acaba balon olurmu falan yolda gidiyorduk burasi tamam in dedi ormandan gecerken indim diz coktu benimle evlenirmisin dedi bende etrafima baktim niye burda ediyon ya dedim o da dogayla ic ice evlilik teklifi olsun dedi hahshaha bende neler dusunmusum iyi tamam o zaman dedim yuzugu taktik ;))
(6,216 puan) tarafından
Hahaha kız çok güldüm çok iyiymiş ayy ahaha :))
tarafından
Hala diyorum bari agaclarin arkasindan balon ciksaydi evlilik teklifi gorseydi gözüm ;)
0 oy
tarafından
Bende almadım :)) severek evlendik aslında ama nişanlıyken falan dedim hadi yap bişeyler bekliyorum beni şaşırt diye nerdeeeeee düğün öncesi bile dedim beni uğraştırma şimdi bunlarla dedi :D düğün sonrası kaç ay sonraydı hatırlamıom ama yatakta yatıoduk yaaa sen bana hala evlenme teklifi etmedin dedim :D evlendik yaa dio olsun etmedin ama dedim benimle evlenir misin dedi evet dedim sadece güldük o kadar yani :)) 
(6,216 puan) tarafından
Bizde severek evlendik cnm ama aynı şeyleri yaşamışız :))
0 oy
(163 puan) tarafından
Sedoş ya hiç iyi değilim oğlum iki gündür parmak ucunda yürümeye başladı senin oglunda da oldu mu böyle birsey özele kapattığın için burdan yazıyorum canım
(6,216 puan) tarafından
Gün geçtikçe öğreniyor yeni şeyler cnm elimizden geldiğince hergün disariya cikartiyoruz yasitlariyla biraraya gelmesini sağlıyoruz eskiye göre daha iyi yani
(163 puan) tarafından
İyi yapıyorsunuz canım dualarında eksik etme beni canım inşallah birşey çıkmaz
(6,216 puan) tarafından
Aklımdasın cnm ayni şeyleri bende yaşadığım için biliyorum ne hissettiğini
(163 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kitabı uyguluyor musun
(6,216 puan) tarafından
Yok cnm valla çok uygulamadim ben kitabı aklimda kaldığı kadarıyla işte

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,722 göst.
5 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Bebegimherseyim (337 puan) tarafından soruldu